Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 45

موضوع: روانشناسی عدد

saturn
    Guest

روانشناسی عدد

چيزي که مي خواهيد باشيد دور نمي کند، بلکه مانند رنگي است که نوع آن و زيبايي اش براي افراد مختلف متفاوت است. به مثال زير توجه کنيد :
    فرض مي کنيم که شما متولد 29 ارديبهشت 1364 هستيد. ارديبهشت، ماه دوم (2) سال است پس :
    9=1+8=18=5+9+3+1=1395=1364+2+29
    شماره تولد 9 است و اکنون مي توانيد آنچه راکه مربوط به اين شماره است با خود مطابقت دهيد.
    1- خالق و مبتکر:
    ‘’يک'’ ها پايه و اساس زندگي هستند. هميشه عقايد جديد و بديع دارند و اين حالت در آنها طبيعي است. هميشه دوست دارند تمامي کارها و مسائل بر حول محوري که آنها مي گويند و تعيين مي کنند در گردش باشد و چون مبتکر هستند، گاهي خود خواه مي شوند. با اين حال ‘’يک'’ ها بشدت صادق و وفادارند و به خوبي مهارتهاي سياسي را ياد ميگيرند . هميشه دوست دارند حرف اول را بزنند و غالبا رهبر و فرمانده هستند، چون عاشق اين هستند که ‘’بهترين'’ باشند . در استخدام خود بودن و براي خود کار کردن بزرگترين کمک به آنهاست ولي بايد ياد بگيرند عقايد ديگران ممکن است بهتر باشد و بايد با رويي باز آنها را نيز بشنوند .
    2- پيام آور صلح:
    ‘’دو'’ ها سياستمدار به دنيا مي آيند ! از نياز ديگران خبر دارند و غالبا پيش از ديگران به آنها فکر مي کنند . اصلا تنهايي را دوست ندارند . دوستي و همراهي با ديگران برايشان بسيار مهم است و مي تواند آنها را به موفقيت در زندگي رهنمون سازد . اما از طرف ديگر ، چنانچه در دوستي با کسي احساس ناراحتي کنند ترجيح مي دهند تنها باشند.از آنجايي که ذاتا خجالتي هستند بايد در تقويت اعتماد به نفس خود تلاش کنند و با استفاده از لحظه ها و فرصت ها آنها را از دست ندهند .
    3- قلب تپنده زندگي:
    ‘’ سه ‘’ ها ايده آليست هستند، بسيار فعال،اجتماعي،جذاب،رمانتيک وبسيار بردبار و پر تحمل .خيلي کارها را با هم شروع مي کنند اما همه آنها را پيگيري نمي کنند. دوست دارند که ديگران شاد باشند و براي اين کار تمام تلاش خود رابه کار مي گيرند. بسيار محبوب اجتماعي و ايده آليست هستند اما بايد ياد بگيرند که دنيا را از ديد واقعگرايايه تري هم ببينند .
    4- محافظه کار:
    ‘’چهار'’ ها بسيار حساس و سنتي هستند. آنها عاشق کارهاي روزمره، روتين و پيرو نظم و انضباط هستند و تنها زماني وارد عمل مي شوند که دقيقا بدانند چه کاري بايد انجام دهند. به سختي کار و تلاش مي کنند. عاشق طبيعت و محيط خارج از خانه هستند . بسيار مقاوم و با پشتکار هستند. اما بايد ياد بگيرند که انعطاف پذيري بيشتري داشته و با خود مهربانتر باشند .
    5- ناهماهنگ با جماعت:
    ‘’پنج'’ ها جهانگرد هستند و کنجکاوي ذاتي، خطر پذيري و اشتياق سيري ناپذير آنها به جهان هستي و ديدن محيط اطراف خود،غالبا برايشان درد سر ساز مي شود. آنها عاشق تنوع هستند ودوست ندارند مانند درخت در يک جا ثابت بمانند. تمام دنيا مدرسه آنهاست و در هر موقعيتي به دنبال يادگيري هستند. سوالات آنها هرگز تمام نمي شود. آنها به خوبي ياد گرفته اند که قبل از اقدام به عمل، تمامي جوانب کار را سنجيده و مطمئن شوند که پيش از نتيجه گيري ،تمامي حقايق را مد نظر قرار داده اند .
    6- رمانتيک و احساساتي:
    ‘’ شش'’ ها ايده آليست هستند و زماني خوشحال مي شوند که احساس مفيد بودن کنند . يک رابطه خانوادگي بسيار محکم براي آنها از اهميت ويژه اي برخوردار است. اعمالشان بر تصميم گيري هايشان موثر است و آنها حس غريب براي مراقبت از ديگران و کمک به آنها دارند. بسيار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگي مي شوند. عاشق هنرو موسيقي هستند . دوستاني صادق و در دوستي ثابت قدم هستند.'’شش'’ ها بايد بين چيزهايي که مي توانند آنها را تغيير دهند و چيزهايي که نمي توانند، تفاوت قائل شوند .
    7- عاقل و خردمند:
    ‘’هفت'’ ها جستجو گر هستند. آنها هميشه به دنبال اطلاعات پنهان و مخفي بوده و به سختي اطلاعات به دست آمده را با ارزش حقيقي آن مي پذيرند.احساسات هيچ ارتباطي با تصميم گيري هاي آنها ندارد. با اينکه در مورد همه چيز در زندگي سوال مي کنند اما دوست ندارند مورد پرسش واقع شوند و هيچگاه کاري را ابتدا به ساکن با سرعت شروع نمي کنند و شعارآنها اين است که به آرامي مي توان مسابقه را برد. آنها فيلسوفهاي آينده هستند؛ طالبان علم که به هر چه مي خواهند مي رسند و سوال بي جوابي ندارند . مرموز هستند و در دنياي خودشان زندگي مي کنند و بايد ياد بگيرند در اين دنيا چه چيزي قابل قبول است و چه چيزي نه!
    8- آدم کله گنده:
    ‘’هشت ‘’ ها حلال مشکلات هستند. اساسي و حرفه اي سراغ مشکل رفته و آن را حل مي کنند. قضاوتي درست دارند و بسيار مصمم هستندو طرحهاو نقشه هاي بزرگي دارند و دوست دارند زندگي خوبي داشته باشند. مسووليت افراد را بر عهده مي گيرند و مردم را با هدف خاص خود مي بينند. با شرايط ويژه اي اين امکان رابه وجود مي آورند که ديگران هميشه آنها را رئيس ببينند .
    9- اجرا کننده و بازيگر:
    ‘’نه ‘’ ها ذاتا هنرمند هستند . بسيار دلسوز ديگران و بخشنده بوده و آخرين پول جيب خود را نيز براي کمک به ديگران خرج ميکنند . با جذابيت ذاتي شان اصلا در دوست يابي مشکلي ندارند و هيچ كـس براي آنها فرد غريبه اي به حساب نمي آيد.در حالات مختلف شخصيت هاي متفاوتي از خود بروز مي دهند و براي افرادي که اطرافشان هستند شناخت اين افراد کمي دشوار به نظر مي رسد . آنها شبيه بازيگراني هستند که در موقعيت هاي مختلف رفتارهاي متفاوتي نشان مي دهند. افرادي خوش شانس هستند اما خيلي وقتها از آينده خود بيمناک و نسبت به آن هراسان هستند. آنها براي موفقيت بايد به يک دوستي و عشق دو جانبه که مي تواند مکملشان در زندگي باشد دست یابند.

Registered User mohammd آواتار ها
    نگارشها
    661

پاسخ : روانشناسی عدد

دستت درد نکنه
    خیلی زحمت کشیدی عزیز
    بازم ممنون
    من از این جور چیزها خوشم میاد

من هم عدد8هستم
    ویرایش توسط mohammd : 09-22-2008 در ساعت 04:50 PM
    341 تا آخر عمر

Registered User *Milad* آواتار ها
    ˙·٠•●♥ AmeGakure Rank:S-Class Missing-Nin ♥●•٠·˙
    نگارشها
    798

من كه حوصله ندارم بشمارم لطفا" يه نفر برا من بشماره

Registered User Shinigami آواتار ها
    نگارشها
    498

خیلی ناز و دقیق
    1365+1+25=1391=14=5
    منم 5
    لیست من (2008-06-13)
    Follow your heart
    Your intuition
    It will lead you in the right direction
    Let go of your mind
    Your Intuition
    It's easy to find
    Just follow your heart baby

farzane
    Guest

جالب بود منم 6 شدم
    1383=1367+4+12
    15=3+8+3+1
    6=1+5

Registered User *Milad* آواتار ها
    ˙·٠•●♥ AmeGakure Rank:S-Class Missing-Nin ♥●•٠·˙
    نگارشها
    798

منم حساب کردم شدم 7

همکار بازنشسته بخش Dark Side of Eden mana sama آواتار ها
    نگارشها
    714

عدد من هم 9است چقدر جالب
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه

همکار بازنشسته فروم Milad_Nara آواتار ها
    نگارشها
    1,639

براي من 4 شد اما اصلا به خودم نمي خوره!

→→→
    Keep Moving Forward →→→

Registered User hinata آواتار ها
    نگارشها
    221

چقدر جالبه
    1383= 1372+10+1
    15= 3+8+3+1
    6=5+1
    عین همونی بود که فکر می کردم
    "پازل دل كسي رو شكستن هنر نيست، با تيكه هاي شكسته دل يكي پازل درست كردن هنره"

Registered User yachiro_sama آواتار ها
    نگارشها
    68

منم 4 شدم ولی باهام جور در نمی آد زیاد... مطمئنید تعریف 4 همینه؟

کاربر افتخاری فروم Reira آواتار ها
    نگارشها
    452

6
    اصلا مثله من نیست

ممنون جالب بود

saturn
    Guest

منم 7 شدم.یه ذره مثل خودم نبود!

..::Cloud::..
    Guest

واسه من 8 شد... خیلی خوبه.

منم هشت شدم
    فقط با قسمت رئیسش موافقم!!!

People aren't chocolates, wanna know what they are? Bastards, bastard coated bastards with bastard fillings, but I don't find them as half as annoying as naive bobble headed optimists who go around vomiting sunshine

Registered User Kami آواتار ها
    نگارشها
    1,156

بابا من دو شدم.......خیلی باحال بود......
    LAST UCHIHA
    Sometimes you just have to die a little inside
    In order to be reborn and rise again as a stronger and wiser version of you

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال