Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 136 تا 150 , از مجموع 155

موضوع: الان دارین چه انیمیشنی می‌بینین؟

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

پاسخ : الان دارین چه انیمیشنی میبینید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana_Sourin نمایش پست ها
    ۳ قسمت دیدم، ناامید شدم! نه جذابیتی، نه گرافیکی، نه کمدی نه ماجراجویی.... یکی بهم بگه ادامش خوب میشه وگرنه قید ۷۰ دقیقه باقی مونده رو میزنم میرم سراغ ریک و مورتی
    از ریک و مورتی خسته شدی ؟
    چی دیدی که خسته کننده بود؟

2. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Ariana_Sourin آواتار ها
    نگارشها
    68

نه نه! از گاردن وال خسته شدم، ریک و مورتی هنوز شروع نکردم
    𝕻𝖗𝖆𝖞 𝕱𝖔𝖗 𝕿𝖍𝖊 𝕭𝖊𝖘𝖙, 𝕻𝖗𝖊𝖕𝖆𝖗𝖊 𝕱𝖔𝖗 𝕿𝖍𝖊 𝖂𝖔𝖗𝖘𝖙

4. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana_Sourin نمایش پست ها
    نه نه! از گاردن وال خسته شدم، ریک و مورتی هنوز شروع نکردم
    خداشکر 10 قسمت بیشتر نبود..
    ولی بانمک بود اگر یکم هیجان بیشتر داشت و برت انقدر حرف ادبی نمیزد

6. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سرپرست بخش انيميشن گرافیست تیم Urash
    Graphic
    Shippuden آواتار ها
    نگارشها
    1,175

بنر بخش، چه انیمیشن هایی .. یادش بخیر
    خب تو این مدتی که نبودم یکی دوبار اشتراک فیلیمو گرفتم و با خواهرم فکر کنم یه 30 تایی انیمیشن دیده باشم که تعدادی شون به قرار زیر هست :

لینک گمشده (من خواب بودم نمیدونم چطوری بود :دییی )
    دزدان دریایی : گروهی از ناجورها (بد نبود)
    فصل شکار (من که دیده بودم ولی برای بچه ها خوبه)
    گردو شکن و پادشاه موش ها (افتضاح یعنی به پوسترش هم نگاه کنید وقت تلف کردنی هست)
    روباه بد گنده و دو قصه دیگر (عالیه به خصوص دوبله ای که کردن ...)
    هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستانی ( عین قبلی ها )
    کلاوس (خیلی قشنگ بود)
    داستان اسباب بازی 4 (خیلی قشنگ بود)
    گرینچ (بد نبود)
    شهر شب (من برای بار دوم میدیدم، خیلی جالب انیمیشنش)
    گربه جاسوس (افتضاح)
    نفرت انگیز (قشنگ)
    ستاره لارا (برای بچه ها خوبه)
    شهر اشباح (نیاز به توضیح نداره، خواهرم خوشش اومد)
    همسایه من توتورو (نیاز به توضیح نداره، خواهرم خوشش اومد)
    ملاقات با خانواده رابینسون (اینم که پس از سال ها همچنان جذاب بود و خواهرمم خوشش اومد)
    پا کوچولو (خیلی قشنگ بود)
    نگهبانان قصه ها (یادم نیست ولی قشنگ)

پ.ن: بچه که میگم یعنی نزدیک 11-12 سال، تا این رنج سنی و یکم بالا پایین تر کسی رو سراغ داشتید میتونید پیشنهاد بدید بهش یا خودتون هم ببینید
    پ.ن دوم: گیر ندید انصافا انیمیشن دیگه "الان دارید میبینید" نداره اینو یه بار میبینن :دی
    The one who wished for death more than anyone else was…
    The Grim Reaper himself.

8. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

APTA Member Dr_of_Love آواتار ها
    نگارشها
    1,380

چقدر توکلتون واسه انیمیشن دیدن کمه D:
    اگه هر روز صبح از ساعت 10 تا 2 تلوزیون رو روشن کنین، با تنوع عظیمی از انیمیشن ها از شبکه ها مختلف رو به رو میشید. (فکر کنم نمیتونین این ساعت تلوزیون روشن کنین چون یا سرکارین یا سر کلاس )

بگذریم!
    من تقریبا هر روز دارم انیمیشن میبینم و همه هم تکراری.
    ظرف همین 3 روز، 3 بار رنگو دیدم. ولی از وقتی که با دوبله ی لُری دیدمش، دیگه اون لطف قبل رو برام نداره. انتظار دارم بازم لری حرف بزنن من روده بر شم از خنده

دو انیمیشنی که اخیرا پخش شد و من تاحالا ندیده بودم
    1- Long Way North
    در مورد دختریه که میخواد عزت و اعتبار خانواده ش رو با پیدا کردن کشتی اکتشافی پدربزرگش که در قطب مفقود شده برگردونه.
    خیلی کسل کننده بود واقعا! من همه ش فکر میکردم روسی هست، الان که فهمیدم فرانسویه، یکم بیشتر نا امید شدم! چون انتظارم از فرانسوی ها بیشتر از روس ها بود (یه کم).

2- Tito and the Birds
    در مورد همه گیری یک بیماریه، بیماری ترس. به طوری که وقتی بترسی و ترست از حد بگذره، تبدیل به تخم میشی این وسط یه پسر به اسم تیتو که پدرش دستگاهی برای برقراری ارتباط با پرندگان ساخته، با چندتا از دوستاش میخوان جلوی این بیماری رو بگیرن.

حقیقتش مفاهیم دارک و رعب آور رو به عنوان انیمیشن نمیپسندم. با دیدن این انیمیشن یاد انیمیشن Birdboy افتادم، هم بخاطر طراحیش، هم یه درصد کمی از موضوعش.
    البته این یکی کمی امید و دوستی و همراهی توش داره، Birdboy که سراسر سیاهی و تبعیض و ترس و مفاهیمی بود که باید حسابی فسفر میسوزوندی بخاطرش.

ولی خب از نظر من بردبوی عمیق تر و بهتر بود و البته سیاه تر.

در کل چه از نظر تصویر و چه معنا، این دو انیمیشن رو مطلقا مناسب بچه ها نمیدونم.

10. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

پاندای کونگ فو کار (سریالیش)
    پاندای کونگ فو کار و شرک انیمیشن هایی هستن که هیچوقت از دوباره دیدنشون خسته نمیشم.
    بنظرم داستان خیلی جالبی دارن.

12. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

***** مدير بخش سينما ***** (در مرخصی) Kaveh آواتار ها
    نگارشها
    2,565

سلام
    سریال Arcane شروع کردم، گرافیک خیلی خیلی خوبی دارد ... در حد انیمه های خفن ... (داستان و تم بزرگسال دارد به دلیل خشونت نسبی انیمیشن)
    به عنوان کسی که زیاد انیمه دیده ... برام جالب بود ولی داستان بنظرم کشش کافی هنوز ایجاد نکره است ...
    تا الان 6 قسمت آمده و من 4 قسمت دیدم، به دلیل گرافیک و جذابیت بصری ادامه می دم ولی انتظار دارم داستان جذاب تر شود ...

مابین کسانی که انیمه نمی بینن ... خیلی طرفدار پیدا کرده ...

All good work is done the way ants do things, little by little
    پیام من این است که
    نباید ناله کرد ،نباید غمگین بود
    بلکه باید استوار بود ، بلکه باید عاشق بود
    بلکه باید غم را از درون و از دل برون کرد
    و در مقابل سختی ها ، رنج ها و ظلم ها ایستاد

14. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User parka آواتار ها
    نگارشها
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh نمایش پست ها
    سلام
    سریال Arcane شروع کردم، گرافیک خیلی خیلی خوبی دارد ... در حد انیمه های خفن ... (داستان و تم بزرگسال دارد به دلیل خشونت نسبی انیمیشن)
    به عنوان کسی که زیاد انیمه دیده ... برام جالب بود ولی داستان بنظرم کشش کافی هنوز ایجاد نکره است ...
    تا الان 6 قسمت آمده و من 4 قسمت دیدم، به دلیل گرافیک و جذابیت بصری ادامه می دم ولی انتظار دارم داستان جذاب تر شود ...

مابین کسانی که انیمه نمی بینن ... خیلی طرفدار پیدا کرده ...

گرافیک و سر و شکل کار منو یاد انیمه God Eater می ندازه که تا اونجا که یادمه از رو یه بازی ساخته بودن و با اینکه گرافیک و اکشن کار چیز قشنگ و نویی بود ولی اون هم تو قسمت داستان و شخصیت پردازی مشکل داشت و اونقدر کشش نداشت که با وجود فقط 13 قسمت کامل نبینم Arcane رو هنوز ندیدم ولی کنجکاوم که ببینم چطور هست و اینکه تو این 6 قسمت میتوانه راضیم کنه یا نه و با توجه به چیزی که به گوش میرسه انگار بیننده زیاد داره و توجه ها رو به خودش جلب کرده.

16. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

چهار قسمت ابتدایی به نوعی روایت کلی داستان و معرفی شخصیت هاست.
    بنظرم اوج کار قسمت پنجم بود، البته قسمت ششم هم خوب بود ...

درکل انیمیشن خوبیه، حتما ببینید ...

نظر من اینه که پیچیدگی و کشش داستانی انیمه های خفن ندارد مثلا دث نوت (پیچیدگی) یا بلیچ (داستان پردازی) ، یعنی نمیشه عاشق کاراکتر اصلی شد یا از نقش بد داستان تنفر داشت ... درکل از نظر گرفیک و صدا خیلی خوبه و دوسش دارم ... قسمت 5 و 6 داستان کمی عمق پیدا کرد به این دلیل که رابطه مابین کاراکترها وارد فاز تازه ای شد ...
    مثل اینکه قصل اول با همین 6 قسمت بستن تا فصل دوم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط parka نمایش پست ها
    گرافیک و سر و شکل کار منو یاد انیمه God Eater می ندازه که تا اونجا که یادمه از رو یه بازی ساخته بودن و با اینکه گرافیک و اکشن کار چیز قشنگ و نویی بود ولی اون هم تو قسمت داستان و شخصیت پردازی مشکل داشت و اونقدر کشش نداشت که با وجود فقط 13 قسمت کامل نبینم Arcane رو هنوز ندیدم ولی کنجکاوم که ببینم چطور هست و اینکه تو این 6 قسمت میتوانه راضیم کنه یا نه و با توجه به چیزی که به گوش میرسه انگار بیننده زیاد داره و توجه ها رو به خودش جلب کرده.

18. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    3

Re: پاسخ : الان دارین چه انیمیشنی میبینید؟

من الان روی مود انیمیشن فانتزی هستم و دارنم اختانوردها بالاتر و فراتر از آن رو میبینم. به شما توصیه میکنم خیلی باحاله.

20. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

پاسخ : Re: پاسخ : الان دارین چه انیمیشنی میبینید؟

خبر خوب اینکه قسمت 7، 8 و 9 سریال Arcane امد ...
    سریال خوبیه ولی یه خورده زیادی جدی است ... به هرحال گرافیک و موسیقی فوق العاده ای دارد، بنظرم سریال بلیچ بود که با آهنگ های ابتدایی اش کلی خاطره خوب داشتم و سریال Arcane از نظر موسیقی من یاد بلیچ انداخت ...

سریال monkey hit هم می بینم ... خیلی خوبه، خصوصا یه طنز تلخ دارد، یعنی سبب میشه لبخند بزنی!

Anime Spoilerمتن پنهان: hit:

22. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    3

Re: پاسخ : الان دارین چه انیمیشنی میبینید؟

«بازگشت به اوت بک»، انیمیشنی تولید شبکه نتفلیکس است که در جشنواره رفریم برنده جایزه بهترین روایت انیمیشنی شده است. داستان این فیلم درباره گروهی از خطرناک ترین حیوانات استرالیاست که از حبس بودن در باغ وحش و از اینکه انسان ها مانند احمق ها طوری به آن ها نگاه می کنند که انگار هیولایند، خسته شده اند. به همین دلیل آنها نقشه فرار جسورانه ای به سوی اوت بک می کشند.

24. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سرپرست بخش انيميشن گرافیست تیم Urash
    Graphic
    Shippuden آواتار ها
    نگارشها
    1,175

چندروز قبل انیمیشن قلعه متحرک هاول رو دیدم و برخلاف انتظارم اصلا خوب نبود !! داستان اصلا مشخص نبود هیچ هدف خاصی رو دنبال نمیکرد نمیدونم چرا جزو کارهای تاپ حساب میشه ؟ از لحاظ بصری خیلی خوب بود و جادوها خیلی جالب بودن ولی هیچکدوم نکته خاصی نیست چون اکثر کارهای استدیو ghibli هم همین ویژگی ها رو دارن.

26. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User parka آواتار ها
    نگارشها
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
    چندروز قبل انیمیشن قلعه متحرک هاول رو دیدم و برخلاف انتظارم اصلا خوب نبود !! داستان اصلا مشخص نبود هیچ هدف خاصی رو دنبال نمیکرد نمیدونم چرا جزو کارهای تاپ حساب میشه ؟ از لحاظ بصری خیلی خوب بود و جادوها خیلی جالب بودن ولی هیچکدوم نکته خاصی نیست چون اکثر کارهای استدیو ghibli هم همین ویژگی ها رو دارن.
    کلا ساخته های این استدیو همچین ویژگی رو دارند که داستان خیلی پیچیده نیست و اگه هم هست جوری بهش پرداخته میشه که انگار همین که هست و شما به عنوان بیننده فقط باید از فرصتی که بهتون داده استفاده کنید با شخصیت ها همراه بشید و از این دنیا لذت ببرید و نپرسید چرا و چگونه و چطور فقط قبول کنید که این دنیا به این صورت هست پر از جزئیات مختلف که اصلا هم لازم نیست درموردشون چیزی بدونید یا اینکه تو داستان اصلا به کار میاد یا نه.
    ولی من به شخصه قلعه متحرک هاول رو دوست داشتم و از اون کارهایی هست که دیدنش برای بارهای بعد باز هم میچسبه البته کتابی که ازش اقتباس شده رو نخواندم و نمیدونم که داستان چطور بوده و چقدر توش تغییرات ایجاد شده ولی این انیمه پر از لحظه هایی هست که تو ذهن ادم میمونه حساسیت هاول به رنگ موهاش ، در عجیب قلعه که به جاهای مختلفی باز میشد، اتاق هردم بیل هاول که توش پر از چیز میزهای مختلف بود، اتیش داستان یا اون مترسک که رو چوبش میپرید و ...

28. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها

حالا تو این رو می‌گی؛ ولی من شخصا هاول رو با اختلاف، بیشتر از کارهای دیگۀ میازاکی دوست دارم. : ))
    این داستان تنها داستانیه که سن و سال کرکترهاش یه سرو گردن از سایر کارهاش بالاتره؛ در نتیجه دغدغه‌های داستان و کرکترهاش هم اساسا فرق می‌کنه.
    در عین حال این رو هم نباید فراموش کرد که جنگ و طبیعت همیشه مهمترین دغدغه‌های میازاکی بودن؛ اما راستش رو بخوای با تمام داستان هایی که بعد از اون در مورد جنگ کار کرد، به تصور من هیچکدوم به ظرافت این یکی از آب در نیومدن. خشن؛ و در عین حال لطیف!
    ویرایش توسط Shaparak : 01-23-2022 در ساعت 02:57 PM

30. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال