Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 77

موضوع: برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

warrior
    Guest

برنامه هاي كودك و نوجوان تلويزيون ايران از گذشته تا هنوز

2. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

warrior
    Guest
    سلام سلام صد سلام هزار و سیصد تا سلام:D
    اینجا رو با همون اسم و همون پستی که قبلا توی سایت دیدار http://didar.parsbb.com داشتیم شروع می کنیم:D
    هدف اصلی این تاپیک گذاشتن عکس و بحث و گفتگو درباره برنامه های کودک و نوجوان شبکه های مختلف تلویزیون ایرانه;) اعم از کارتون و عروسکی و جُنگ و مسابقه سریال و فیلم و....چه خارجی چه ایرانی چه مال الان چه مال سی سال پیش فقط شرط اصلی اینه که از تلویزیون ایران پخش شده باشه البته برنامه های شبکه های استانی چون همه دوستان موفق به دیدنشون نمی شن زیاد مورد نظرمون نیستن;)

4. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479
    سلام بر كوانگ يوي عزيز ;) خوش اومدين . اينجا يه تاپيك داريم به اسم عکس های خاطره انگیز کارتون های دوران کودکیكه يكي از پر رفت و آمد ترين تاپيكهاي بهشت هم هست !‌ اگر موضوع هر دو شبيه به همه چرا همونجا ادامه ندين ؟!

6. سپاس

warrior
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Smiley نمایش پست ها
    سلام بر كوانگ يوي عزيز ;) خوش اومدين . اينجا يه تاپيك داريم به اسم عکس های خاطره انگیز کارتون های دوران کودکیكه يكي از پر رفت و آمد ترين تاپيكهاي بهشت هم هست !‌ اگر موضوع هر دو شبيه به همه چرا همونجا ادامه ندين ؟!
    درود بر Smiley گرامی:D خیلی متشکرم:D
    اتفاقا یه پیام هم از ادمین محترم سایت در همین خصوص داشتم
    من ازشون خواستم که در صورت امکان مجوز فعالیت مستقل به این تاپیک داده بشه اگر موافقت کنند که حسابی خوشحال می شم اینجوری --->:D چون قرارمون با بقیه بچه های سایت دیدار اینجوری بوده:D
    ولی اگر قرار باشه توی تاپیک عکس های خاطره انگیز کارتون های دوران کودکی یا جای دیگه فعالیت کنیم من تنهایی نمی تونم نظر بدم باید نظر بقیه دوستانم رو هم بپرسم چون من فقط استارتر اینجا هستم و برای تصمیم گیری نظر همه اعضای گروه شرطه;)

8. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

SMAM
    Guest
    درود بر همگی.من موافق مستقل کارکردن این تاپیکم چون اون یکی تاپیک یک فرقهایی با اینجا داره.چون اکثرا" انیمیشن هست.ولی اینجا فیلم و جنگ و عروسکی و... رو هم داره.فقط مختص به کارتون نمیشه.فعلا" تا دیدار هست همونجا باشیم.اگر تعطیل شد میاییم اینجا;)

10. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479
    نقل قول نوشته اصلی توسط warrior نمایش پست ها
    درود بر Smiley گرامی:D خیلی متشکرم:D
    اتفاقا یه پیام هم از ادمین محترم سایت در همین خصوص داشتم
    من ازشون خواستم که در صورت امکان مجوز فعالیت مستقل به این تاپیک داده بشه اگر موافقت کنند که حسابی خوشحال می شم اینجوری --->:D چون قرارمون با بقیه بچه های سایت دیدار اینجوری بوده:D
    ولی اگر قرار باشه توی تاپیک عکس های خاطره انگیز کارتون های دوران کودکی یا جای دیگه فعالیت کنیم من تنهایی نمی تونم نظر بدم باید نظر بقیه دوستانم رو هم بپرسم چون من فقط استارتر اینجا هستم و برای تصمیم گیری نظر همه اعضای گروه شرطه;)
    ها !‌ منم داشتم از اين طرفها رد ميشدم كه پام رفت توي كفش ادمين عزيز :p و به خاطر اينكه موازي كاري نشه گفتم ! حالا اندكي صبر خواهر لاكي هم بيان ;)

12. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

SMAM
    Guest
    درود جناب "اسمایلی"(با اسماعیلی اشتباه نشه.اون یکی دیگه هست)عزیز.من شما رو قبلا" تو "پی تی" ندیدم؟

14. سپاس

کاربر افتخاری فروم lucky15000 آواتار ها
    نگارشها
    1,068
    راستش من حرفی ندارم افشین جان چون این بنده های خدا هم راست میگن :D
    چون اونجا فقط انیمیشن هست :pولی این جا فیلم و عروسکی هم به قول خودشون میذارن
    ولی هر چی ادمین بگه من چیزی نمیگم

16. سپاس

Vampire Queen Raha آواتار ها
    نگارشها
    1,376
    Blog Entries
    1
    اگر غیر از عکس فعالیت دیگری چون معرفی و توضیحات نیز باشه به نظر من می تونه جالب باشه چون در صورت فقط استفاده از عکس ها یک تا پیک تکراری میشه
    در ضمن این چرا تو گفت و گوی آزاده؟!!!!

SMAM
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raha نمایش پست ها
    اگر غیر از عکس فعالیت دیگری چون معرفی و توضیحات نیز باشه به نظر من می تونه جالب باشه چون در صورت فقط استفاده از عکس ها یک تا پیک تکراری میشه
    درود دوباره برهمگی. من تو سایت دیدار توضیح این موضوع رو به خواهر لاکی دادم.ولی برای اطمینان اینجا هم عینا" همون متن رو میذارم

در مورد مکانی که تاپیک ایجاد شده آخه یک موردی هست که اگر یادتون باشه تو مای ایمی هم اینطوری بود و به این دلیل تو این قسمت بهرام جام احتمالا" زحمتش رو کشیده.اونم اینکه این تاپیک با دو تاپیک دیگه که یکیش رو من قراره برای آرشیوم و یکیش هم امیلیانو تحت عنوان لیست سیاه ایجاد کنه طبق عادت یا سنت یا هرچی اسمش هست معمولا" که چه عرض کنم تا امروز با هم بودن و چون شاید از نظر موضوع با اهداف مبحثهای دیگه شبیه نباشن معمولا"تو همین قسمت گفتگوی آزاد که بشه هر3رو ایجاد کرد قرار میدیم.در ضمن تو مای ایمی هم تو همین قسمت گفتگوی آزاد اینها رو ایجاد کرده بودیم و دوستانی که اونجا با ما بودن آشناتر به این مورد هستن.پوزش میخوام که صریح و جدی گفتم.ولی حقیقت بودن و می خواستم این شبهه ازدوستان دیگه که احتمالا"این موضوع براشون پیش میاد هم برطرف بشه.بازم پوزش

19. سپاس

warrior
    Guest
    اسمم جان خیلی خیلی خوش اومدی
    خیلی متشکرم به خاطر توضیحاتی که دادی دلیل من برای انتخاب "گفتگوی آزاد" دقیقا همین بود;)

21. سپاس

warrior
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raha نمایش پست ها
    فعالیت این تاپیک فقط محدود به عکس نیست :D گفتگو و جستجو و خاطره و فایل صوتی و شعر و... هم داریم;)
    گرچه من خیلی عکس گذاشتن رو دوست دارم:D و بیشتر وقتها فقط عکس میذارم:D اما سایر دوستان هم هستند و اجازه نمیدن تاپیک یکنواخت و تکراری بشه;)

تاپیک قبلیمون هنوز وجود داره:) (البته هرلحظه امکان داره منفجر بشه) اگه دوست داشته باشیدمی تونید تا قبل از اینکه به تاریخ بپیونده یه سر بهش بزنید;)
    این آدرسشه
    http://didar.parsbb.com/viewtopic.ph...er=asc&start=0

راجع به دلیل اینکه چرا اومدیم تو گفتگوی آزاد دوست عزیزم اسمم دقیقا توضیح دادند;)

23. سپاس

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092
    نقل قول نوشته اصلی توسط SMAM نمایش پست ها
    درود دوباره برهمگی. من تو سایت دیدار توضیح این موضوع رو به خواهر لاکی دادم.ولی برای اطمینان اینجا هم عینا" همون متن رو میذارم

در مورد مکانی که تاپیک ایجاد شده آخه یک موردی هست که اگر یادتون باشه تو مای ایمی هم اینطوری بود و به این دلیل تو این قسمت بهرام جام احتمالا" زحمتش رو کشیده.اونم اینکه این تاپیک با دو تاپیک دیگه که یکیش رو من قراره برای آرشیوم و یکیش هم امیلیانو تحت عنوان لیست سیاه ایجاد کنه طبق عادت یا سنت یا هرچی اسمش هست معمولا" که چه عرض کنم تا امروز با هم بودن و چون شاید از نظر موضوع با اهداف مبحثهای دیگه شبیه نباشن معمولا"تو همین قسمت گفتگوی آزاد که بشه هر3رو ایجاد کرد قرار میدیم.در ضمن تو مای ایمی هم تو همین قسمت گفتگوی آزاد اینها رو ایجاد کرده بودیم و دوستانی که اونجا با ما بودن آشناتر به این مورد هستن.پوزش میخوام که صریح و جدی گفتم.ولی حقیقت بودن و می خواستم این شبهه ازدوستان دیگه که احتمالا"این موضوع براشون پیش میاد هم برطرف بشه.بازم پوزش
    سلام برادر SMAM :)

شما همون برادر SMAM بخش مشارکت PT نيستين احيانا؟!

در مورد جای تاپيک ها، راستش حداقل تو اين forum گفتگوی آزاد جای صحبت از موارد غير کارتونی هست! فکر نميکنين تو يه فرومی که اصلاً کارش صحبت از کارتون و ... هست زدن تاپيک مربوط به کارتون توی بخش گفتگوی آزاد يه کم غير عادی باشه؟!!!

==================================

همينطور ميخواستم سلام کنم به برادر worrier :)

من چند وقت پيش از طريق يکی از پست های خواهر پرشيانای کبير با فروم شما آشنا شدم و مخصوصاً که پانتی خيلی از شماها تعريف ميکرد.:D ميخواستم بگم خوش اومدين و اميدوارم بتونيم از اطلاعات تون استفاده کنيم.
    فعالیت این تاپیک فقط محدود به عکس نیست :D گفتگو و جستجو و خاطره و فایل صوتی و شعر و... هم داریم;)
    نميشه اون تاپيک های ديگه رو هم تو بخش کارتون ها بزنيم؟! البته فقط پيشنهاده! :p

banned AliMH آواتار ها
    نگارشها
    496
    نقل قول نوشته اصلی توسط linghuchong نمایش پست ها
    به نظر من عكساى كارتون ها رو تو همون تاپيك خواهر لاكى ادامه بديد، و براى فيلمام يه تاپيك تو بخش فيلم و سريال بزنيد و عكساى عروسكى رو هم تو بخش انيميشن تاپيك بزنيد. البته اين پيشنهاده و كمى هم نظم به فروم;)

26. سپاس

warrior
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط linghuchong نمایش پست ها

همينطور ميخواستم سلام کنم به برادر worrier :)

من چند وقت پيش از طريق يکی از پست های خواهر پرشيانای کبير با فروم شما آشنا شدم و مخصوصاً که پانتی خيلی از شماها تعريف ميکرد.:D ميخواستم بگم خوش اومدين و اميدوارم بتونيم از اطلاعات تون استفاده کنيم.

سلام سلام صد سلام هزار و سیصدتا سلام:D
    منظورتون از worrier منم؟؟؟:D:Dمن غم خورکم؟؟؟:D

شناسه کاربری من یه کم فرق می کنه ها;)---> warrior

پرشیانای عزیز خیلی به ما لطف دارنداون مدتی که توی سایت مای ایمی با هم بودیم از بهترین روزهای زندگی منهامیدوارم باز هم اون روزها تکرار بشه:D
    حالا نمیشه ما همینجا بمونیم;) من نمی دونم چرا هر چی تعداد متقاضیان جابجایی این تاپیک بیشتر میشه من بیشتر دلم می خواد همینجا بمونم:D

28. سپاس

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال