Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 77

موضوع: برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

warrior
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliMH نمایش پست ها
    به نظر من عكساى كارتون ها رو تو همون تاپيك خواهر لاكى ادامه بديد، و براى فيلمام يه تاپيك تو بخش فيلم و سريال بزنيد و عكساى عروسكى رو هم تو بخش انيميشن تاپيك بزنيد. البته اين پيشنهاده و كمى هم نظم به فروم;)

نمی دونم چی بگم فکر نمی کردم ایجاد این تاپیک اینقدر بحث برانگیز باشه

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092
    نقل قول نوشته اصلی توسط warrior نمایش پست ها
    سلام سلام صد سلام هزار و سیصدتا سلام:D
    منظورتون از worrier منم؟؟؟:D:Dمن غم خورکم؟؟؟:D

شناسه کاربری من یه کم فرق می کنه ها;)---> warrior

پرشیانای عزیز خیلی به ما لطف دارنداون مدتی که توی سایت مای ایمی با هم بودیم از بهترین روزهای زندگی منهامیدوارم باز هم اون روزها تکرار بشه:D
    حالا نمیشه ما همینجا بمونیم;) من نمی دونم چرا هر چی تعداد متقاضیان جابجایی این تاپیک بیشتر میشه من بیشتر دلم می خواد همینجا بمونم:D
    من شرمندم! از بس من عجولم! :p اگه يه کم با دقت تر ميشدم از اين اشتباه ها نميکردم.:p
    به هر جهت خوش اومدين! :D;)

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092
    نقل قول نوشته اصلی توسط warrior نمایش پست ها

نمی دونم چی بگم فکر نمی کردم ایجاد این تاپیک اینقدر بحث برانگیز باشه
    فکر کنم بيشتر جاش بحث برانگير شده :p وگرنه اينکه همه مطالب قاطی هم باشن چيزه تازه اي نيست!:D تازه ميشه تاپيک معرفی انيميشن های جديد و قديمی پرشين تولز!;):p

اونم فقط از همون نظر که من گفتم . چون تاپيک شما حالت تخصصی داره توی گفتگوی آزاد جاش عجيب و غريبه!!!

فقط همين

SMAM
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط linghuchong نمایش پست ها
    سلام برادر SMAM :)

شما همون برادر SMAM بخش مشارکت PT نيستين احيانا؟!

در مورد جای تاپيک ها، راستش حداقل تو اين forum گفتگوی آزاد جای صحبت از موارد غير کارتونی هست! فکر نميکنين تو يه فرومی که اصلاً کارش صحبت از کارتون و ... هست زدن تاپيک مربوط به کارتون توی بخش گفتگوی آزاد يه کم غير عادی باشه؟!!!

==================================
    نميشه اون تاپيک های ديگه رو هم تو بخش کارتون ها بزنيم؟! البته فقط پيشنهاده! :p
    درود بر شما خواهر فریدا.بله من همونم نه احیانا" بلکه 100%
    من که دلیل اون جای تاپیک رو مفصل توضیح دادم.آخه اون دو تا تاپیک دیگه رو چیکار کنیم که 100% به انیمیشن ربطی داره.چون با هم بودنشون لطف داره.تکرار می کنم قانون نانوشته هست.ولی هست.اصلا" میخواین ما قهر کنیم بریم

SMAM
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliMH نمایش پست ها
    به نظر من عكساى كارتون ها رو تو همون تاپيك خواهر لاكى ادامه بديد، و براى فيلمام يه تاپيك تو بخش فيلم و سريال بزنيد و عكساى عروسكى رو هم تو بخش انيميشن تاپيك بزنيد. البته اين پيشنهاده و كمى هم نظم به فروم;)
    درود بر مدیر سایت
    خوب من توضیح دادم چرا.ولی یک سوال فقط از طرف خودم.شما کدوم قسمت رو برای اینجاد این3تاپیک 3قلوی به هم چسبیده پیشنهاد میدین؟به عنوان مدیر نظرتون بسیار مهم هست.:)

Vampire Queen Raha آواتار ها
    نگارشها
    1,376
    Blog Entries
    1
    دلیل جابجای تاپیک از اینجا فقط ایجاد نظم بهشت چون خیلی از تاپیک هایی که میبینید قبلا تو همین بخش گفت و گوی ازاد بودند ولی برای ایجاد نظم بخش های مختلفی ایجاد شدند و تاپیک ها منتقل شدند

امیدوارم توی این تاپیک غیر از عکس بخش های معرفی و نقد و توضیح هم باشه چون خودم به شخصه خیلی علاقمندم به این جور مباحث

در ضمن به دوستان این تاپیک خوش آمد میگم و ارزوی موفقیت براتون دارم

امیدوارم بتونیم از حضور شما حداکثر استفاده رو بکنیم

کاربر افتخاری فروم lucky15000 آواتار ها
    نگارشها
    1,068
    به نظر منم یه بخش جدا زده بشه برا این سه تا تاپیک خیلی بهتره :p
    هم شما سه تا تاپیک رو باهم دارید هم این که تو گفتگوی ازاد نیست
    چون به قول فریدا جون تو گفتگوی ازاد صحبت های غیر از کارتونی گفته میشه:D;)

SMAM
    Guest
    خدمت همه دوستان. همین الان یک پایگاه دیگه رو پیدا کردیم استاد بزرگ بهرام معرفی کرد.با اجازه دوستان بعدا" فعالیتمون رو می بریم اونجا.از دوستان این تاپیک هم فعلا"(چون معلوم نیست بعدا" نیاییم) پوزش میخوام.

Registered User
    نگارشها
    16
    1. بهرام جان، به همون علتی که همه مون می دونیم، پس ادامه ی صحبتا رو اینجا پی می گیریم.
    2. ممنون که اینجا رو بنا کردی و افتتاح فورم شماره ی 59403679812546 رو!!! به همه ی کارتون خورای عزیز تبریک عرض می کنم. : )
    3. از مدیران عزیز هم که اجازه داده ن ما آزادانه اینجا به کارمون ادامه بدیم، ممنونم. مطمئن باشن که ضرر نمی بینن و تخصصی بودن کارو به معنای واقعی کلمه درک می کنن.
    4. اسم این فورم رو می ذارم "پردیس پویانمایی". خوبه؟
    5. عجیبه که من پنج شنبه، 3 آبان 86، به "دیدار" سر زدم و هنوز برپا بود!
    6. به هرحال، خوشحالم که دوباره می بینمت بهرام عزیز. تو این مدت که نبودی، خیلی سخت گذشت. باید جبران کنون راه بندازی ها.
    7. شرمنده که یادم رفت بنویسم: فایل های rm یا ram با نرم افزار (پلیر) "ریل پلیر" ( Real Player) باز می شن. البته برنامه هایی هم هستن که این فایلا رو سه سوته به mpeg، avi و سایر فرمت های آسون بازشو تر تبدیل می کنن؛ مثل، برنامه ی بی نظیر Xilisoft Video Converter 3 که ضمن آسون بودن، اکثر فرمت ها رو بدل می کنه. حتماً گیرش بیار یا دانلودش کن.
    8. درمورد اون مشکل تصویریت، آره: فکر کنم "وین رر"ت قدیمیه. دی وی دی "آسیستان 2007" رو که خیلی هم ارزونه، گیر بیار. روش کلی برنامه ی تاپ هست. اتفاقاً "وین رر 2007" رو هم با "سریال نامبر" داره. تازه بقیه ی نرم افزاراش هم عالیه و تازه، مسخره بازی های گذشته ی خودش و شرکتای دیگه (مثل قفل گذاری و ...) رو هم تکرار نکرده. امیدوارم هرچه زودتر مشکلت حل شه.
    9. دومی ("تب بسکتبال") رو یادمه یه سری بیشتر نشونش ندادن و جالب هم بود و یه چیزی تو مایه های "داستان های فوتبال" بود. البته یادمه بعدازظهرها و دیروقت می دادنش و بعدش "اخبار علمی، فرهنگی" بود.
    10. راستی جریانِ http://koodaki.forumotion.com چیه؟
    11. اون کارتونه، همون طور که "اسمم" گفت، "نابغه ای از شهر از" بود که به نام اریجینال "Tales Of The Wizard Of Oz"، شبکه ی دو دادش. با کمی سرچ، می شه عکسای باکیفیت تری ازش پیدا کرد؛ مثال:

12. راستی، ممنون که از "بهار مهربانی" هم عکس گذاشتی. کلی از کارهام رو کم کردی و این جوری کارا سریع تر پیش می ره.
    13. عکسای "خاله قورباغه و آقا پسر" خیلی باحال بوده ن. اتفاقاً خیلی دنبال چندتا کاراکتر مث اون پیرمرده و خرسه بودم. از الاغه عکس نداشتید؟ شما یا دیده بان. از جای من از "دیده بان" هم تشکر کن.
    14. "چراغ جادوی گمشده" هم عالی بود. این کارت رو پایین تر با عکس هام جبران می کنم.

.................................................. .................................................. ............................................

15. "اسمم" عزیز، اون پاسخ "من یکی دیوونه ی عکسا، اسامی و کارای نابت هستم. منتظرم دوست خوبم." مربوط به کل کلمون (بچرخ تا بچرخیم!) بود. زیاد مهم نیست. اگه می بینید چند ماهیه دیگه کوت نمی کنم، راستش خسته شده م از این همه کُد و اسمایلی و غیره. تو اسباب کِشی شماره ی 59403679812544 تموم آت و آشغالای انباری رو ریختم دور و خودمو راحت کردم!
    16. بابا، من که حرفی نزدم، قبول. اون نوشته هات، اصلاً هم تعریف از خود نبود. خوشحالم که با دوستان فرهیخته ای مث شما آشنا شده م. خوشحال تر از قبل.
    17. فراموش نکن: همیشه نرم تنان بر سخت پوستان مقدمن! : )
    18. درمورد "شوالیه های عدالت" راست می گی؟ یه کارتون دیگه ست؟ من عکس های اون کارتون رو می خوام، لطفاً.
    19. از توضیحات خوبت بخاطر "پارک حیوانات" ممنون. متأسفانه ندیده مش! "بهرام" می دونه من دهه ی 70 (دانشجوییم) اوج بی کارتونیتم بوده! : (
    20. راستی مثل این که واژه ی "انفجار" من کلی واژگان تخصصی با خودش به همراه آورد: چاشنی، متصدی انفجار، سیستم دستی، عینک مخصوص و ...! کلی خندیدم. دم تو و "بهرام" گرم. یادمه یه بار هم "ماهی" همین پدیده رو با خودش به همراه داشت و "ماهیگیر"، "شکارچی بزرگ"، "آکواریوم"، "لنگه کفش"!! و کلی چیز دیگه با خودش آورد! : )

.................................................. .................................................. ............................................

21. خانوم (؟) "لاکی" عزیز، ممکنه اسم کوچیکتونو بگید، اگه می شه؟ اینطوری راحت تر حرف می زنیم. من هم "امیر"م.
    22. از این که به فکر من و "بهرام" بودید و مشکلمونو عنوان کردید، بی نهایت متشکرم. خوشبختانه مشکلمون حل شده و دیدید که اومدم. به موقع ش مزاحم ادمین عزیز هم می شیم؛ که البت، امیدواریم نشیم.
    23. درمورد "سرزمین بندگان"، قبلاً عکسشو گذاشته بودیم؛ اما، بخاطر شما مجدداً آپلودش می کنم تا ببینید که اونایی که شما گذاشته بودید، خودشن یا اونی که من می ذارم. آخه "جادوگر شهر از" مثل "پینوکیو"، 5300097524566546912 تا ورژن داره!

24. خوب، حالا نظرتون چیه؟ این میمون های پرنده، این دخترک خوشگل و این ورسیون مترسک به نظرتون آشناترن یا اونی که شما می گفتید؟ تازه اگه سرچ کنید، ده ها ورژن دیگه هم پیدا می کنید؛ ولی، ....
    25. در انگلیسی نوشتن اون سایت حرفی نیست؛ اما، ما اینجا "هر" کارتونی رو نمی ذاریم؛ فقط و فقط، اونایی که دو شبکه ی 1 و 2 داده ن.
    26. درمورد این که ما سه نفر یا به قول بهرام "سه برادر" (بهرام و اسمم و من) چرا توی "گفتگوی آزاد" تاپیک می زنیم، فکر می کنم "اسمم" عزیز توضیح کامل داده باشن و مسأله حل شده باشه. فقط یه نکته ی دیگه هم بنده اضافه می کنم: برای ما، "تو دید بودن"، "تعداد بازدیدکننده"، "تعداد پُست" و از این دست مسائل هیییییچ اهمیتی نداره. خوب می دونید که تاحالا چند بار اسباب کِشی کردیم؟ پس این مسائل رو بذارید کنار. ما برای دل خودمون می نویسیم. اتفاقاً هرچی دنج تر، بهتر.
    27. فقط یه چیز دیگه: نسبت به "حق نشر" و "لینک منبع" خیلی حساسیم. حداقل خودم این طوری ام.

Registered User
    نگارشها
    16
    1. نوشته های بالا، هرچی بود مربوط می شد به فورم شماره ی 59403679812545 مون به نام "دیدار". این نوشته م مربوط می شه به همین جا، "پردیس پویانمایی".
    2. خوشحالم که جمع بچه ها جَمعه. درمورد این که کجا فعالیت کنیم، "اسمم" عزیز توضیحش کامله و من هم فقط همین جا هستم که می دونم چی به چیه و با کیا دارم صحبت می کنم. از "بهرام" هم که سرسختانه مستقل بودنِ اینجا رو پیگیر بود، سپاسگزارم.

3. البته راستش آخرش متوجه نشدم قرار شد همین جا بمونیم یا بریم جای دیگه ای!
    4. این به قول "غول بیابونی" "قدر گیر دادیده شده می شدیم" که همه قهر کردن، رفتن! باورم نمی شه! آخه چه فرقی می کرد کجا فعالیت کنیم؟
    5. شاید منظور مدیرها و بخصوص "لاکی" این بوده که ما یه تالار جداگونه بزنیم؟ اسمشو بذاریم "تالار تریلوژی"، چطوره؟ تا "سه گانه های معروف" ما (برنامه های کودک و نوجوان، لیست سیاه و آرشیو) دوباره ققنوس وار، جون بگیرن و فصل جدیدی از تاریخ ادب نوستالوژی رو رقم بزنیم! (چه ادبی شد!)

6. اما، علاوه بر 2 عکس بالا، عکس های دیگه:
    7. لازم به ذکر نیست که این عکسا برای اولین بار دارن منتشر می شن:
    8. باور می کنین یا نه / نام اصلی: Believe It Or Not

9. فایول و گنجینه ی گمشده/ نام اصلی: Fievel Et Le Treasor Pedru

10. نهنگ سفید/ نام اصلی: (؟)

11. چند نکته:
    12. باز هم عکسای این سری، از لطف های دوست عزیزم، "اسمم"، بودن که منو در تهیه ی این عکسا کمک کرد.
    13. عکسای "اسممی" تموم شدن و از نوشته ی بعدیم، عکسای مجلات سروش قدیمی رو می ذارم. ایرانی و خارجی. منتظر باشید.
    14. "لیست سیاه" به روز شد:

https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=451

حتماً بهش سر بزنید.

15. اگه قرار باشه دیگه اینجا نباشیم، سر نزنید!

willie
    Guest
    نهنگ سفید/ نام اصلی: (؟)
    سلام
    اسمش اینه:

Tobé! Kujira no Peek
    Fly! Peek the Whale

کاربر افتخاری فروم Itachi Uchiha آواتار ها
    نگارشها
    4,457

پاسخ : برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

گذشته: چرت و پرت

حال : چرت و پرت ( درصد بيشتر )

اينده : اميدي نيست

•♥•.¸•♥•

همکار بازنشسته بخش Dark Side of Eden mana sama آواتار ها
    نگارشها
    714

البته گذشته بهتر بود مثل كارتونهاي دژ فضايي گروه ماسك اژدها سواران الان دبگه خيلي دري وري شده اصلا نبينيم بهتره اينده هم خدا داند
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه

tsunade
    Guest

من که هیچی نفهمیدم ولی دوتا اسم کارتون قدیمی تو ذهنم هست (منظورم دو سه تاست)
    سند باد
    بابا لنگ دراز
    پسر شجاع

rock lee
    Guest

هيج جيز مثل دوبرنامه نمي شه
    يكي
    عموپورنگ
    دوم
    فيتيله جمعه طعتيله

Tags for this Thread