Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: چند نكته كوچك(!) در مورد تايپ كردن!

Registered User PipBpy3000_v2 آواتار ها
    نگارشها
    292

چند نكته كوچك(!) در مورد تايپ كردن!

درود! در اين تاپيك من چند تا دانستني هاي كوچك(!) و تجربي خودم در مورد نحوه ي تايپ رو ميزارم. (البته هر چيز تجربي 100% درست نيست!)
    دوستان اگر نكته اي اشتباه بود, به ما اطلاع بدن تا ما هم از يادگيري هاي شما استفاده كنيم.
    نكته ي اول: به مثال هايه زير دقت كنيد:
    "سلام ! خوبى ؟" نادرست
    "سلام!خوبى؟" نادرست
    "سلام! خوبى؟" درست
    همون طوري كه مي بينيد جايه علامت ها چسبيده به كلمه ي قبل هست و با كلمه بعد فاصله داره.
    نكته ي دوم: به مثال هايه زير دقت كنيد:
    1-"دوستانش! به او مى خنديدند!" نادرست
    2-"دوستانش(!) به او مى خنديدند!" درست
    بعضي وقت ها دوست داريم توجه ها روي يك كلمه جلب بشه و كنارش يه "!" ميزاريم. براي اينكه در خوندن جمله كسي مشكل نداشته باشه "!" رو به "(!)" صورت مي نويسيم.
    نكته ي سوم: اين يكي رو ماشاا... همه مي دونيد!
    "ههههههورا!" نادرست
    "هــــــــــــورا!" درست
    استفاده از "shift+j" (در فونت فارسي) يك كشيدگي رو ايجاد مي كنه!
    نكته ي چهارم: اين يكي لازم نيست ولي خالي از لطف هم نيست:
    "چاي" نادرست
    "چاى" درست
    البته خودم حوصله ي استفاده از اين كار رو ندارم! :d
    نكته ي پنجم: استفاده بي مورد از يك جمله طولاني و بي معني (كلمات چسبيده به هم) در forum رو كاملآ دور بندازيد!
    "نههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههههههه ههه"
    اگه دقت كنيد حرف "ه" هر چند كاراكتر, يك بار از بقيه "ه"ـها فاصله مي گيره.
    *بيشتر كساني از اين روش استفاده مي كنند كه مي خوان يك پست كوتاه بنويسن مثل: "نه!" ولي forum پست هايه كمتر از 25 كاراكتر (فكر كنم) قبول نمي كنه. من خودم يه راه حل دارم!! به جاي تكرار "ه", بيشتر "فاصله" رو تكرار كنيد! (همون Space خودمون!)
    مثال:
    "نه . . . . . . . . . . . !" (موقه ي نوشتار) توجه: به جاي نقطه ها از "فاصله" استفاده كنيد!
    "نه !" (موقه ي چاپ!!)
    نكته ي ششم: براي اينكه شكلك ها در يك پست, درست و حسابي چاپ شه (اگه پستتون پر از شكلك پشت سر هم باشه) بين هر شكلك يك "فاصله" بندازيد!
    *البته كم پيش مياد كه شكلك ها درست و حسابي چاپ نشه! ولي محكم كاري كه بهتر, نه؟!
    نكته ي هفتم: از "" استفاده كنيد!
    من در بخش داستان نويسي ديدم كه فونت ها خيلي ناجور هست! فكر كنم نويسنده فقط يه كپي-پيست از Word ميزنه و ميزاره تو پُستش! اگه اين كار رو كرديد از اين دكمه ي خيلي خوب استفاده كنيد تا همه چيز به حالت پيش فرض forum در بياد!
    روش استفاده:
    1- كل متن رو با "Ctrl+A" انتخاب كنيد.
    2- دكمه ي "" رو بزنيد!
    نكته ي هشتم: از كليد هاي "Shift+جهت ها" و "End" و "Home" و "Alt+Shift" و... استفاده كنيد!
    در نگاه اول مي گيد وقتي ماوس هست و ديگه اينا كشكه!! ولي اگه يه خورده با اين كليد ها كار كنيد مي بينيد كه چقدر كار كردن باهاشو بي دردسر تر از ماوس هست!

- تا اينجا بسه!

كلام آخر: من اين پست رو نزدم كه بگيد: "يوهاهاها! همه اينا رو بلدن! خيلي اينا قديمي هستن!" اگه كه اينطوره, از شما مي خوام به جاي اسپم دادن اين سري جملات, يا يك تمرين مثل همين, همين جا پست كنيد يا اشكال منو بگيريد! (اگه چيزي رو اشتباهي فهميدم!)

راستي, هدف اين تاپيك: "يك قدم به جلو براى n00b كُشى!!" بود!! - شوخي كردم! :دي
    ویرایش توسط PipBpy3000_v2 : 08-28-2009 در ساعت 03:07 AM

همکار بازنشسته بخش Fan Arts vahiddreamer آواتار ها
    نگارشها
    460

پاسخ : چند نكته كوچك(!) در مورد تايپ كردن!

دستت درد نکنه مطالب خیلی مفیدی بود
    تقریبا هیچ کدومشو نمیدونستم :Dمنم به جمع noob ها پیوستم
    من در بخش داستان نويسي ديدم كه فونت ها خيلي ناجور هست! فكر كنم نويسنده فقط يه كپي-پيست از Word ميزنه و ميزاره تو پُستش! اگه اين كار رو كرديد از اين دكمه ي خيلي خوب استفاده كنيد تا همه چيز به حالت پيش فرض forum در بياد!
    اگه منظورت این پسته به خاطر این بود که این اولین ترجمم بوده و از اونجایی که ترجمه ها رو تو Text document سیو میکردم هر وقت که به انتهای سطر میرسید اینتر میزدم میرفتم سطر بعد lol که تو پست های بعدی این کار تکرار نشد :)و فکر کنم همین یه دونه هم اینطوری شده

كلام آخر: من اين پست رو نزدم كه بگيد: "يوهاهاها! همه اينا رو بلدن! خيلي اينا قديمي هستن!" اگه كه اينطوره, از شما مي خوام به جاي اسپم دادن اين سري جملات, يا يك تمرين مثل همين, همين جا پست كنيد يا اشكال منو بگيريد! (اگه چيزي رو اشتباهي فهميدم!)

راستي, هدف اين تاپيك: "يك قدم به جلو براى n00b كُشى!!" بود!! - شوخي كردم! :دي
    این نکاتی که گفتی درمورد اسپم نبودا ....
    در مورد قضیه ی noob که تو بازیها و بعضی فروم ها مد شده باید بگم که :
    1-هیچ فردی pro به دنیا نمیاد همشو اولش noob ّودن و یه زمانی توسط pro های دیگه مسخره میشدن....انگار این چرخه تمومی نداره
    2-اکثر ما noob ها اصلا این مطالبی که گفتی رو نمیدونیم و نکته ی مهم اینه که نمیدونیم که نمیدونیم پس انتظار نمیشه داشت که دنبالش بگردیم...راستش خودمم تا حالا اینا رو جایی ندیدم پس یه جورایی بی انصافیه اگه از noob ها بخوای به خاطر ندونستن این موضوعات به هیچ پستی نزنیم
    3-هیچ اجباری تو خوندن مطالبی که یک noob نوشته نیست ,میتونی نادیده بگیری یا اینکه به خود فرد اطلاع بدی ,اگه این کار رو کردی و طرف از رو لج بازی (منظورم از رو بی حواسی یا عادتی که طی این مدت noob بودن داشته نیست)این کار رو کردی........... اونوقت حق داری مطلبشو نخونی اصلا :p
    4-بعضی از کاربرا از نرم افزار فینگلیش به فارسی استفاده میکنن که این توضیحات در مورد اونا صدق نمیکنه.

آخر اینکه این مطالبی که گفتم واسه پیشگیری اختلاف بین noob و pro (خواهشا این دسته بندی رو بی خیال شو ) که تعدادمون ماشالله چندصد برابر pro هاست بود
    اگه مشکل تایپی از من جایی دیدی خوشحال میشم تو پیغام بازدید کننده تذکر بدی ;) اگه نگی pyramid head رو میفرستم دنبالت lol
    Anime Spoilerمتن پنهان: ^_^:
    امیدوارم از لحن بیش ازحد رکم ناراحت نشده باشی ^_^
    ویرایش توسط vahiddreamer : 08-28-2009 در ساعت 12:43 AM

نگارشها
    292

اي بابا, حالا ما يه شوخي كرديم ها!! شما هم جدي بگير! گذاشتم يكم بخندي!
    اگه من طرف صحبتم بين Pro ها و n00b ها بود كه اول پست مي گفتم, نه آخرش!!

- راستي, من هر داستاني رو بخونم كنارش يه Thanks مي زارم! نمي دونستم داستان مي نويسي!! :d

همکار بازنشسته بخش Fan Arts vahiddreamer آواتار ها
    نگارشها
    460

نقل قول نوشته اصلی توسط pipbpy3000_v2 نمایش پست ها
    اي بابا, حالا ما يه شوخي كرديم ها!! شما هم جدي بگير! گذاشتم يكم بخندي!
    اگه من طرف صحبتم بين pro ها و n00b ها بود كه اول پست مي گفتم, نه آخرش!!

- راستي, من هر داستاني رو بخونم كنارش يه thanks مي زارم! نمي دونستم داستان مي نويسي!! :d
    ها من که جدی نگرفتم :) فقط گفتم یه وقت زبونم لال روم به دیوار سوءتفاهم نشه;)

Registered User A-A.DeViLiSH آواتار ها
    نگارشها
    1,155

یاد دادن اینجور مسائل عالیه و به پیشرفت فروم و راه افتادن کاربرا خیلی کمک میکنه !
    البته اگه بچه ها باهاش کنار بیان چون هرکی یه روش تایپ مخصوص خودش رو داره و بهش عادت کرده !
    مثل من که آخر هر جمله یه علامت تعجب میزارم !

.......................................

وقت کردی در مورد ابزارهای نوشتاری هم یه توضیح بده !
    و کلام آخر !
    دمت گرم ! :d
    Nyx Nyyx Nyyyx Haa Haaa Haaa Haaaaaaa

نگارشها
    292

با احترام تمام بايد بگم كه ياد دادن ابزارهای نوشتاری توي forum كار من نيست و ماشاا... مديران خودشون همچي رو ياد دادن!!
    https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=277

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال