Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 , از مجموع 77

موضوع: برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

tsunade
    Guest

پاسخ : برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

اره برنامهي عمو بورنك و فيتيله جمعه تعطيله هم قشنكن

Registered User sasuke_itachi آواتار ها
    نگارشها
    325

برنامه عمو پورنگ و رنگين كمان
    كوچيك بودم خيلي دوست داشتم

هميشه سعي كنيد بهترين باشيد

the best

rolleyessmileyanim پاسخ : برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

سندباد درود بر سندباد اصلا من تا حالا ندیدمش

Registered User dami آواتار ها
    نگارشها
    38

درود بر صدا و سیمای کارتونی در زمان بچگی....
    مرگ بر هرچی فیتیله و پورنگ و قناد و اون امیر محمد.....
    من کارتون میخوام....

power...get me more power

dami himura

Registered User deep dark آواتار ها
    نگارشها
    49

درود بر کسی که این تاپیک رو درست کرد قدیما برنامه کودک اینقده لوس بیمزه و مسخره نبود حالا عصرا شبکه 2 یه برنامه کودک داره مسخررررررررره

3 تا چی بگم ..... تو این برنامه لوس بازی تپق زیر اب همدیگه رو میزنن اینا اینقد از خود راضی هستن که همیشه از این برنامه درب و داغونشون تعریف میکنن

والا زمان ما اینجوری نبود یه خانم مجری موقر مینشست از خوبی از صلح از درستکاری صحبت می کرد بعد ادامه برنامه هاش

حالا چی بابا بچه ها از اینا الگو میگیرن خودتون بچه های لوس و تیتیش این دوره رو با نسل خودتون مقایسه کنین به حرف من میرسین اینا بزرگ بشن وااااااااااااای.................

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

من یک برنامه کودکی میزاره تلوزیون رو خیلی دوست دارم و داشتم (نمیدونم هنوز پخش میشه یا نه). اسم برنامه بود آنی، مانی، قاصدک!!!
    من این برنامه رو فقط بخاطر قاصدک نگاه میکردم!!! خیلی دوستش داشتم!!!
    حیف که دیگه زندگی اونقدر وقت بهم نمیده که ببینمش

Happy Halloween

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

50 دقیقه برنامه کارتون میزارن 51 دقیقه اش مجری حرف میزنه
    خداییش تا حالا شما کارتون درست حسابی از این صدا سیما دیدن
    بلد نیست کارتون ها رو منظم پخش نمونه اش هم همین لاکپشت های نینجا که دیگه خودتون میدونید
    سوباسا هم که فکر کنم مال چند قرن پیشه
    عملا من اصلا صدا و سمای ایران رو نگاه نمیکنم چه برسه بخش کارتونش رو
    مجری ها هم که اصلا خوب نیستند
    ویرایش توسط Bloo : 12-28-2009 در ساعت 02:27 AM دلیل: یک تغییر کوچولو..به خدا من بیگناهم...می ترسم اینطرفها کسی جغفت پا بیاد صورتمون..الفرار

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Elf dante نمایش پست ها
    50
    سوباسا هم که فکر کنم مال چند قرن پیشه

فرار کنید فرار کنید......فرار کننننننننننید......الان این کلوچه کانادایی cloud strif و دارو دسته اش big naruto میریزن سرمون....فرار کنییییییییییییید...من که در رفتم..شما هم فکر جون خودتون و بچه ها تون باشید........زلزلهههههههههههه هههههههههه...الفرررررررااا اااااررررررررررر

ولی خودمون صدا و سیما خیلی خوبه من که خیلی دوستش دارم از قدیم که می شستم پاش گریه می کردم از دست برنامه هاش تا الان که با لنگه کفش و دسته کنترل می رفتم تو شیشه وسط تلویزیون خونمون

اخ چه روزگاری بود.....خدا بیامرزه کلاه قرمزی رو (( البته منظورم سریالش بود نه ناظر سایت...اوخ الفررراااااااارررر)) چقدر این خوب بود....دوست داشتم یک نفر با گلوله خلاصم می کرد اما این برنامه دیگه پخش مجدد نمیشد

الفرررراااااارررررر

9. سپاس

کاربر افتخاری فروم ariangirl آواتار ها
    نگارشها
    489

اره در زمان ما کارتون بیشتر پخش میشد. خیلی هم برنامه ها بهتر بود . با اون تلویزیونهای قدیمی خیلی ما خوشحالتر بودیم . ولی الان همش یه مجری و یه عروسک یه ساعت بچه ها رو نصیحت میکنن و آداب معاشرت و غذا خوردن و چیزای دیگه تو گوششون میخونن . انگار بچه های الان غار نشین هستن طفلکی ها . چقدر هم ذوق این امیر محمدو پورنگ رو میکنن بیچاره ها!

Registered User
    نگارشها
    281

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها
    فرار کنید فرار کنید......فرار کننننننننننید......الان این کلوچه کانادایی cloud strif و دارو دسته اش big naruto میریزن سرمون....فرار کنییییییییییییید...من که در رفتم..شما هم فکر جون خودتون و بچه ها تون باشید........زلزلهههههههههههه هههههههههه...الفرررررررااا اااااررررررررررر

ولی خودمون صدا و سیما خیلی خوبه من که خیلی دوستش دارم از قدیم که می شستم پاش گریه می کردم از دست برنامه هاش تا الان که با لنگه کفش و دسته کنترل می رفتم تو شیشه وسط تلویزیون خونمون

اخ چه روزگاری بود.....خدا بیامرزه کلاه قرمزی رو (( البته منظورم سریالش بود نه ناظر سایت...اوخ الفررراااااااارررر)) چقدر این خوب بود....دوست داشتم یک نفر با گلوله خلاصم می کرد اما این برنامه دیگه پخش مجدد نمیشد

الفرررراااااارررررر
    هـا بلو در آینده نقشه هایی برات دارم کیک مالزیایی
    البته درسته...من نمیدونم چرا به ترتیب سوبا رو دوبله نکردن.
    سری جدید هم که ناپدید شد.
    ولی از حق نگذزیم...دوبله عالیترین دوبله کارتون هست

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها

الفرررراااااارررررر
    من نگفتم سوباسا بده گفتم صدا و سیمای ایران هزار بار پخش کرده
    حتی اگه بهترین کارتون دنیا هم هزار بار ببینی حالت بهم میخوره
    هیچ وقت هم کارتون هایی که من دوست داشتم رو نداد(پارک جنوبی رو نمیگم چون اگه از صدا و سیمای ایران پخش بشه خدا میدونه چجوری سانسورش میکنن...)
    مثلا همین خانه فاستر کجاش مورد داره تازه خیلی هم باحاله ولی مشکل اینها خریدن حق پخش مثلا من داشتم یک بار پلنگ صورتی کانال دو رو میدیم یهو دیدم لوگو کانال بومرنگ اون کنار اومد

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Cloud Strife نمایش پست ها
    هـا بلو در آینده نقشه هایی برات دارم کیک مالزیایی
    البته درسته...من نمیدونم چرا به ترتیب سوبا رو دوبله نکردن.
    سری جدید هم که ناپدید شد.
    ولی از حق نگذزیم...دوبله عالیترین دوبله کارتون هست
    کدوم دوبلش ؟ دوبله اهنگش یا دوبله تیتراژش؟ دیری دی دی دی دیییییییی دی دی دی دی دیییییییییییییییییی

الفرااااااااااااااااارررر رررررررررر

نقل قول نوشته اصلی توسط Elf dante نمایش پست ها
    من نگفتم سوباسا بده گفتم صدا و سیمای ایران هزار بار پخش کرده
    حتی اگه بهترین کارتون دنیا هم هزار بار ببینی حالت بهم میخوره
    هیچ وقت هم کارتون هایی که من دوست داشتم رو نداد(پارک جنوبی رو نمیگم چون اگه از صدا و سیمای ایران پخش بشه خدا میدونه چجوری سانسورش میکنن...)
    مثلا همین خانه فاستر کجاش مورد داره تازه خیلی هم باحاله ولی مشکل اینها خریدن حق پخش مثلا من داشتم یک بار پلنگ صورتی کانال دو رو میدیم یهو دیدم لوگو کانال بومرنگ اون کنار اومد

عامو ولش کن (( شیرازی ها با لهجه تلفظ کنند)) برو عامو جان...کپی رایت چیه؟ خرید کدومه؟ یک کانال چهار رو داشتیم که فیلم ها رو می خرید...اون هم که باید ببینیم چی میشه..کانال یک و دو رو بیخیااااال

تازه تو مگه ازمایشگاه دکستر رو تو کانال یک ندیدی چه سانسور فجیعی کرده بودن..خاک بر سرم...شلوار دی دی رو برای اینکه خدایی نکرده پاهاش رو بچه ها نبینند بعد اون موقع (( زبونم رو گاز بگیرم..سانسور ))) کلا کار خرابی دست خودشون و دختر پسرهای همسن خودشون ندن..پاهاش سانسور شد...

احتمالا کوکو باید روسری براش بدوزند و فرانسیس فاستر هم که باید سانسور بشه..خوب نمیشه که دختر خم بشه رو زمین زمین رو دستمال بکشه خدایی نکرده یکدفعه زبونم لال یککک.....فعلا یک کف مرتب برای خودتون بزنید تا بقیش رو بگم

پارک جنوبی هم که اگر بخواد پخش بشه حتما بدون تیتراژ اول و بدون تیتؤاز اخر نو انگشت پای تام کروز رو با نوک دماغ نیکول کیدمن رو نشون می دن......اگر ربطی به پارک جنوبی نداره خوب باید چشم بصیرت داشته باشی.... و با چشمان کاملا بسته یا چشمان باز بسته بشینی در یکی از پارک های جنوبی شهر تهران این انیمیشن رو از تلویزیون ببینی....کلا باید درک عمیق داشت

سیمپسون ها رو هم که هستتتتتتتتتتتتتم.....حتما اگر نشون بده اولین کسایی که باید سانسور بشند بارت سیمسپون و هامر سیمپسون هستند که باید شطرنجیش کنند.....فکرش رو بکن به جای هامر سیمپسون عکس گل های داوودی نشون میدن

14. سپاس

نگارشها
    489

وقتی بچه بودم خیلی از کارتونهای تلویزیون که اون موقع میذاشت خوشم میاومد.ولی الان که شبکه یک داره دوباره اونا رو پخش میکنه به خودم میگم چطور ما دق نمیکردیم از این همه غصه و ناراحتی و فقر و غیره که تو این کارتوناست؟ یه چیز شاد تواین کارتونا نیست . آهنگ های تیتراژ هم همینطور . آهنگ واتو واتو یادتون هست ؟ یا مسافر کوچولو . الان به خاطر خاطره انگیز بودنش خیلی این آهنگها رو دوست دارم . ولی خدایی خیلی غم انگیزن .

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

غم انگیز ترین کارتون دنیا نل بود به نظرم . با این وجود بازم دوستش داشتم مخصوصا اهنگاشو :139:

نگارشها
    489

اره نل هم خیلی غم انگیز بود. هاچ زنبور عسل هم همینطور . خیلی نابود بود!!! از اولش باید هی از دست این سوسک و اون زنبور مهاجم فرار میکرد و هی غصه میخورد . نمیدونم انگیزه انیماتور ها از ساختن این همه کارتون غم انگیز چی بود؟
    ویرایش توسط ariangirl : 01-04-2010 در ساعت 09:54 PM

18. سپاس

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال