Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از شماره 106 تا 119 , از مجموع 119

موضوع: زندگی زیباست 2

کاربر افتخاری فروم Aurion آواتار ها
    نگارشها
    1,368

پاسخ : زندگی زیباست 2

چند وقتی بود که این تاپیک خوابیده بود و من هم کلی ذهنم مسائل مختلف رو توی خودش جا داده بود و فرصت نمی شد به اینجا یک سری بزنم... امروز یک مقدار وقتم خلوت شد و گفتم به اینجا یک سری بنم.

راستش امروز می خواستم در مورد یک سری از این حس خرافات دوستی آدم ها صحبت کنم. دیدین همه ما دوست داریم قدرت های عجیب غریب داشته باشیم؟
    دیدین چه سریع وقتی میبینیم خودمون قدرتی رو نداریم و یکی دیگه ادعاش رو می کنه میگیم خوب حالا من نتونستم داشته باشم، دلیل نمیشه که اون یکی هم نداشته باشه؟!

یکی آب زمزم می خوره میگه سرطان شفا میده و غافله از اینکه زمزم سالها است که خشک شده و آبی که از زمزم میارند، آب لوله کشی از جده است.... دیگه با خودش فکر نمی کنه که سالی میلیون ها نفر میرند مکه و اگر قرار بود برای همه اونها آب باشه، چاه و چشمه که سهله، باید اقیانوسی اونجا می بود!

یکی ادعا میکنه می تونه طی طریق کنه. یعنی از اینجا غیب بشه و از مثلا افغانستان سر در بیاره. بقیه هم باور می کنند و میگند که یارو کرامت داره... نمی گند که یارو رو توی خیابون اقغانستان باید به دلیل ورود غیر قانونی بگیرند :دییییییی

یکی ادعا می کنه با انرژی درمانی غده سرطانی رو در میاره و ملت برای درمان تومور مغزی میرند پیشش.... یکی نیست بهشون بگه، دکترها با این همه کب کبه و دب دبه، اگر راهی علمی برای درمانش بود استفاده می کردند... بهتر بگم، اگر این روش درمانی برای تومور مغزی جواب میداد، خوب یک دکتر انرژی درمان هم توی هر بیمارستانی می ذاشتند!

یکی ادعا می کنه، من غیب گویی می کنم. یکی ادعا می کنه می تونه آینده افراد رو پیش بینی کنه، یکی ادعا می کنه که شفا میده، یکی ادعا می کنه .... خلاصه مهم اینه که همه اینها فقط ادعا می کنند.

مادربزرگ من چند روز پیش کلی پیش من نالید... می گفت خیلی ها میاند و میگند شما ساداتی، یک پولی به ما بده توی کیف پولمون باشه تا پولمون برکت پیدا کنه! یکی نیست بگه که مادربزرگ من که درآمدی نداره...

می دونید. خود من هم خیلی با خودم فکر های مختلف کردم... اگر می تونستم مثل ایس توی دنیای وان پیس، تمام بدنم رو به آتیش تبدیل کنم، خیلی باحال میشد. حالا اگر یکی رو توی خیابون ببینم ادعا کنه من تمام بدنم رو آتیش بزنم ممکنه بگم لابد یارو مرتاضه هندیه و می تونه خودش رو به آتیش تبدیل کنه...

یا مثلا کلی عکس عجیب و غریب دیدم که یکی روی تیغ می خوابه، یکی آب راه میره، یکی روی هوا پرواز می کنه... خوب حالا که چی؟! بر فرض هم که از این کارا می کنند. گیرم پدر تو بود فاضل! از فضل پدر تو را چه حاصل؟! من هم باید برم پیراهن این شعبده بازها رو جر بدم و به سر و صورتم بمالم که فلان دردم خوب بشه؟!

میگند، آدم فقط توی عقلانیتش خلاصه میشه (یعنی اگر هیچ چیز دیگه ای هم نباشه، دست نداشته باشه، پا نداشته باشه، قلبش مصنوعی باشه ولی فقط عقلش رو داشته باشه، کماکان آدم فرض میشه)... حالا من این عقل رو داریم و کنارش می ذاریم و به آرزوهای دست نیافتنی خودمون تکیه می کنیم!
    با تشکر از همگی اعضای فروم بهشت انیمه که من رو تا امروز تحمل کردند؛

بدرود

2. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User CAPTAIN آواتار ها
    نگارشها
    674

سنچو پس نتیجه گیری چی شد؟؟
    پیراهن کسایی که ادعا میکنن شفا میدن یا شفا پیدا کردن رو جر ندیم؟
    یا اینکه چون بعضی از مردم در قبال اینجور مسائل غیرمنطقی و عجیب رفتار میکنن یا بعضی شیادها بدون هیچ قدرت خاص یا کرامتی ادعاهای عجیب میکنن همشونو رد کنیم؟
    و هرکس از یاد خدای رحمان دل بگرداند، بر او شیطانی می گماریم تا برای وی دمسازی باشد.
    و مسلما آنها ايشان را از راه باز مى‏دارند و آنها مى‏پندارند كه راه يافتگانند
    زخرف.37-36

4. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Aerith آواتار ها
    نگارشها
    1,061

میدونی مردم ما... یا بذار کلی بگم اکثر آدمها اعتقاداتی دارن... در حد نرمال خوبه اما وقتی تبدیل به تعصب نادرست بشه همه چیز خراب میشه....
    این موضوع تو شرق خیلی بیشتر دیده میشه! و تو کشور ما بخاطر مذهبمون و عقایدمون باعث میشه یه سریها دکون باز کنن و از اعتقادات ملت سو استفاده کنن...
    سو استفاده هم که نه! وقتی تو عاقلانه به یه چی اعتقاد داشته باشی کسی نمیتونه از اعتقادت سو استفاده کنه! وقتی تو بدونی سرنوشتت دست خودته دیگه نه سیدی نه هیچ اولادی هیچ کی نمیتونه بیاد ادعای شفا دادن و اینجور حرفا رو کنه... لول اون آب زمزم هم خوب اومدی!
    اما روانشناسی کاملا ثابتش کرده که همین اعتقادات هستن که ذهنیت و تفکر آدمها رو میسازن و تفکر آدمها تبدیل به عمل و زندگیشون میشه! درمورد درمان بیماری این ثابت شده که در کنار درمان پزشک اعتقادات قوی مذهبی باعث بهبود چشمگیر میشه! اما خود من چیزی رو که تحت عنوان معجزه میگن رو قبول ندارم! مثلا دیروز یه دوستی داشت تعریف میکرد که یه خانومی که بر اثر شوک 5 سال زبونش بند اومده بود میره حرم امام رضا و بعد زبونش باز میشه! بعد ملت ریختن سرش همه لباساش رو کنده بودن!!
    من به این که امام رضا وجود روحانی و متبرک و مقدسی داره شک ندارم! به هرحال همه ی ما این موضوع رو قبول داریم دینمون همینه حالا بعضیا کم بعضیا زیاد! اما واقعا تو کتم نمیره اینکه یهوهو این خانوم شفا گرفته! مسلما یه دلیل علمی پشتش هست! مسلما معجزه های خدا هم دلایل علمی و منطقی دارن! این حرف رو من تو جمع زدم و با اخم و تخم بقیه مواجه شدم... میگفتن تو کار خدا دخالت نکن!
    اعتقاد خود من اینه که به خدایی که اون بالا بالاهائه اعتقادی ندارم و نمیخوامش! به خدایی اعتقاد دارم که دم دستم باشه و کنارم باشه! خدایی که تو تک تک کارهاش دخالت کنم و از تمام القابش بهره ببرم... خدا دانائه همین معجزه باید بخشی از علم خدا رو نشون بده! اما تا وقتی بعضیا خودشون رو با عقاید پوچشون محاصره میکنن اوضاع تغییری نمیکنه....
    خود من جایی زندگی میکنم که تقریبا همه آدمای دور و برم این تیپی هستن! پیشنهاد من برای کسایی که وضعیت مشابه رو دارن اینه که اعتقادات خودشون رو داشته باشن و کاری به کار بقیه نداشته باشن! هرکسی زندگی خودش رو داره... زندگی هم میگذره پس بذار طوری بگذره که خودت میخوای! چون همین یه بار رو وقت داری!

6. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

شما به هر چیز اعتقاد داشته باشید اون چیز عمل می کنه.این واقعیت داره.حالا می خواد به قول کاپتان جان اون پیرهنه باشه(جر ندید آقا!جر ندید!: دیییی)در واقع اون چیزی که داره عمل میکنه ذهن شماست.
    تازه من یه قدم دیگه میذارم جلوتر با اجازتون.شفاعت امام رضا رو هم قبول ندارم اتفاقا.ایشون برای من ممکنه یه موجود خوب و قابل احترام بوده باشن، ولی خب معتقدم شفاعتی که حاصل میشه از ایمان زیادیه که این ملت به یه چیزی پیدا می کنن.
    لوول.ولی بر عکس!من به معجزه متتقدم.درسته.شاید خیلی از اونها هم زاییده ی توان مثبت فکر ما باشن اما من به نشونه های دنیا و زیبای های خدای خودم هم معتقدم.معتقدم چون دوست دارم فک کنم یکی دیگه هم کنارم هست;-)
    پ.ن: در نتیجه جر ندید:دییییی بذارید هر کس با اونچه که هست خوش باشه.دنیا پره از آأمهای مختلف.اگر قراره اینقدر ایمان داشته باشه به یک رفته، که باعث بشه حالش خوب بشه،بذار بشه عیبی که نداره;-)

8. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User lordsohrab آواتار ها
    نگارشها
    445

حالا قبول این ایمان بیش از حد شاید آدم رو درمان کنه(فرض محال میگیریم حالا)ولی این ایمان حتی اگر تمام مریض هارو هم درمان کنه بازم مضر ه چرا؟چون همین ایمان آدم رو کور می کنه.همین ایمان باعث میشه ملیونی سر ببرن!آدم بسوزونند.آدم شقه کنند و هزار فجایای دیگه...
    این ایمان اگر مثبت ترین چیز روی زمین هم باشه بازم مضر ه...اگر مثبت ترین آدم ها با ایمان باشن بازم از دید من وجود آدم با ایمان برای جامعه خطرناک ه...

10. سپاس

کاربر افتخاری فروم Aerith آواتار ها
    نگارشها
    1,061

سمپای! معجزه چیه اصلا؟
    منظورم اینه که... تو کشور ما معجزه چیزی نیست که با روم آدم تعریف بشه صرفا همش اعتقادات مذهبیه... معجزه یعنی کور بره مشهد شفا پیدا کنه معجزه یعنی لال بره پیش یه سیدی به زبون بیاد! معجزه یعنی حضرت عیسی مرده زنده میکرد!
    از اولش همین رو بهمون گفتن!
    من حتی با تعریف خدا از دیدگاه اینها هم مشکل دارم!!!! من تازه یک ساله به تعریف درستی از ((خدا)) رسیدم! چیزیکه تو کتابهامون هرسال به خوردمون میدادن چند تا نوشته عربی بود + تصویر مبهمی از یه ((بت)) ترسناک که اگه کار بد کنی عصبانی میشه مسخت میکنه! اگه کار خوب کنی کاری به کارت نداره!!!!!
    ویرایش توسط Aerith : 07-30-2010 در ساعت 04:19 PM

12. سپاس

Registered User lordsohrab آواتار ها
    نگارشها
    445

نقل قول نوشته اصلی توسط Aerith نمایش پست ها
    سمپای! معجزه چیه اصلا؟
    منظورم اینه که... تو کشور ما معجزه چیزی نیست که با روم آدم تعریف بشه صرفا همش اعتقادات مذهبیه... معجزه یعنی کور بره مشهد شفا پیدا کنه معجزه یعنی لال بره پیش یه سیدی به زبون بیاد! معجزه یعنی حضرت عیسی مرده زنده میکرد!
    من حتی با تعریف خدا از دیدگاه اینها هم مشکل دارم!!!! من تازه یک ساله به تعریف درستی از ((خدا)) رسیدم! چیزیکه تو کتابهامون هرسال به خوردمون میدادن چند تا نوشته عربی بود + تصویر مبهمی از یه ((بت)) ترسناک که اگه کار بد کنی عصبانی میشه مسخت میکنه! اگه کار خوب کنی کاری به کارت نداره!!!!!
    درسته...
    خب تعریف معروف معجزه میام مردم این هستش که اتفاقی خارج از حسابهای دنیای مادی و فیزیکی ما رخ بده یعنی این معجزه صرفا یک اتفاق مافوق طبیعی باشه که همین باعث میشه به دین ربط پیدا کنه...
    --------------------------------------------------------------------------
    از همین رو که در دنیای مادی وجود چیزی غیر مادی ممکن نیست کسی که ادعا داره معجزه وجود داره باید اون رو اثبات کنه به این دلیل که بار حقیقت رو دوش اون فرد هستش..
    به قول بیل ماهر اگر دعا کنی و از آسمون جای آب غورباقه بباره شاید در مورد معجزه راست بگی...

14. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Aurion آواتار ها
    نگارشها
    1,368

امروز توی جمع یک سری از دوستان بودیم... بعد که داشتم برمیگشتم به نکته جالبی برخوردم که گفتم طبق روال خیلی قدیم ها در موردش میشه یک پست اینجا زد...

راستش من توی جمع دوستان خیلی متفاوتی بودم... یک سری دوستان دانشگاهی... یک سری دوستان فرومی (یک سری انیمه پارادایسی یک سری هم فروم های دیگه) ، یک سری دوستان دبیرستانی، یک سری دوستان قدیمی و دوران بچگی... یک سری هم دوستان کاری و غیره...

توی هر کدوم از این جمع ها آدم یک احساس خاص داره... توی بعضی هاشون فقط ساکت میشینه و گوش می کنه، توی یک سریشون میگه و می خنده، توی یک سری دیگشون مثل آدم بزرگ جمع رفتار می کنه و مراقب بقیه است... توی یک سریشون هم دلقک جمعه و دائم داره سعی می کنه بقیه رو بخندونه...

ولی همه اینها باعث نمیشه که آدم متفاوتی توی این جمع ها باشند، فقط هر جمع یک جورایی باعث میشه یک گوشه از هویت فرد که شاید خودش هم نمی دونه وجود داشته عیان بشه...

همه اینها باعث میشه وقتی از اون جمع جدا میشید احساس خاصی داشته باشید. مثال می زنم:

ما 140 تا دانشجوی برق 80 دانشگاه تهران بودیم که الان شاید زیر ده نفر از ما توی ایران موندند و تنها فردی از اونها که بعد لیسانس درس رو رها کرد و دنبال پول و کار رفت من ام... علی القاعده من هر وقت توی این جمع حاضر میشم باید احساس کنم که خوب دوستام چقدر جلو رفتند و مسیر هایی متفاوتی از اونچه من در ذهنم هست رو دنبال کردن و باید یک جور احساس غربت کنم که من با بقیه متفاوتم ولی:
    نه تنها احساس تفاوت نمی کنم بلکه قسمتی از وجودم که من خیلی دوستش دارم عیان میشه که میگه، می خنده و از دور هم جمع شدن لذت می بره... نگران نیست دیگران چجوری برداشت می کنند... نگران نیست سوتی بده... نگران نیست بحث کنه و از لحظه لحظه صحبتش با دوستاش لذت می برده... برای چند لحظه تمام ناراحتی هام جاشون رو به خوشحالی میدهند و هر وقت جدا میشم از این جمع احساس دلتنگی می کنم که کی دوباره میتونم توی این جمع حاضر بشم.... اون شب که می خوام بخوابم دائما به موبایلم نگاه می کنم که به کدوم یکی از دوستام می تونم زنگ بزنم و در مورد موضوعی باهاش صحبت کنم... خلاصه اینکه واقعا لذت بخشه توی این جمع بودن...

حالا برعکسش... یک سری دوستان انجمن مجازی دارم که هر چند وقت یک بار دور هم جمع میشیم... خلاصه کلام اینکه هر وقت این جمع رو رها می کنم و تنها میشم با خودم میگم، دفعه بعد دیگه توی این جمع حاضر نمیشم (ولی خوب باز هم همون اشتباه رو دفعه بعد تکرار می کنم) توی این جمع همه یک جورایی از من انتظار های خاصی دارند... یکی انتظار داره براش یک مجموعه دانلود کنم... یکی انتظار داره هاردش رو براش پر کنم... در مورد موضوعاتی صحبت میشه که خوب من ازشون سر در نمی آرم (مسائل فرومی و اینکه فلانی چی گفت و فلانی چی جواب داد و حق با فلانی بود) و آخرش هم بحث ها پوچی میشه که آدم با خودش میگه چند ساعت وقتت رو گذاشتی آخرش چی شد؟! چیزی یاد گرفتی؟! (نه) چیزی یاد دادی؟ (نه) آدم بهتری شدی؟ (نه) آدم بدتری شدی؟ (نه) پس فقط وقت تلف کردی... یک جورایی عمرت رو به باد دادی...

خلاصه نمی دونم چرا ولی گاهی با خودم فکر می کنم که آیا آدم باید به همون یک جمع بچسبه و خیلی با آدم های متفاوت رفت و آمد نکنه و راحت باشه؟! یا اینکه با جمع های متفاوت رفت و آمد کنه و سعی کنه قسمت های هویتی خودش رو بیشتر بشناسه و خیلی از اونها رو تقویت کنه؟

16. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Allenanime آواتار ها
    نگارشها
    980

قسمت های اول حرف های شما رو شاید خیلی از ما تجربه کرده باشیم , لذت بردن در کنار کسانی که خیلی مثل خود ادم فکر میکنن و رفتار میکنن خیلی لذت بخش هست ادم میفهمه که نه من تنها نیستم و ... ولی قسمت دوم رو چطور بگم شما درست میگی ولی من فکر کنم شما کمی از انجمن خسته شدی , از اینکه شاید خیلی ها , خیلی موارد رو رعایت نمیکنن .. و یا وقتی که وارد انجمن میشید فقط در pm خودتون میبینید که اون یکی از یکی دیگه ناراحت هست ... نمیدونم ... شاید من دوباره بد برداشت کردم :)
    ویرایش توسط Allenanime : 12-06-2010 در ساعت 07:35 PM

18. سپاس

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط Aerith نمایش پست ها
    سمپای! معجزه چیه اصلا؟
    معجزه چیزیه که تو دلت میخواد بهش بگی معجزه. خدا چیزیه که تو دوست داری بهش بگی خدا. همین. قرار نیست لزوما با تعبیر عموم یکسان باشه.چه ربطی به فرهنگ و دین و مذهب داره؟:دی
    نه من ربطی به مذهب دارم نه مذهب ربطی به من داره.ولی فرضا من از نشونه های دنیا خوشم میاد و دوست دارم دنبالشون کنم.این چیزی جز فردیت و باور شخصی من نیست. چون صرفا خوشم با خودم و دوست دارم محور دنیای خودم باشم.
    تعاریف شما میتونه جزئی از فردیت شما باشه.در نتیجه ربطی به فرهنگ و مذهب شما لزوما نخواهد داشت!
    ویرایش توسط Shaparak : 12-07-2010 در ساعت 01:05 PM

20. سپاس

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

یا اینکه با جمع های متفاوت رفت و آمد کنه و سعی کنه قسمت های هویتی خودش رو بیشتر بشناسه و خیلی از اونها رو تقویت کنه؟
    این یکی !
    ولی دیگه نه در حد خود آزاری .
    راه حل هایی هم هست .مثلا پیش دوستایی بشینید که اهل این حرف ها نیستن یا هی بحث رو عوض کنید

22. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User arya آواتار ها
    نگارشها
    191

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak نمایش پست ها
    نه من ربطی به مذهب دارم نه مذهب ربطی به من داره.ولی فرضا من از نشونه های دنیا خوشم میاد و دوست دارم دنبالشون کنم.این چیزی جز فردیت و باور شخصی من نیست. چون صرفا خوشم با خودم و دوست دارم محور دنیای خودم باشم.
    تعاریف شما میتونه جزئی از فردیت شما باشه.در نتیجه ربطی به فرهنگ و مذهب شما لزوما نخواهد داشت!

ولی در این دیار عرف بر این کرده اند که فردیت شما ربطی به فرهنگ و مذهب شما میدارد. دی^^
    تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است

24. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

خب عرف کنند که بدارد!:دی
    واقعیت تغییر می کنه مگه؟یه زمانی هست که کلا برای شما مهمه بقیه دارن بر مبنای عرفشون چه قضاوتی روی شما انجام میدن، یه زمانی هست که براتون مهم نیست.
    در این مورد بخصوص مهم نیست، چون ما قرار نیست که اعتقاداتمون رو توی بوق بکنیم. اعتقادات هر کس مال خودشه و حداقل حداقلش اینه که نیازی نیست به کسی توضیحش بده. پس ملت می تونن کار خودشون رو بکنن ما هم میرین ماستمون رو میخوریم و از زندگی خودمون لذت میبریم:دی
    چون قریب به اتفاق این مردم عادت دارن بر مبنای اونچه که "خودشون باور دارن" همدیگه رو قضاوت کنن.مقداری خود محورن.این هم عرف مبارک دیگرشون!d:

26. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User yuki آواتار ها
    نگارشها
    297

دلم می خاد 2 تا شعر بزارم تا احساسمو بگم
    اولیش :
    زندگی زیباست ای زیبا پسند / زیبا اندیشان به زیبایی رسند

دومیش:
    شاد بودن هنر است
    گر به شادی تو دل های دگر باشد شاد
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست