Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 22

موضوع: پیشنهادات و انتقادات کودکان بزرگ کارتون نتوورک به مدیران

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

پیشنهادات و انتقادات کودکان بزرگ کارتون نتوورک به مدیران

سلام به همه طرفداران انیمیشن، بخصوص کارتون نتوورک.
    توضیح نداره که من بدم
    میتونید برای بهتر شدن بخش کارون نتوورک نظراتتون رو بگین، و مطمئن باشین که در صورت معقول بودن عملی میشه.

اپدیت و اضافات بلو
    با تشکر از باس هانتر که واقعا تاپیک ارزشمندی زد من از تمامی کسانی که مایل هستند بخش کارتون نتورک و انیمیشن پیشرفت داشته باشه هر گونه نظر پیشنهاد انتقادی رو اعمال کنند.

حتی اگر احساس می کنید که انتقادات شما به خود شبکه کارتون نتورک و انیمیشن های آن است و یا احساس می کنید که قابلیت های این بخش بیشتر است و نیازمند مسائلی است که ما آن را اعمال نکردیم از هیچ گونه پستی دریغ نکنید.

محاسن رو گفتن همیشه خوبه اما من هیچوقت پیشرفتی در گفتن خوبی ها نمی بینم و همیشه احساس می کنم که وقتی بدی های موضوعی گفته بشه خیلی بیشتر سازنده هستش. (( به قول معروف انتقاد مفید و سازنده یعنی گفتن محاسن و خوبی های ما هیچ کمکی به ما نمی کنه )) و فقط باعث دلگرمی میشه و این دلگرمی خیلی عالیه اما اگر احساس می کنید مشکلاتی چه در مدیریت و چه در روند بخش و چه در تاپیکها است سریعا آن را در این جا بیان کنید.

اینکه نظر شما مخالف باشد یا موافق فرقی ندارد فقط با رعایت مواضین ادب هرگونه فحشی می توانید بدهید(( البته اگر فحش هاتون رکیک و آب نکشیده است در پیغام خصوصی به خودم بدهید و اصلا نگران نباشید فقط دلیلش را هم بگویید تا خودم رو درست کنم...به قولی بچه خوبی بشم.......زرشک))

هر گونه پیشنهادی در راستای ارتقای بخش باعث قدردانی هستش
    حتی اگر احساس می کنید نظری درباره انیمه برای کارتون نتورک دارید یعنی تاپیک هایی در این ارتباط هیچ مشکلی نیست با ما در میان بگذارید اگر دیدیم نظر خوبی است اعمال می کنیم و اگر دیدیم که مربوط به بخش انیمه می شودبه انها ارجاع می دهیم

شایان ذکر است که اگر احساس می کنید که نیاز دارید درباره حتی مشکلات کودکان امروز دنیا و یا هر مسله ای که به کدوکان مربوط می شود اشاره کنید ما را از نظرات خودتون بی نصیب نگذارید.

با تشکر از همه شما عزیزان و دوستان کارتون نتورکی...

سر لرد بلوکیو کازو و همکار بخش باس هانتر:D
    ویرایش توسط Boss Hunter : 01-06-2009 در ساعت 11:39 AM

2. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

l-lITMAN
    Guest
    با سلام خدمت دوستان و مدیران ضحمت کش سایت
    به نظر من برای بهتر شدن خوب نیست انیمه های inuyasha . dgrayman . یا همان street figther خودمان را نیز به دیگر انیمه ها اضافه کنیم.

اه داشت یادم میرفت .......البته با اجازه سر لرد بلوکیو کازو وهمکار عزیز بخش باس هانتر:)
    ویرایش توسط Bloo : 01-18-2009 در ساعت 04:49 AM دلیل: دو پست رو ترکیب کردم که ناظرین نریزن سرمون لگد بارونمون کنند..الفراررررررر

Bloo
    Guest

پاسخ : پیشنهادات و انتقادات کودکان بزرگ کارتون نتوورک به مدیران

خوب عزیزم این موضوع دقیقا به علی کنپاچی ، کاندا و مدیرانبخش انیمه و دی گری من مربوط میشه....البته دی گری من که خودش جزو بخش ها شده...فکر کنم بخش خوبی هم هست...فقط طرفدارهاش به حد ناروتو نیست...

بخش کارتون نتورک هم درسته که شبکه کارتون نتورک مثلا برخی انیمه ها مثل : یوگی اوه یا ناروتو رو پخش می کنه اما ما چون بخش انیمه داریم این بخش کارتون نتورک رو اختصاص دادیم به مبحث انیمیشن های آمریکایی و اروپایی و کلا غربی کارتون نتورک...که تداخلی بین بخش های سایت نشه....

اینجا هم کلا انیمیشن هایی که مطرح هستند اکثرا رده سنی بین 7 سال تا 16 سال هستند که متاسفانه چون هنوز ارشیو بخش کارتون نتورک راه نیوفتاده و تا چند وقت دیگه راه میفته بچه ها زیاد آشنایی با خیلی از انیمیشن ها ندارند...

در هر صورت بخش انیمیشن تمامی فعالیت خودش رو از بخش انیمه جدا کرده...

اما اگر سوالی بود تا جایی که ما بتونیم کمکتون می کنیم...

درمورد دی گری من می تونی به مدیران بخشش
    Kenpachi, Kanda
    مراجعه کنی و نظرت رو بهشون ارائه بدی...مطمئنا اگر قابلیت داشته باشه حمایت می کنند....((0 و واقعا دو تا از بهترین مدیران و کم حرف ترینشون هستند...من اخر باید راز کنپاچی بزرگ رو کشف کنم)):D

امیدوارم کمکت تونسته باشم بکنم......

با تشکر
    سر لرد بلوریگارد کیو کازو کبیر ملقب به بلو ضد انیمه

5. سپاس

l-lITMAN
    Guest

می گم نظر سر لرد بلو ریگاد کیو کازو کبیر مقلب به بلو ضد انیمه در مورد ساختن یک گروه برای شب زنده داران چی هست

7. سپاس

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

منم دوست بلو هستم، کمی واضح تر توضیح بدین، ممنون، شب زنده داران کجا؟ کارتون نتتورک؟

9. سپاس

Bloo
    Guest

ما با بخش گفت و گوی آزاد کاری نداریم..من اصلا به کین شین و دار و دستش نزدیک نمیشم.....چون به قولی ربطی به ما ندارند..حداقل اگر دو تا توی سر انیمه ای ها می نزیم چهار تا میخ وریم..به این خاطره که هر دومون یک جوری فعالیتمون در یک شاخه هستش اون هم انیمیشن با تفاوت کم و زیاد شدن پسوند و پیشوند هاش...اما ما چی کار بخش گفت و گوی ازاد داریم..اون که کار خودش رو می کنه...تازه نکته مهم اینه که اولین فعالیت های تخریبی بلو از اونجا شروع شد....اون هم زمانی که مدیرش سهیل استار بود که الان ناظر سایت هستش...

با این حال ما فقط با انیمه ای ها سر شوخی داریم چون بالاخره یکجوری همفکر هم هستیم تو یک شاخه هم همکار هستیم ...اونا شرقند ما غربیم

حالا زنده باد کارتون نتورک..
    مرگ بر انیمه
    بیخیال گفت و گوی ازاد...
    بخش کتاب رو ولش کن
    اون یکی چی بود...اصلا یادم رفت

11. سپاس

مدیر بازنشسته بخش انيميشن animations آواتار ها
    نگارشها
    350

اینجا نیاز به یه مقدار گرد و خاک داره... نظرتون چیه از باغچه همسایه یه مقدار خاک بیاریم بریزیم توی این بخش؟

بلو چیز، کجایی؟ یکی یه پیشنهاد بده برای اینجا...
    .

13. سپاس

Registered User kam110 آواتار ها
    نگارشها
    572

بلوو فعلان داره گل می چینه این جا گرد خاک زیاد داشت چشمم سوزید
    یادش بخیر
    بجه ها من دیگه نمی تونم بیام

15. سپاس

Registered User razps5 آواتار ها
    نگارشها
    129

به نظر من بهتره که یخورده تبلیغ عنوانهای کارتون نتورک و کلیه عنوانهای جدید انیمیشنی رو بیشتر بکنید توی بخش
    یک دلیل دیگه این هست که اکثرا به این شبکه دسترسی ندارن و هیچ عنوان از این نوع انیمیشن ها رو ندیدن
    ولی انیمه تا دلتون بخواد پره همه جا و دوستان علاقه مند میشن و به همین دلیل هست که توی بخش انیمه تا دلتون بخواد کاربر هست و فعالیت میکنن
    نه برای گرفتن انیمه بلکه برای دل خودشون چون انیمه رو دیدن و خیلی هم دوست دارن

17. سپاس

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    اینجا نیاز به یه مقدار گرد و خاک داره... نظرتون چیه از باغچه همسایه یه مقدار خاک بیاریم بریزیم توی این بخش؟

بلو چیز، کجایی؟ یکی یه پیشنهاد بده برای اینجا...

man faraari hastam....

your response isnot available

al- run awaaaaaaaaaaaaaay

ama pishnahaad mikonam shoma bache haaye fa'l dar har soorati gard giri konid

man har fa'liati ro ke mojebe pishraft bashe ro hemaayat mikonam
    نقل قول نوشته اصلی توسط kam110 نمایش پست ها
    بلوو فعلان داره گل می چینه این جا گرد خاک زیاد داشت چشمم سوزید

to ke khodet gar o khak be paa mikoni....baaaz ham harfieee

??

نقل قول نوشته اصلی توسط razps5 نمایش پست ها
    به نظر من بهتره که یخورده تبلیغ عنوانهای کارتون نتورک و کلیه عنوانهای جدید انیمیشنی رو بیشتر بکنید توی بخش
    یک دلیل دیگه این هست که اکثرا به این شبکه دسترسی ندارن و هیچ عنوان از این نوع انیمیشن ها رو ندیدن
    ولی انیمه تا دلتون بخواد پره همه جا و دوستان علاقه مند میشن و به همین دلیل هست که توی بخش انیمه تا دلتون بخواد کاربر هست و فعالیت میکنن
    نه برای گرفتن انیمه بلکه برای دل خودشون چون انیمه رو دیدن و خیلی هم دوست دارن

hame chiz haay ke gofti ro ghabool daram va man ham taa toonestam goftam

ama moshkel ine ke inja hame modir ha hata kheily az animationi ha tarafdar anime haye ghaz ghoolange japani hastan

va tarjih midan oonha ro tabligh konand

ama man khodam agar vaghtam azad beshe dobare tabligh ro shoroo mikonam

albate ba komak shoma ha

dar morede shabake ha ham hagh dari

man ham gofte boodam ke dalile bazdid nashodane inja be khatere dastressie kame bache ha be cartoon networke

ama inja agar harfi az pakhsh bezanim ...

kole modiriyate mohtarame inja mirizan sare mane bad bakht
    joft paa miran too halgham

u-n-d-e-r-g-r-o-u-n-d

ama tablighesh ba khode shomahast

oh man mesleinke lo dadam

alfaraaaaaaaaaaaaaaaaaar

ke alan modira mirizan saram

:p

19. سپاس

مدیر بازنشسته بخش انيميشن animations آواتار ها
    نگارشها
    350

هه هه... گرد گیری کار خودته!! ما کم کم با بر و بچز می یایم اینجا فوتبال بزنیم... هر چی شکست پای خودت.

راستی، خانه فاستر چند تا کمیک داره... کسی خبر داره بقیه انیمیشن های کارتون نتورک هم کمیک دارن یا نه؟ شاید اگه فعلا کمیک ها رو بخونیم، با حال و هوای انیمیشنش تا حدی آشنا بشیم!!

21. سپاس

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    هه هه... گرد گیری کار خودته!! ما کم کم با بر و بچز می یایم اینجا فوتبال بزنیم... هر چی شکست پای خودت.

راستی، خانه فاستر چند تا کمیک داره... کسی خبر داره بقیه انیمیشن های کارتون نتورک هم کمیک دارن یا نه؟ شاید اگه فعلا کمیک ها رو بخونیم، با حال و هوای انیمیشنش تا حدی آشنا بشیم!!
    man hame comic haaye foster's home ro daram

ben 10

puffy
    ed,edd and eddy

ro ham daram

hame animation haye cartoon network az gharare ma'loom comic daran

agar mitooni tapikesh ro bezan va link haash ro bezar

albate be bakhshe comic strip ham etela bede....

mesle inke maa angosht too hame bakhsha mikham bokonid

khoda rahm kone

gard giri ham ba man

shoma football bazi bokonid man khodam miam cheer leader misham

vasatoon vasate zamin football miraghsam

23. سپاس

بچه ها من یک سوالی داشتم اون هم این بود که مدیر کل سایت انیمه پردیس فرومز کیه؟
    اگه جواب بدید ممنون میشم. :142:

بچه ها این ره اسپم چیه؟
    :142:

Bloo
    Guest

هیچی عزیز دلم....باس هانتر شوخی کرد....منظورش این بود مثل بلو اسپمر بشی پست های بی سر و ته نا مفهوم بزنی.....:134:

مدیر کل انیم پارادایس هم شخصیت مشهوری هستش که حوصله ندارم اسمش رو بگم به زودی می شناسیش...مثل جن وارد میشه و خارج میشه...به نام Crown Clown که رنگش هم همین طور آبیه...می تونی روی اسمش الان کلیک کنی بری تو پروفایلش رو ببینی....اما به جون تو اصلا چیز خوبی نیست....پشیمون میشی از دیدنش....حوصلت سر میره...:136:

بیا تا گل برافشانیم.....اما یک کلاه قرمزی هم این سایت داره ازش برحذر باش خطر ناکه حسن اسمش Raha هستش....الان با لقب مدیر ارشد فروم هستش اما به طور کلی ناظر سایت هستش...دست از پا کسی خطا کنه یا بن میشه پستاش پاک میشه یا پاک میشه..یا به رگبار گلوله بسته میشه....

لقبش هم کلاه قرمزیه رفتی بهش بگو سلام کلاه قرمزی.....بعد همون لحظه بن میشی و دیگه نمیتونی وارد سایت بشی...:134:

البته این سایت یک ادمین هم داره....اما کلا مثل شبح می مونه....میاد میره میاد میره....میاد میره..با چراغ راهنمایی رانندگی نسبت داره..اسمش Golzarion هستش....همین طور هم سیاهه....اما کلا موجوده بی آزاریه....یکدفعه بی صدا بالش می زاره رو آیدی کاربریت خفه ات می کنه:134:

27. سپاس

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال