Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: مشاوره برای دیدن انیمیشن های کارتون نتورک

Registered User kam110 آواتار ها
    نگارشها
    572

مشاوره برای دیدن انیمیشن های کارتون نتورک

خوب دوستان من تعداد زیادی دیدم سوال می کردن گفتم ما این جا یک مشاوره برای دوستان بدیم دوستان هم در این امر یاری کنن;)
    یادش بخیر
    بجه ها من دیگه نمی تونم بیام

همکار بازنشسته بخش Dragon Balls Trunks آواتار ها
    نگارشها
    886

پاسخ : مشاوره برای دیدن انیمیشن های کارتون نتورک

دیگه مشاوره میخواد ؟
    مگه میخواد کار بزرگی کنه که مشاوره بخواد:d
    برای اسطوره دعا کنید...

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

خب من میخام مشاورتون کنم،اول حق ویزیت بدین
    خب میتونی بن10 نگاه کنی که خیلی عالیه
    بعد سامورایی جک که معرفی شده تو بخش معرفی
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

Registered User kam110 آواتار ها
    نگارشها
    572

یوهاهاهاهها اگه دفت کنی متوجه می شین من برا چی اینجا رو زدم من اینجا رو زدم تا مثلا کسانی که هنوز کارتون نتورک رو نمیشناسن بگن چه سبکی دوست دارن تا ما بهشون بگیم و کارتون رو ببینن و لذت ببرن و به کارتون نتورک گرایش پیدا کنن همین و با تشکر .

Bloo
    Guest

به تمامی دوستاران انیمیشن این انیمیشن های کارتون نتورک را پیشنهاد می کنم..نبینید از دستتون در رفته:

foster's home for an imaginary friends

code name : kids next door

samurai jack

ben 10

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

من هم ملوان زبل رو پیشنهاد میکنم، اصل جنسه، دیروز یه قسمتش رو دیدم تازه ناقص، خیلی حال داد

کاربر افتخاری فروم rezabrando آواتار ها
    نگارشها
    548

بلو، یه کمی می شه راجه به South Park بهم توضیح بدی، از محسن (Boss) پرسیدم، گفت از تو بپرسم. یه چیزایی شنیدم و خوندم، مثلا شنیدم که در مرود مساییل روز ایالات متحده ست و فحش هم خیلی توش می دن، حقیقت داره؟ بعدش من حتما باید از اول اول اول اول ببینم، یا نه؟ ممنون
    به دلیل مشغله های زندگی نمی تونم مثل یک مدیر خوب و دلسوز به فروم برسم. از تموم بچه های فروم خالصانه تشکر می کنم و همین جا اعلام می کنم که دیگه هیچ گونه مسئولیتی در بخش های مترجمان و آپتا نخواهم داشت. البته قصد خداحافظی یا همچین چیزی رو ندارم. نه، من همچنان هستم و سعی می کنم پروژه های قبلی که نصفه کاره مونده رو به اتمام برسونم.

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabrando نمایش پست ها
    بلو، یه کمی می شه راجه به South Park بهم توضیح بدی، از محسن (Boss) پرسیدم، گفت از تو بپرسم. یه چیزایی شنیدم و خوندم، مثلا شنیدم که در مرود مساییل روز ایالات متحده ست و فحش هم خیلی توش می دن، حقیقت داره؟ بعدش من حتما باید از اول اول اول اول ببینم، یا نه؟ ممنون

south park یا همون پارک جنوبی داستان یک شهر کوچیک در ایالات متحده امرکیا هستش که 5 شخصیت اصلی داره...انیمیشن به صورت دو بعدی کامپیوتری هستش و اولین بار به صورت فلش ساخته شده بود..الن حدود 1 12 سال از سال 1997 هم هست که در حال تولید .... و درجه سنی اون PG 13 ( همراه با والدین ) هستش که در برخی قسمت ها درجه R (شانزده سال به بالا ) داره

محتوای پارک جنوبی درباره تمامی مسائل سیاسی و اجتماعی روزمره جهان و تاثیرات اون بر جامعه امریکایی و نوع نگرش و ارتباطات و تفکرات جامعه امریکایی نسبت به مسائل جهانی رو مطرح می کنه....

لحن بیان ،طنز سیاه و خشونت یکی از عوامل فیلم هستش...فیلم تمامی مسائل روز جهان رو به عنوان مسائل : تاثیرات جنگ عراق ، نگرش مردم امریکا به خوارمیانه ، تاثیرات بازی های کامپیوتری ، تاثیرات رسانه بر جامعه امریکایی بالاخص کودکان امریکایی رو نشون میده....

نوع ارتباطات شخصیت ها در اصل هجوی هست بر نوع ارتباطات یک شهروند امریکایی... پارک جنوبی به قولی لحن طنز آمیز سیاه و هجو تلخ تری نسبت به انیمیشن همپای خودش یعنی the simpsons هستش.......
    اگر سیمپسون ها خانواده امریکایی و رفتار اون ها رو در برخورد با مسائل روزمره نشون میداد...پارک جنوبی در ارتباط با یک جامعه وسیع تر رو بررسی می کنه.....

اما نکته قابل توجه پارک جنوبی در اصل تاثیر نگرش ، سیاستها و بن مایه تفکر کاخ سفید و سازمان جاسوسی امریکا در ارتباط با جهانی سازی و یا همون به قول ما استبداد جهانی هستش که به نوع هجو امیزی در ارتباط با تاثیر این تفکر در جامعه امریکایی که جامعه تلویزیونی و رسانه ای هستش ،مطرح میشه... جامعه ای که تمامی نگاه خودشون رو به صورت متمرکز معطوف رسانه جمعی کردند و حرف های رسانه امریکایی رو پذیرا هستند.....

اما چیزی که باعث میشه پارک جنوبی به عنوان یک انیمیشن تلویزیونی محبوب دنیا قلمداد بشه در اصل همون بن مایه تفکری هستش که نه تنها امروز جامعه امریکا بلکه کل دنیا رو در بر گرفته و اون نقش سیاست در تعیین برخورد ها و روابط اجتماعی جهان
    مطرح میشه........

اطلاعات دیگه ای لازم بود بگو تا کامل تر شرح بدم....البته فکر کنم نیاز باشه بعدا دو تاپیک مجزا برای پارک جنوبی و انیمیشن سیمپسون ها درست بشه

البته به استثنای برنامه سریالی عروسکی سیسامه استریت یا همون خیابان سیسامه ( sesame street ) که فکر کنم نیاز هست اول با انیگامتیک و آذر صحبت کنم.....چون نمی دونم این باید بره زیر بخش انیمیشن های عروسکی (( انیمیشن نیست )) سریال های انیمیشنی (( سریال هست کودکانه هم هست اما انیمیشن نیست عروسکیه )) یا بخش سینما و تلویزیون (( که این در شک و شبه هست... چون بیشتر قابلیتش رو داره اما برای کودکان زیر 7 سال هستش ))

باز هم کمکی نیاز بود در خدمتم

کاربر افتخاری فروم rezabrando آواتار ها
    نگارشها
    548

ممنون از توضیحات کاملت، بلو. چند تا سوال دیگه هم برام پیش اومد (الانه که فحش بدی بگی پسره ی *&%#&$! بی خیال نمی شه)

راستش با توجه به چیزایی که نوشتی و همچنین چیزایی که شنیدم، این جوری استنباط می کنم که این انیمیشن یه جورایی تاریخ مصرف داره. برای همین بود که پرسیدم "حتما باید از اول اول اول اول ببینم؟" همون طور که نوشتی این انیمیشن داره از 1997 تولید می شه و بیشتر به مسائل روز جهان و آمریکا می پردازه. سوال من دقیقا اینه، این به مسائل روز پرداختن، باعث نمی شه که الان دیگه دیدن قسمت های قدیمی این مجموعه ارزشی نداشته باشه؟

بازم از توضیحات ممنون و شرمنده که خیلی سوال می کنم.

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط rezabrando نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملت، بلو. چند تا سوال دیگه هم برام پیش اومد (الانه که فحش بدی بگی پسره ی *&%#&$! بی خیال نمی شه)

راستش با توجه به چیزایی که نوشتی و همچنین چیزایی که شنیدم، این جوری استنباط می کنم که این انیمیشن یه جورایی تاریخ مصرف داره. برای همین بود که پرسیدم "حتما باید از اول اول اول اول ببینم؟" همون طور که نوشتی این انیمیشن داره از 1997 تولید می شه و بیشتر به مسائل روز جهان و آمریکا می پردازه. سوال من دقیقا اینه، این به مسائل روز پرداختن، باعث نمی شه که الان دیگه دیدن قسمت های قدیمی این مجموعه ارزشی نداشته باشه؟

بازم از توضیحات ممنون و شرمنده که خیلی سوال می کنم.

در اصل باید تاریخ مصرف داشته باشه ...اما یک مشکلی هست (( ایا از سال 1990 به بعد که دنیا وارد عرصه جدیدی از سیاست مدرن رسانه و وارد مبحث عظیم جهانی سازی از سال 98 شد و همچنین آغاز تنش های بین کشور ها به نظرت انیمیشن های این دوره تا به امروز قدیمی جلوه می کنند ؟ )) من فکر نکنم قدیمی جلوه کنند...به دلیل اینکه ما هنوز از اون موج تنش های سیاسی و اجتماعی به وجود اومده در دنیای امروز خارج نشدیم....هنوز جنگ عراق مساله هستش ، هنوز امریکا دست گذاشته رو 11 سپتامبر و مبحث مبارزه با ت رورسیت و هنوز تنش های جنگ سرد بین کشورهای خاور میانه ، اسیا و کشورهای غربی وجود داره و این باعث میشه هنوز انیمیشن های پارک جنوبی یا سیمپسون ها نو و تازه جلوه کنه......

این مبحث همیشه تو سینما و تلویزیون مهمه که یک پروپاگاندا ( یا به ولی رسانه در خدمت سیاست )) چقدر می تونه دووم داشته باشه....

پروپاگاندا تاریخ ساز میشه مثل انیمیشن مزرعه حیوانات که هنوز بطن موضوعش جدید و تازه جلوه می کنه یا مثل خیلی از پروپاگاندا ها بی ارزش میشه و تاریخ های یک ساله و دوساله یا دوره ای داره...

پارک جنوبی یا سیمسپون ها رو نمیشه گفت واقعا تا چه قدر می تونند دووم داشته باشند اما به نظر میاد تا موقعی که این انیمیشن ها ادامه دارند و مسائل روانی تحمیل شده از تنش های سیاسی دنیا تموم نشده به نظر نمیاد که انیمیشن ها قابلیت جذابیتشون رو از دست داده باشند....

پارک جنوبی هر چند یک پروپاگاندا یا همون برای اینکه بقیه بفهمند یک انیمیشن سیاسی و تبلیغاتی محسوب میشه اما مساله اساسی بطن ساختار فیلم نامه اون هست که دست روی مسائلی گذاشته که پایداریشون در دنیای امروز مستحکم تر شده....

به عنوان مثال : جهانی سازی ، جنگ ابر قدرت ها ، عصر فناوری و ارتباطات مجازی ، cybercrime یا جرایم مجازی ، و تمامی مسائل ایدئولوژیک اجتماعی و سیاسی که امروز گریبان گیر دنیای مدرن دیجیتالی و اینفورماتیو شده.....

و با این حال پارک جنوبی در حالی که همه قسمت هاش به هم وابسته هستند اما جدا محسوب میشن یعنی تو اگر یک قسمت رو هم نبینی مشکلی با قسمت بعدی نداری زیاد.....چون هر قسمت یک ماجرای خاص خودش هست....اما من خودم همیشه دوست داشتم همه چیز رو کامل از اول ببینم حالا نمی دونم نظر خودت در باره سریال دیدن چجوری هستش....

اگر باز هم سوالی بود من در خدمتم (( نگران هم نباش اگر 40 صفحه دیگه هم پشت سر هم سوال کنی جوابت رو می نویسم.....بابا ناسلامتی بخش من کم بازدید ترین بخشه چشم مدیرش کور بازدید کننده رو باید به زور بیاره تو ....البته تقصیر من نیست تقصیر بچه ها هم نیست کمتر کسی سریال های اینجوری رو دیده..... البته الان که دیگه بچه ها راحت می تونند اینجا درباره تام و جری یا اوگی هم صحبت کنند فکر کنم بازدید بیشتر بشه...امید رو از دست ندیم بچه هاا....عمرااااااااااااااااا )))

سوالی هست در خدمتم...

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

من که سرعت اینترنت ام خوب نیست
    میشه بگین این پارک جنوبی را باید از کجا خرید
    تازه کارتون نتورک خیلی خفنه
    انیمه هم همینطور(ببخشید حرف سیاسی زدم)

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Elf dante نمایش پست ها
    من که سرعت اینترنت ام خوب نیست
    میشه بگین این پارک جنوبی را باید از کجا خرید
    تازه کارتون نتورک خیلی خفنه
    انیمه هم همینطور(ببخشید حرف سیاسی زدم)
    واقعیتا پارک جنوبی رو تو ایران نمی دونم چجوری گیر میاد.....می دونم که سایت انیم پارادایس فروشگاهش هم نداره....((کلا خیر سر سایت انیمیشن نداره))

کارتون نتورک که خیلی خفنه
    اما در مورد بقیش تو را ما می کنیم در زیر آب خفه(( ببخشید زیر سایه دموکراسی دیکتاتوری کردم)) (( ها کی سیاسی بود...الفرارررررر))

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

من هر 12 فصلی رو که برای پارک جنوبی اومده پیدا کردم
    تو سایت http://unishop.ir/ تو ارشیو تو قسمت انیمیشن هم سیمسون ها 9 فصلشو داره هم پارک جنوبی 12 فصلشو داره ولی پارک جنوبی فقط فصل اولش زیرنویس ولی مشکلی نیست یک سرچ کنید میتونید زیرنویس های فصل های دیگه اش رو هم پیدا کنید.تاز با قاب و کاور هم میده
    امیدوارم به علاقه مندان پارک جنوبی کمک کرده باشم
    سرورشون هم درست شد:D
    ویرایش توسط Elf dante : 12-13-2009 در ساعت 05:15 PM

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال