Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 38

موضوع: کد رمز : بچه های بهشت انیمه

Bloo
    Guest

Arrow کد رمز : بچه های بهشت انیمه

کد رمز : بچه های بهشت انیمه
    خب در اینجا بچه ها درباره تمام چیزهایی اعم از غذا ، موسیقی، کارتون، فیلم ، میوه ها و سبزی جات وهر چیزی که در بچگی از اون بدشون میومد می نویسند...البته یادتون باشه تو بچگی اصلا چیزهای بزرگونه رو نمی دونستیم چیه پس تقلب ممنوع و فقط بگید از کدوم یکی از غذاها یا هر چیزی که بدتون میومد فرار می کردید.
    حتی اگر از داداش یا خواهر کوچولو یا بزرگتون مشکل داشتید بگید. در اینجا تمام این اشیا و موارد باید پاکسازی بشند.

اینجا با هر نوع سلاح مخربی که می دونید بزنید این مواد و موجودات رو پاکسازی کنید...

اه که من چقدر از فنسجون ، بادمجون ، خورشت کرفس ، پوشک بچه ، قاقانونوچه ، سیر ، بچه همسایه بغلیمون ف دختر زیگیلوی همسایه پایینیمون و ویولون داداشم متنفرم...

حاضرم با هر چی شکلات و شیرینی و وسایل مخرب اعم از : اسلحه های گرم و سرد هست بزنم این ویولون داداشم رو با خودش خفه کنم...اصلا بزنم این عینک داداشم رو بشسکنم .که پدرم رو در اورده بود.....

حالا شما تو بچگسی از چی متنفر بودید

2. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

پاسخ : کد رمز : بچه های بهشت انیمه

بلو جان برات کیک کشکه بادمجون درست کردم.. ملودی صرف شام هم ویلون داداشته.. بیا میل کن فرزند.. افطاری از این بهتر گیرت نمیاد ا؟

Minato Namikaze
    Guest

من از هر چی غذای بادمجونی ......کدوووووووووووووووووووو وووووووووویییییییییی ....

اههههههههههههههههههههه اهههههههههههههههههههههههه

از بدو تولدم تا حالا از این 2 تا بدم میومد و میاید و خواهد آمد ....
    و همچنین از چراغ قرمز ... رنگ صورتی(خز شده) ... چشم بد .... رینگ تون گوشی داداشم ...
    ... و خیلیای دیگه که بعدا درج میکنم بدم میاد ....

دوست دارم همه رو با همین سلاح نابود کنم...

ویرایش توسط Minato Namikaze : 09-17-2008 در ساعت 07:23 PM

کاربر افتخاری فروم prosper آواتار ها
    نگارشها
    691

اه اه اه,مامانمم عادت داشت کوچیک که بودم موهامو آبشاری ببنده من نمی دونم چرا بهش نمی گفتم ....
    ....Shinjiterunde

6. سپاس

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

من ؟اینقدر از این آدمهای از خود مرسی دو رو و نیز اونواع دو روی بشر بدممیاد اوه اوه دلم میخواد ...با از اینایی که وقتی خرشون به پلی نیاز داره میان سراغ شما بعد پلی نباشه بباشه بیخیال... نگران نباشین!( نمیدونین چه سرنوشت مرگباری براشون یواش یواش ذخیره میکنم!!!یوهاهاها! زهر بعضی از انواع عقرب همه عمر و یواش یواش اثر میکنه..من انتقامجو نیستم از خود زمان براشون استفاده میفوکولم! نه دیگه اینو نمیگم..چه جوری یه فوت کوزه گی باید برا خودم نگه دارم!

Vampire Queen Raha آواتار ها
    نگارشها
    1,376
    Blog Entries
    1

ها منم ویام
    من توی غذاها از آبگوشت متنفر بیدم هنوز توی فلسفه ساخت این غذا موندم که چی هستش بعدش قرمه سبزی هم دوست نوداشتم بعدساندویچ چیز برگر هم بدم میومد
    توی میوه ها از هندوونه و کدو خیلی بدم میومد
    وقتی از امتحان بر می گشتم و مامان می پرسید چیکار کردی می خواستم دو دستی بزنم توی سر خودم یک بار نشد من از امتحان بیام هیچ کس در موردش سوال نکنه

آهان داشت یادم میرفت از رادیوی بی بی سی بعد از اون هم رادیو فردا متنفر بودم مخصوصا وقتی توی ماشین می نشستیم و میرفت روی این موج می خواستم بزنم پخش ماشین و بیارم پایین
    ...

9. سپاس

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha نمایش پست ها
    ها منم ویام
    من توی غذاها از آبگوشت متنفر بیدم هنوز توی فلسفه ساخت این غذا موندم که چی هستش بعدش قرمه سبزی هم دوست نوداشتم بعدساندویچ چیز برگر هم بدم میومد
    وقتی از امتحان بر می گشتم و مامان می پرسید چیکار کردی می خواستم دو دستی بزنم توی سر خودم یک بار نشد من از امتحان بیام هیچ کس در موردش سوال نکنه

آهان داشت یادم میرفت از رادیوی بی بی سی بعد از اون هم رادیو فردا متنفر بودم مخصوصا وقتی توی ماشین می نشستیم و میرفت روی این موج می خواستم بزنم پخش ماشین و بیارم پایین
    ...

دیگه چی میل دارید؟

(( قابل توجه دشمنان محترم و محترمه ))

راستی به خدمت تمام دوستان که نمی دونن اسم این تاپیک از کجا هست و چه ربطی به کارتون نتورک داره عرض کنم که اسم و فلسفه این حرکت از انیمیشن زیبا و قشنگ : code name : kids next door گرفته شده است........

تمام این چیزهایی که میگید در این انیمیشن هم به اونها اشاره شده..البته برخحی از اونها مثل بادمجون و همین چیزهایی که رها گفت...جالبه که خیلی از عقاید رو تو این انیمیشن گفته شده.....مخصوصا امتحان و غذاهایی که بدتون می یاد.....

البته فکر نکنم کارتون نتورک هنوز غذایی به نام آبگوشت رو شناسایی کرده باشه..((بهش اطلاع میدم))

11. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

IsfahanJava
    Guest

Re: پاسخ : کد رمز : بچه های بهشت انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط raha نمایش پست ها
    ها منم ویام

...
    آره ...... بدت میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(( خب بدش میاد دیگه چی بگه...حتما بدش میاد..خوب مگه بده از یک چیزی کسی بدش بیاد ...من هم بدم میاد شما هم بدتون میاد آنها و ایشان هم بدشون میاد شاید همه بدشون بیا....ولی چرا یکجوری نگاه می کنی که انگار می خوای بخوریش))

بابا یکم یواش تر ...بزار بچه ها خوابن.و...بیدار میشن گریه می کننا.........
    یکم آروم تر هم بگی همه می شنویم.....بیخیال بابا اینقدر هم که میگه بدش نمیاد..شاید هم بدش میاد...کی چی می دونه....ولی کلا سعی کن با دصای اروم بگی که یکم بی احترامی قلمداد نشه...قربونت برم الهی....:D;)
    ویرایش توسط Bloo : 09-18-2008 در ساعت 05:57 PM

Registered User askuka آواتار ها
    نگارشها
    181

مرهوم تازه در گذشته پگاه هم همينو ميگفت....
    آا...چرا ملت مپرسن خوبی؟چه طور اي ......انگار من الان ميگم نه خيلی بدم دارم مونفجر ميشام خوب پهنه زمين شدم!
    خدا هرچی کدو از رو زمين بر داره الهی...ايش ايش....
    هرکی با کفشه پاشنه بلند تق تق را بندازه ديگه مسئوليته گردن داشتن يا نداشتنش با خودشه
    لطفاً نخونتونم رو تخته نکشين!

14. سپاس

کاربر افتخاری فروم vincent valentine آواتار ها
    نگارشها
    614

من بشدت از خورشت كرفس بدم مياد يادمه يبار برادرم وقتي مادرم نبود براي منا خواهرم غذا كرفس درست كرده بود كه منم ميز غذا را پرت كردم روش شانسش گفت چيز زياد گروني روي ميز نبود
    دوغ

The only one who can beat me, is me alone

16. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

خوب یه دفعه دوغ و نوشابه (سون آپ) رو قاطی کردم مردم!! یه دفعه هم رو ژله نمک زدم بازم مردم!!

ولی خورشت آلو اسفناج ===

فعلا این ها رو داشته باشین تا بعد...
    :دی و بس :دی

18. سپاس

کاربر افتخاری فروم Itachi Uchiha آواتار ها
    نگارشها
    4,457

من از كله پاچه متنفففففففففرم حالم بهم ميخوره تا ميبينمش ااااااااااااااااايييييييي ييييييي

•♥•.¸•♥•

20. سپاس

Vampire Queen Raha آواتار ها
    نگارشها
    1,376
    Blog Entries
    1

چرا همه پست من و کوت گرفتید ای سو استفاده کنندگان
    من بچه بودم از غذاهای دریایی هم بدم میومد:D
    گرچه اون ها مال دوره رفاه بود:p
    دانشجو بشی سنگ هم بت بدند می خوری

همکار بازنشسته بخش Dark Side of Eden mana sama آواتار ها
    نگارشها
    714

واي من از خوراك مرغ بدم مياد
    از كله پاچه بدم مياد
    از حليم بادمجان بدم مياد
    از كباب شامي و كباب كوبيده وبرنج ساده و ماهي و ميگو و بازم هست يادم رفته ....
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه

beohram
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط prosper نمایش پست ها
    اه اه اه,مامانمم عادت داشت کوچیک که بودم موهامو آبشاری ببنده من نمی دونم چرا بهش نمی گفتم ....
    آبشاري ديگه چيه؟

من از نوشابه و سوسیس و زيتون متنفر بوده و هستم

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال