Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 , از مجموع 101

موضوع: آیا می دانید هاله شما چه رنگی است؟

Registered User Naruto-kun آواتار ها
    نگارشها
    179

پاسخ : آیا می دانید هاله شما چه رنگی است؟

صورتیم جالب بود چون تقریبا شبیه خودمه
    من هيچوقت از حرفم بر نمي گردم.اين راه من براي نينجا بودنه.
    مرگ فقط يك اغازه.

Registered User hasty آواتار ها
    نگارشها
    12

طلائي
    خدايي 90% درست بود
    لیست تبادلی(پی ام بزنید بدم بهتون)

Registered User hasty آواتار ها
    نگارشها
    12

پاسخ : Re: آیا می دانید هاله شما چه رنگی است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Crown Clown نمایش پست ها
    خوب بود برای اين تاپيک يه رأی گيری هم ميزاشتين که معلوم ميشد از هر کدوم چند نفر داريم!:d جالب ميشد!;)
    دقيقا مي خواستم همين نكته آخر رو بگم
    واي چه هاله خوش رنگي:D رها جان بيا شريكي بخريم;)

Registered User Taimaz آواتار ها
    نگارشها
    115

هاله من سبز بود
    سبز
    خيلي خوب با افراد تازه كنار مي آييد. در واقع آدم خجالتي اي نيستي اما گاهي اوقات با كلماتت به عواطف مردم آسيب مي رسانيد. دوست داريد تا مورد توجه و علاقه كسي باشيد كه دوستش داريد ولي اغلب تنهاييد و به انتظار فرد مورد نظرت مي مانيد.
    ولی هیچ کدوم از اینا غیر از جمله اول درست نبود
    البته خودم به این چیز ها هم اعتقاد ندارم که خلقو خوی آدم به ماه تولدش بستگی داشته باشه
    با این وجود جالب بود برام
    اینک چشم های نابینای من چیزهایی را می بینند که دیگران قادر به دیدنشان نیستند.
    پس برخیزو عدم و نیستی را از خود دور کن و نابود کن هر آنکس را که با ما مخالفت می کند.

Registered User CAPTAIN آواتار ها
    نگارشها
    674

نارنجي
    در مقابل اعمالتان مسئوليت پذير هستيد؟ مي دانيد چگونه با مردم رفتار كنيد!!؟. همواره اهدافي براي دستيابي به آنها داريد و حقيقتا براي رسيدن به آنها تلاش ميكنيد ، فردي آماده رقابت هستيد!!!!!؟. دوستانتان برايت بسيار مهم هستند و قدر آنچه را كه داريد ميدانيد؟، گاهي اوقات واكنشتان زيادي شديد است و علت آن نيز احساساتي بودنتان است.
    پاچه خواری به شدت مستقیم ولی از اونجایی که خیلی وقته تملق نشنیدم سعی میکنم ازش لذت ببرم
    نيلي
    شما بيشتر متوجه نگاهتان هستيد و استانداردهاي بالائي در انتخاب عشق داريد. هر راه حلي را با دقت و تفكر انتخاب مي كنيد و بسيار بندرت مرتكب اشتباه احمقانه ميشويد دوست داريد رهبر باشيد و به راحتي مي توانيد دوستان جديد پيدا كنيد.
    براساس جمع تاریخ تولد شمسی که با خصوصیات ذاتیم هماهنگه
    قرمز
    با نمك و دوستداشتني، مشكل پسند اما هميشه عاشق…….و اينطور بنظر ميرسد كه مورد محبت نيز باشيد. با روحيه و بشاش اما در همان زمان ميتوانيد بد اخلاق هم شويد.
    قادريد با مردم بسيار خوب و با ملاطفت برخورد كنيد و اين همان عشقي است كه ميتواند در راهي كه در پيش داريد همراهتان باشد.
    آدمهايي را كه راحت صحبت ميكنند دوست داريد اين آدمها باعث ميشوند احساس راحتي بيشتري داشته باشيد.
    اینم براساس جمع اعداد تاریخ تولد میلادی که خیلی هماهنگ نیست

Registered User rosita آواتار ها
    نگارشها
    1,178

صورتي
    الاهي قربون خود خوشگلم برم

جديد جديد چپتر9:مرگدر داستان اشك صدفي

Registered User deracola_tnt آواتار ها
    نگارشها
    200

فیروزه ای ( همون آبی اما به فیروزه ای بیشتر میخوره)
    neither east nor west madara is the best
    I am below what you said

But I am much higher than what you have in your mind about
    me

Shaman King
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun نمایش پست ها
    (با تشکر از saturn عزیز)
    برای دوستانی که به علم هاله شناسی علاقه دارند :

سلام به همگی
    من یه چیزایی در باره هاله ها میدونم. دوسته صمیمیم تو این علوم پیشرفته زیادی داره!!!
    و منم همیشه پای صحبتش هستم.حالا هر چی از حرفهاش یادمه براتون مینویسم:
    هاله انسانها چیزه ثابتی نیست که بشه بدونه دیدنشون اونو تشخیص داد، یعنی کسانی که قدرته هاله بینی دارن باید چند لحظه بهتون خیره بشن!!!
    بعضی ها یکی ،وبعضی چند هاله دارن.
    هر آدمی از زمانه تولد هاله ای داره که نشانگره روحات و عواطفه اصلیه اونه و به ندرت عوض میشه ، هر رنگی معنیه خاصی میده. اما هاله ها تغییر میکنن. یعنی بزرگ و کوچک میشن یا حتی گاهی رنگشون عوض میشه!!!
    هاله ها چطور دیده میشن؟
    هاله ها انواعه مختلف دارن. مثلا کسی که هاله ی تیز هوشی و خردمندی داره و از این استعدادش استفاده نکنه هاله اش به مرور نازک میشه،به بدن می چسبه و گاهی تکه تکه به نظر میرسه...
    اما اگه کسی از هاله اش استفاده کنه یعنی اون استعدادو در خودش پرورش بده هاله بزرگتر به نظر میاد و از بدن کمی فاصله میگیره.
    به جز هاله ای که از زمانه تولد همراهمونه و عوض نمیشه،هاله ی دیگه ای هم با توجه به درونیات و احساسه کنونیه ما(استعداد ها ومهارت های اکتسابیه ما) دورمون رو احاطه میکنه که اینو میشه عوض کرد. مثلا کسی که هاله خردورزی و تیز هوشی داره (زرده طلایی) اگه حسه مردم دوستیش رو به حد زیادی تقویت کنه هاله سبز(مردم دوستی) هم دورش رو احاطه میکنه.
    تقویته هاله ها: با پیشرفته استعدادتون و همچنین با یک شیوه دیگه میشه تقویتشون کرد.
    لیوان آب هم رنگ با رنگه هاله خودتون رو بردارید(مثلا اگر هاله آبی دارید لیوان آبی باشه) و مدتی (چند ساعت) زیر آفتاب یا روبروی پنجره ای که آفتاب بهش بتابه بگذارید. و بعد آب رو میل کنید.
    محو هاله ها: رنگ های ما هر چقدر هم که نازک و تکه تکه بشن هیچ وقت محو نمیشن. اما چند روز قبل از مرگه هر انسانی هاله اش محو میشه!!! و دیگه برنمیگرده.
    الان معنیه هر رنگ یادم نیست اما اگر خواستید میتونم براتون بپرسم.
    شاد باشید
    کتایون
    سلام

همینطور که دوست عزیز اشاره کردن

هاله انسان متغیر هست و نمیشه اون رو به طور ثابت و با اعداد و ارقام تشخیص داد.
    با توجه بالا رفتن درک و شعور انسان هاله انسان قدرتمند تر میشه.
    از کارهایی که میشه برای تقویت هاله نام برد: وضو گرفتن ( تحقیق استاد آرام در ضمینه وضو و انرژی درمانی ). نماز و مراقبه و تمرینات معنوی و متافیزیکی هست.

اشخاص روحانی اصولا هاله بزرگی دارند و قدرتمند هست درشون.

انجام دادن کارهای نیک مثل صحبت کردن سنجیده و درست و رفتار درست یا دعا کردن و امثال اینها باعث رشد بعد معنوی انسان میشه.

هاله انسان ها از لایه های مختلفی تشکیل شده و هاله درونی و هاله بیرونی، هاله سلامتی، هاله عاطفی و تا هفت سطح به طور کل وجود داره.

چنانچه دوستان اطلاع دارن، هاله ارتباط نزدیکی با بدن فیزیکی دارد که فکر و عمل و ... رو تحت پوشش درمیاره و که در زمان های مختلف متغیر هست.

شخص بدون هاله یعنی روح از بدنش جدا شده، و این طبق صحبت این دوست عزیز متضاد هست. حتی مدتی بعد از مرگ هم مقداری وجود داره تا به طور کل از بین میره و میشه هاله گوشت و استخوان بدون روح( کاغذ و حیوانات و ... هم هاله دارند)

اگر ممکن هست منبع این صحبت رو بگید، که هاله چند روز قبل از مرگ شخص از بدن خارج شده؟

ممنون:)

ulquiorra
    Guest

هاله من آبی شد

Registered User deracola_tnt آواتار ها
    نگارشها
    200

ببخشید هاله من نقره ای بود نه آبی ( اما کاش آبی میشد)

Nirvana
    Guest

مال من نارنجی بود.تقریبا میشه گفت همش در موردم صدق میکنه . ممنون از تاپیک جالبت

koko.kosar
    Guest

ارغواني
    اسرار آميز هستيد، بهيچوجه خودخواه نيستيد ، زود و آسان نظرتان جلب ميشود. روزتان با توجه به خلقتان ميتواند غمگين يا خوش باشد. بين دوستان محبوب هستيد اما ميتوانيد دست به عمل احمقانه اي نيز بزنيد ، بسادگي امور را فراموش ميكنيد. بدنبال شخصي هستيد كه قابل اعتماد باشد!!!

خیلی ممنونننننننننننننننننننن.

Milad
    Guest

هاله من نقره ای
    خیلی باحاله
    هنوز هم می گم نمی شه به کسی اعتماد کرد
    خيال پرداز و بامزه ايد ، دوست داريد چيز هاي جديد را بيازماييد. علاقه داريد خود سازي كنيد و بسادگي مي آموزيد، براحتي ميتوان با شما صحبت كرد و شما نصايح خوبي ميدهيد. وقتي موضوع دوستي است متوجه ميشويد نمي توان به كسي اعتماد كرد، اما وقتي دوستان واقعي خود را يافتيد تا پايان عمر به آنها اعتماد ميكنيد.

Katon
    Guest

من لیموئی هستم. قشنگ بود بازم بزار!

Minato Namikaze
    Guest

هاله من آبی روشن . يعنی قويترين نوع رنگ و هاله اتريكی كه ميتونه انرژي بده و بگيره . و هاله من حدود 5 ساله كه تغيير نكرده .:d (منظورم اينه كه خودمو آناليز ميكنم اين رنگو ميبينم.)
    يه توضيح مختصري ميدم در رابطه با كسانيكه هاله هاشون نقره ای و برنزی هست .

البته راجب اين چيزی كه تو پست اول نوشته، از نظر من به روز تولد ربطي نداره چون هاله ی انسان كاملا متغير هست .

اكثرا كساييكه هاله شون اين 2 رنگ هست . معمولا افراد كم خطايی هستند. و از نظر انرژی خيلی هم خوبند و هاله اتريك قوی ای دارند . و اينكه كمتر دچار بيماری ميشوند.

و اگر هم بخوايد هاله ی اوليه تون رو بدست بياوريد . از اين روش بدست مياد. البته نظر شخصيه خودمم هم باز روی اين قضيه مثبت نيست .

تاريخ تولد دقيق خودتونو روي كاغذ بنويسيد .

مثلا خودم: 1366/06/12

خوب حالا كه نوشتيد . اعداد رو اينجوری با هم جمع كنيد .

1366+06+12=1384

بعد عدد حاصل رو جمع كنيد. يعنی: 1+3+8+4= 16

دو مرتبه عدد حاصل رو جمع كنيد كه يك عدد تك رقمی بدست بياد. يعنی: 1+6=7

يعنی هاله ی من رنگش بنفش هست.

خوب حالا رنگ هاله خودتونو از پايين ببينيد.

1= قرمز(پس تصوير ذهني صورتي) 2= نارنجي، 3= زرد، 4= سبز، 5= آبي، 6= نيلي، 7= بنفش، 8= صورتي، 9= برنز، 11= نقره اي، 22= طلايي(اين دو عدد را اعداد ارباب مي گويند كه نبايد تجزيه شوند)

ویرایش توسط Minato Namikaze : 12-24-2008 در ساعت 11:10 PM

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال