Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Codename: Kids Next Door

Registered User kam110 آواتار ها
    نگارشها
    572

Codename: Kids Next Door

با سلام به همه ی دوستان.

خب اینم یک انیمیشن دیگه از کارتون نتورک هست دیدم تاپیکش نیست اگر بود پاک کنید بره(مثل همه ی تاپیک هام )
    این انیمیشن داستان یک گروه 5 نفری (که البته بیشتر از 5 نفرن ولی هسته ی داستان روی این ها است.)داستان انیمیشن از این قرار است مه این گروه به مقابله با ازار کودکان و هر گونه اقدام شرارت باری بر علیه اون هاست.در زیر شخصیت ها معرفی می شه:
    شماره ی 1(نایترو):رهبر گروه همیشه عینک دارد.تقریبا سخت گیر و به سازمان خود افتخار می کند.او یک دوست دختر(به قول خودش دیوانه)داره که بعضی وقت ها در عین دیوانگی به کمکش میاد!

شماره ی 2( اُلدی ):شخصیتی شکمو و مهندس گروه که تجهیزات گروه از اوست.عشق غذا و هامستر هایش برای ازمایش.

شماره 3( کوکی ):دختری لوس که در ماموریت ها شروع به عروسک بازی می کند.او عاشق میمون های رنگین کمانی است.

شماره ی 4( والابی یا والی ):کم سن ترین عضو گروه که در عین کم سنی ادعای پر زوری می کند.

شماره ی 5(ابیگل):معمولا ماموریت ها روی ابیگل می چرخد نه همه ان ها ولی اگر مربوط به گروه باشد او در مرکز ماجراست.او یک خواهر دارد که بر علیه او کار می کند.
    عکس دسته جمعی:

دوستان بیان اطلاعات اضافه کنند.
    ویرایش توسط paulina : 07-29-2010 در ساعت 09:27 PM دلیل: دستکاری در نوشته های باستانی...( یا به طور دقیقتر وارد کردن اسم شماره 2 و 3 و 4 به لیست اسم ها...)^_^
    یادش بخیر
    بجه ها من دیگه نمی تونم بیام

2. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Bloo
    Guest

پاسخ : codename:kids next door

نقل قول نوشته اصلی توسط kam110 نمایش پست ها
    با سلام به همه ی دوستان.
    خب اینم یک انیمیشن دیگه از کارتون نتورک هست دیدم تاپیکش نیست اگر بود پاک کنید بره(مثل همه ی تاپیک هام )
    این انیمیشن داستان یک گروه 5 نفری (که البته بیشتر از 5 نفرن ولی هسته ی داستان روی این ها است.)داستان انیمیشن از این قرار است مه این گروه به مقابله با ازار کودکان و هر گونه اقدام شرارت باری بر علیه اون هاست.در زیر شخصیت ها معرفی می شه:
    شماره ی 1(نایترو):رهبر گروه همیشه عینک دارد.تقریبا سخت گیر و به سازمان خود افتخار می کند.او یک دوست دختر(به قول خودش دیوانه)داره که بعضی وقت ها در عین دیوانگی به کمکش میاد!
    شماره ی 2(...):شخصیتی شکمو و مهندس گروه که تجهیزات گروه از اوست.عشق غذا و هامستر هایش برای ازمایش.
    شماره 3(....):دختری لوس که در ماموریت ها شروع به عروسک بازی می کند.او عاشق میمون های رنگین کمانی است.
    شماره ی 4(...):کم سن ترین عضو گروه که در عین کم سنی ادعای پر زوری می کند.
    شماره ی 5(ابیگل):معمولا ماموریت ها روی ابیگل می چرخد نه همه ان ها ولی اگر مربوط به گروه باشد او در مرکز ماجراست.او یک خواهر دارد که بر علیه او کار می کند.
    عکس دسته جمعی:

[IMG]http://www2.**************************/img/files/mn58xruhagmj34guxes6_thumb.jpg[/IMG]

دوستان بیان اطلاعات اضافه کنند.
    خیار شور هیکلت رو ببرند.....نه اینکه من تاپیک هات رو پاک کردم.....هر چی رو هم که پاک کردم بهت گفتم.........خیار شور هیکلت را ببرند....حالا تو بخش های دیگه به من ربطی نداره اما من چقدر تا حالا پست و تاپیک پاک کردم ....نون به نرخ روز خور...هااا مگر دستم بهت نرسه شکلات به هیکلت می زنم...با سر می برمت تو شکلات مذاب...یو ها ها ها.....حالا اگر از دست سام ریمی ناراحتی چرا سر من خالی می کنی...توالتی (( هااا یادم اومد تو خودت هم در انیمیشن کد رمز بچه های همسایه بازی می کنی...هاا پس خواستی بگی من هم تو این انیمیشن هستم..دستمال توالت......ها ها ها....الفراررر))

فقط من حالا توضیح انیمیشن رو بدم:

نام: کد رمز : بچه های همسایه بغل

کارگردان :تام واربوتن
    ماکسول اتمز

سرپرست نویسندگان : تام واربوتن

دی برادرلی باکر - شماره چهار و شماره یک
    بن بیسکین- شماره2
    لارن تام- شماره 3
    کری سامر- شماره 5
    و همچنین کیت فرگوسن در نقش دوست دختر شماره یک

یاد آور می شوم کیت فرگوسن دوبلر و صداپیشه نقش بلوریگارد کیو کازو در انیمیشن خانه فاستر برای دوستان خیالی است.

داستان کد رمز بچه های همسایه بغل در ارتباط با 5 کودک جاسوس است که ماموریت انها حفاظت از جان و اموال کودکان زیر 13 سال در مقابل نوجوانان جاسوس که بالای 13 سال دارند و همچنین در مقابل پدر و مادر ها و تمامی موجوداتی که کودکان با انها مشکل دارند قرار گیرند.

این انیمیشن که از سال 2002 تا به امروز در حال پخش است در هر قسمت ماجراهای گوناگونی را نمایش می دهد . شماره یک رهبر گروه پنج نفره است و شماره مهندس و نابغه گروه که وسایل عجیب و غریب می سازد.
    این گروه در هر قسمت با ماجراهای گوناگونی رو به رو می شوند و مجبور می شوند با بقیه اعضای گروه های جاسوسی کودک همکاری کنند.
    اسم رمز بچه ها به شماره انها است و هر کس با شماره شناخته می شود اما بعد از آنکه به سن 13 سال رسید باید تام خاطرات او از ذهنش پاک شوند تا اطلاعات کودکان به دست نوجوانان نرسد که تنها در این میان یک کودک که به سن 13 سال می رسد خاطره خود را حفظ می کند و ماجراهایی را رقم می زند.

کد رمز : بچه های همسایه بغل یکی از محبوب ترین و مشهور ترین انیمیشن های شبکه کارتون نتورک است که هر روز در سه نوبت صبح ظهر و شب از اکثر کانال های مرتبط کارتون نتورک در سرتاسر دنیا پخش می شود.
    همچنین یکی از بهترین قسمت های این انیمیشن که برنده جایزه اتاوا کانادا شد قسمت A.R.C.H.I.V.E است که داستان کودکان را از اولین دوران خلقت شرح می دهد.

و همچنین انیمیشن بلند ساخته شده از این سریال با نام code name : Z.E.R.O که با شعار : هر قهرمانی از صفر آغاز می کند به عنوان محبوب ترین سریال کارتون نتورک قرار گرفت.

کد رمز برای بچه های همسایه همچنین در زیر بطن موضوع خود به مشکلات و مسائل روانی و اجتماعی کودکان می پردازد و آنها را به نوع نگاهی طنز آمیز بررسی می کند

4. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User licking آواتار ها
    نگارشها
    5

ببخشید فکر کنم اسم شماره 1 نایترو نیست نایجن هستش

6. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Afro Samurai آواتار ها
    نگارشها
    73

اینجا فقط اسم شماره ی 1 و شماره ی پنج رو زدن شماره های 2و3و4 به ترتیب عبارت اند از:
    اُلدی
    والی
    کوکی.

8. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

مرسی که اسم هاشونو دادی . برای این که همه ببینن این اسم ها رو توی پست اول وارد میکنم...^_^ولی مطمئنی که اسم شماره دو اُلدیه؟؟؟ ( نبش نوشته های باستانی که جرم محسوب نمیشه نه؟؟؟؟)
    ویرایش توسط paulina : 07-29-2010 در ساعت 09:29 PM

Alright!I think you sufficiently embarrassed me in public enough for one day.

I'm gonna go drawn my shame in apple juice

`*:;,.★ ~☆・:.,;*

"When everything fails, depend on Adair."~Creus Sun

10. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط paulina نمایش پست ها
    ( نبش نوشته های باستانی که جرم محسوب نمیشه نه؟؟؟؟)
    شما اگر مدیر سابقش رو هم نبش قبر کنید جرم محسوب نمیشه...........

12. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

خوب می بینم که این انیمیشنم معرفی کردید

عالیه

محشره

توپه

ولی باید یک چیزی رو بگم

اگر زیر هشت نه سال سن دارید پیشنهاد می کنم که این انیمیشن رو نبینید چون ممکنه تاثیرات بدی روتون بذاره

منظور من محور اصلی ارزش هاییه که این شخصیت ها قائلن

اگر به انیمیشن توجه کرده باشید در عالم خیال ادعاهایی می کنه

1. اینکه بچه ها باید بازیگوش باشند و کارهای مثل : مسواک زدن , درس خوندن , ... انجام ندند و همش ورجه وورجه کنند و و شکلات بخورند و بازی کامپیوتری انجام بدند و ...

2. همه ی بچه ها تا به سن 13 نرسیدن کودک هستن دی نتیجه می تونن در سازمان بچه ها (k.n.d) فعالیت کنند

ولی وقتی به سن 13 میرسن بالغ میشن و ناگهان دیگه به کودکان کمک نمی کنن و میرن توی سازمان نوجوانان کار می کنن (علیه کودکان می جنگن)

در نتیجه وقتی هر عضو از سازمان knd به سن 13 میرسه برا فاش نشدن اطلاعات سازمان حافظش توسط بقیه ی بچه ها پاک میشه

3. نوجوانان و افراد بالغ شده و پدر و مادر و ها و حتی پدربزرگ و مادربزرگ ها یک جورایی دشمن کودکان محسوب میشن

که این داستانش مفصله (بهتره بگم تاریخچه ی این قضیه رو در یک قسمت طولانی به اسم "شماره 0" در طول قسمت های انیمیشن توضیح داده میشه که یک جورایی ادعا می کنه که بزرگتر ها هم سازمانی دارند و علیه بچه ها کار می کنند و یک جورایی دارند در جاهایی به اسم "مدرسه" حافظه ی بچه ها رو پاک می کنند و ...

در نتیجه فکر می کنم که اگر یک کودک این انیمیشن رو نگاه کنه ممکنه تاثیرات خیلی بدی روی رفتارش بذاره

ولی در کل واقعا انیمیشن خیلی قشنگیه و خیلی هم جذاب

حتما پیشنهاد می کنم یک نگاهی بندازین
    When I was younger, I could remember anything, whether it had happened or not; but soon I shall be so I cannot remember any but the things that never happened.
    Mark Twain