Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 22

موضوع: انجمن منتقدان کوچک

Bloo
    Guest

Arrow انجمن منتقدان کوچک

:132:انجمن منتقدان کوچک:132:

این تاپیک در اصل مجمع تمام منتقدان صاحب نظر با هر سن ،سلیقه ، دست خط ، طرز تفکر ، چپ دست یا راست دست ، با هر سطح سواد زیر مهد کودک ، زیر آمادگی ، زیر دبستان ، دبستان ، راهنمایی ، دبیرستان، پیش دانشگاهی ، دانشگاهی ، دکترا و پروفسورا ، فوق پروفسورا و با هر جنسیتی چه زن، چه مرد ،چه زنمرد، چه پیر و چه جوون

اینجا محلی هستش برای نقد های شما نسبت به فیلم های جدید یا قدیم سینمایی کودکان و نوجوانان که تا امروز دیدید و دوست دارید دربارش صحبت کنید.

تاپیک قانون خاصی نداره تنها چیزی که هست فقط فیلم های زنده سینمایی باشند و نه انیمیشن و نقدهاتون راجغ به فیلم های زنده سینمایی باشه که برای نوجوانان و کودکان زیر 16 سال ساخته شده اند.

نکته بعدی لطفا در نقدهای خود زیاد اتشی فحش ندید.....با ملایمت و خونسردی و ارامش نقد کنید و خونسردی خود را در تمامی مراحل کتک زدن فیمل مورد علاقه خود حفظ کنید

نقد های شما می تواند از 3 خط به بالا به شرطی که پست مفید و پر محتوا باشه باشد.

همچنین به زودیه زود (( در صورت تغییر مدیر مشنگ بخش که بلو باشه)) یک مسابقه نقد نویسی هم می گذاریم...این هم به شرطی هست که این تاپیک پا بگیره و این بخش پیشرفت کنه.....

با تشکر
    داتو تان سری دکتر پروفسور امیرات تون بلوریگارد ابن کیو کازو

ملقب به :
    سرلردبلوریگارد کیو کازو

متخلص به :
    بلو

مدیر بخش های :
    رسانه کودک و نوجوان
    مدیر ارشد بخش اسپم بهشت انیمیشن و انیمه

:134::151::134:

2. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

پاسخ : انجمن منتقدان کوچک

دوستان میخوایم در مورد الیس در سرزمین عجایب بحث کنیم اگه
    مورد یا مواردی در این فیلم دیدین که نطرتون جلب کرده یا از بازی
    بازیگر خوشتون امده اینجا بگید

4. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

خب بالاخره به وصيت آن پير فرزانه بلوي يگانه عمل كرديم و سعي به راه انداختن انجمن منتقدان كوچك رو داريم
    همينطور كه آلتين عزيز گفتن فيلم مورد نقد و بررسي آليس در سرزمين عجايب هست

با اينكه تا به حال از اين داستان فيلمها و سريالها و انيميشن هاي متعددي ساخته شده اما فيلم جديد به كارگرداني تيم برتون قطعا اثر قابل توجهي ست.
    اسم كارگردان و بازيگراني همچون جاني دپ آدم رو وسوسه ميكنه كه فيلم رو ببينه

حالا از شما دوستان عزيز مي خوايم با ما در اين محفل كوچك همراه بشيد تا گفتگويي دلنشين درباره اين فيلم زيبا داشته باشيم
    ممنون
    مردن چيزي نيست ، زندگي نكردن هولناكاست!

6. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

خوب این فیلم هفتمین همکاری جانی دپ با تیم برتون هستش
    جانی دپ که جدیدا به عنوان خوش تیپ ترین مرد هالیوود اتنخاب شده در این فیلمها با تیم برتون همکاری داشته

ادوارد دست قیچی (1990)
    اد وود (۱۹۹۴)
    اسلیپی هالو (1996)
    عروس مرده (۲۰۰۵)
    چارلی و کارخانه شکلات سازی(2005)
    سوئینی تاد(2007)
    آلیس در سرزمین عجایب (فیلم ۲۰۱۰)

اگه خواستید یه نقد در مورد تیم برتون توی تاپیک 50 فیلم برتر سینمای کودک در تمام دوران گذاشتم که میتونید ببینید

8. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

همکار بازنشسته فروم Milad_Nara آواتار ها
    نگارشها
    1,639

فیلم قشنگی بود برای کسایی که کتابش رو خونده می تونست خیلی جالب و هیجان انگیز باشه که تیم برتون ادامه اون داستان رو تبدیل به فیلم کرده همین طور هم می تونه برای یک عده خوشایند نباشه که یکی از زیباترین کتاب های داستان توسط کسی به غیر از نویسندش ادامه داده شده.
    من که کتاب رو هم خونده بودم از دیدن فیلم هم لذت بردم فقط این ملکه سفید یه خورده روی اعصاب بود....

→→→
    Keep Moving Forward →→→

10. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

همکار بازنشسته بخش مانگا هنر آموز مانگا tima آواتار ها
    نگارشها
    2,392

الیس در سرزمین عجایب هم مثل اکثر کارای تیم برتون(با همکاری جانی دپ)ترکوند...
    تو این فیلم هم مثل بقیه اثار تیم برتون فانتزی بودن و کمدی بودن کاملا به چشم میخورد...
    اصلا کارای تیم برتون با بقیه کارگردانا فرق میکنه یه حالت خاصی داره هم فیلماش هم انیمیشن هاش..
    میا واسیکوسکا در نقش الیس میشه گفت با اینکه قرار بود 19 ساله باشه ولی اصلا بهش نمیومد(یه جوریم بازی میکرد)ولی جانی دپ مثل همیشه عالی بود.
    این تیم برتونم مثل اینکه خیلی دوست داره بعضی از بازیگرا تو فیلماش باشن مثل همین جانی دپ یا هلنا بونهام کارتر(تازه هلنا زنش هم هست قبول نیست پارتی داره:rofl:)
    دیگه...
    اهان این گربه چشایری هم خیلی خوب درست شده خیلی ازش خوشم اومده...اون دوقلو ها هم که اخر خنده بودن...حتی اون اژدها هه هم اصلا ترسناک نبود...درکل برید ببینید...ولی ملکه سفیده یه جوری بود..هی دستاشو اونطوری تکون میداد...یه حالتی بود...ملکه قرمزه هم که اخر خنده...(من فقط میدیدم و میخندیدم )
    ولی پیشنها میشه ببینیدXD
    ویرایش توسط tima : 08-21-2010 در ساعت 08:29 PM

12. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_Nara نمایش پست ها
    فیلم قشنگی بود برای کسایی که کتابش رو خونده می تونست خیلی جالب و هیجان انگیز باشه که تیم برتون ادامه اون داستان رو تبدیل به فیلم کرده همین طور هم می تونه برای یک عده خوشایند نباشه که یکی از زیباترین کتاب های داستان توسط کسی به غیر از نویسندش ادامه داده شده.
    من که کتاب رو هم خونده بودم از دیدن فیلم هم لذت بردم فقط این ملکه سفید یه خورده روی اعصاب بود....
    حالا که حرف کتاب اومد کتاب الیس در سرزمین یک پی ایندی هم داره به نام آن سوى آينه هم داره

14. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User A-A.DeViLiSH آواتار ها
    نگارشها
    1,155

خوب !
    این فیلم با تمام چیزای که در مورد آلیس شنیده بودم و دیده بودم فرق داشت !
    با این حال واقعا موضوع جالبی براش انتخاب کرده بودن !
    شخصیت های بسیار جالبی هم توی این فیلم بود با اینکه زمان زیادی توی فیلم نبودن و یا کار خاصی انجام نمیدادن ولی واقعا خوب جالب بودن !
    از همه بیشتر از گربه پرنده خوشم اومد واقعا استیل جالبی براش انتخاب کرده بودن !
    گریم کلاه دوز هم واقعا جالب بود یه قیافه ترسناک با نمک داشت !
    شخصیت منفی داستان رو هم واقعا زیبا نشون داده بودن و حسادت رو خیلی کامل به نمایش کشیدن !

Nyx Nyyx Nyyyx Haa Haaa Haaa Haaaaaaa

16. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

اینم زندگی نامه نویسنده الیس

نويسندۀ‌ كتابهاى آليس، چارلز لوتويج داجسن (1832-1898,Charles Lutwidge Dodgson) مربى رياضيات كالج‏ كرايست چرچ دانشگاه آكسفورد بود. به‏سبب تحصيلات مذهبى‏اش مرتبۀ روحانى داشت، اما دنبال كشيش‏شدن نرفت چون اين شغل مستلزم وعظ بود و لكنت‏زبان مختصر و خجالتى‏بودنش نمى‏گذاشت در مقابل جمع ظاهر شود.
    اگرچه مقاله‏ ها و رساله‏ هاى داجسن در زمينۀ رياضى اهميت چندانى ندارد و شيوۀ تدريس او نيز مقبول شاگردانش نبود (تا جايى كه يك‏بار دانشجويانش با امضاى طومارى از مقامات كالج تعويض او را خواستار شدند)، او با ذوق منطقى و رياضى و ذهن خلاق و بازيگوشى كه داشت معماها و بازيهاى فكرى زيادى طرح و ارائه كرد.
    داجسن ازدواج نكرد و بيشتر با دوستان معدود خود و كودكان آنان به سر مى‏برد. علاقه ويژه‏اى كه به دختربچه‏ها نشان مى‏داد بعدها باعث تحليلهاى گوناگونى از انگيزه‏هاى او شد اما از حد گمانه زنى فراتر نرفت.
    گذشته از كتابهاى آليس كه معروف‏ترين آثار اوست، رمانى به نام سيلوى و برونو و منظومه‏اى با عنوان شكار كردن استارك نوشت. تعداد زيادى معماى منطقى و رياضى و بازيهاى فكرى و نقيضه شعرها و نامه و يادداشت نيز از او به جا مانده‏ است. ( نقيضه parody استفاده از قالب و كلمات آشناى شعر يا مطلبى است مشهور براى ايجاد بدلى خنده‏آور يا مطايبه‏آميز. مانند اين شعر فكاهى به تقليد از شاهنامه: ''چنين گفت رستم به اسفنديار/كه من گشنمه نون سنگك بيار``.) كتابى هم در منطق نمادين نوشته كه اكنون اهميت زيادى ندارد. آثار ادبى‏اش را با نام مستعار لويس كارول (Lewis Carrol) منتشر كرد و به همين نام در ميان خوانندگان آليس مشهور شد . عكاس قابلى بود و از جمله پيشگامان فن و هنر عكاسى درانگلستان به شمار مى‏رود. عكسهايى كه از آليس ليدل، دختر رئيس كالجى كه در آن تدريس مى‏كرد، و ديگر كودكانى كه آنها را دوست داشت و سرگرم‏شان مى‏كرد گرفته است در بعضى چاپهاى كتابهاى آليس ديده مى‏شود.

18. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

متسفانه فیلم آلیس در سرزمین عجایب تیم برتون من هنوز ندیدم ! ولی با توجه به کارهای گذشته تیم برتون فکر کنم این یکی فیلم هم یکی کارهای خوب تیم برتون باشه
    خصوصا همیشه جانی دپ بازیگر ثابت فیلم های تیم برتون هست .یکی از دلایل موفقیت فیلم تیم برتون جانی دپ هست .

انشاالله وقتی فیلمش دیدم حتما در نقد شرکت میکنم

20. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

من یه چیزایی نفهمیدم
    1 چرا گربه میخنده؟؟؟؟؟
    2-چرا سگ زود خر میشه؟؟؟؟؟؟
    3 - چرا خرگوشه دیونست؟؟؟؟؟؟
    4- چرا کرم ابریشم قلیون میکشه؟؟؟؟
    بنظر تون قلیونش میوه ای بود؟؟؟؟
    کسی یکی از کزمهارو پیدا کرد به من بگه میخوام با هاش قلیون بکشم
    5- چرا سرباز ملکه قرمز فقط کارت دل با یک شماره بودن؟؟؟؟
    ویرایش توسط ALTIN : 08-22-2010 در ساعت 03:38 PM

22. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Miss Kaiba آواتار ها
    نگارشها
    696

سگ كه خر نشد :rofl: كلا طرفدار ملكه سفيد بود و تصميم گرفت با آليس اينا همكاري كنه چون سلامتي زن و بچش رو تضمين كردن!
    تو كتاب گفته گربه اهل منطقه چشايره برا همين خيلي ميخنده!

فيلم قشنگي بود من كه از ديدنش لذت بردم، كاراي تيم برتون اكثرا تك ميشه چون از همون موضوعات و قصه هاي عادي كه خيليا ميشناسن و جلوي چشم
    بقيه كارگردانا هم هست استفاده ميكنه، اونا رو به سبك خودش درمياره و از زاويه ديد خاصي ميگه و پيام خودشو ميرسونه
    كاراش خلاقيت دارن و اين فيلمم استثنا نبود!
    يه چيز جالب اين بود كه ظاهرا نقش اول آليس بود ولي بقيه شخصيتا بيشتر تو ديد بودن همه جا، اون ميرفت تو حاشيه
    آليس تقريبا نقش يه كليدو داشت كه آخرش پيام فيلمو برسونه
    خيلي قشنگ تموم شد
    ولي من دوست داشتم برنميگشت آليس!

24. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

تا حالا به شش چیز غیر قابل باور تویه زندگی تون بوده
    فکر کنم بهترین و مهمترین پیام فیلم این بود که که هیچ چیز تویه این دنیا
    غیر ممکن و غیر قابل باور نیست فقط کافیه باور کنی تا عملی بشه

26. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

نه داستان این فیلمو تیم برتون ننوشته بلکه از روی کتاب دومی که نویسنده راجب همین موضوع نوشته ساخته شده
    من هیچ کدوم از کتابها رو تا الان نخوندم اما اینو میدونم که کتاب اول سمبلی هستش از گذر از دوران کودکی به نوجوانی و میشه گفت کتاب دوم هم گذر از نوجوانی به جوانی .
    راستش اول من از گریم جانی دپ خوشم نیومد ولی بعد از اینکه عادت کردم بهش خیلی خوشم اومد . چقدر این قیافه های عجیب بهش میاد !واقعا زیباست . منم جای کارگردان بودم میچسبیدم به جانی دپ
    ملکه قرمزم با اون کله گندش خیلی رو اعصاب بود off with her head!
    جالبترین صحنه بنظرم میز چایی بود از بس بی منطق بودن :rofl:
    اینم صفحه هنرمند طراح شخصیتها
    اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.

28. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Chogholeh آواتار ها
    نگارشها
    555

من این فیلمه شاهکارو امروز صبح دیدم!

جو روث در آپریل 2007 همراه با لیندا وولورتون در والت دیزنی پیکچر فیلمنامه گسترش یافته ی آلیس در سرزمین عجایب رو نوشتن و تیم برتون قرار داد رو برای ساخت این فیلم در دیزنی دیجیتال 3D امضا کرد و توضیح داد:" هدف, تلاش برای ساخت فیلم جذاب و سرگرم کننده ایه که همراه با جنبه های روانی و تازه و همینطور با اصالت آلیس باشه." در مورد ورژن قبلی برتون میگه:" همیشه دختری بوده که دور و اطراف پرسه میزده و از یک کاراکتره دیوانه به سراغ کاراکتره دیگه ای میره و من هیچوقت وابستگی عاطفی بین اونها ندیدم" هدف برتون در این فیلم:" دادن کالبد عاطفی به اثر و تلاش برای اینکه آلیس رو وادار کنه تا بیشتر شبیه یک داستان باشه تا سری از وقایع".

فیلم کاراکترهای زیادی داشت که اکثرا در کار لوییس کارول هم وجود داشتن:

آلیس کینگزلی(Mia Wasikowska),یک لیدی 19ساله که ظاهرا زیاد با حال و هوای جامعه دوره ویکتوریا جور درنمیاد.سایز الیس در فیلم تغییر میکرد,از یک دختر 6 اینچی تا 20 فیتی! زمانی که کاراکتر الیس برای فیلمنامه ریخته میشد لیندا وولورتون تحقیقی راجع به اینکه از دختران جوان در دوره ویکتوریا چه چیزهایی توقع میرفته و یک لیدی شایسته چطور باید رفتار میکرد, انجام داد و سپس شخصیت الیس رو کاملا مخالف شکل داد. هرچند این شخصیت مخالف فرهنگه جامعه بود ولی الیس به صورت یک دختر بااختیار رفتار میکنه و طریق خودش رو خودش انتخاب میکنه. مقاله نویس ایندپندنت, لیز هوگارد,الیس رو به عنوان الگوی دختران ستایش میکنه و کارکتر اونو : سرسخت,شجاع و غیر دخترانه توصیف میکنه.Mairi Ella Challen نقش الیس 6ساله روبازی میکنه.

ترنت هایتاپ(جانی دپ),یک کلاه دوز دیوانه و یکی از یاران کلیدی الیسه. واسیکووسکا شخصین الیس و هتر رو اینطوری توضیح میده:" هر دو احساس بیگانگی و تنهایی در دو دنیاهای متفاوت خودشون دارن و صمیمیت خاصی با هم دارن."برتون توضیح میده که دپ سعی میکنه تا به عمق یک کاراکتر برسه وهمینطور توضیح میده:" در اغلب نمونه ها کاراکترهای محدودی هستند که هدف دپ اوردن نیمه ی انسانی کاراکتر درون شخصیت غیرعادیشه".
    دپ معتقد که کاراکتر هتر مسمومه و این سم از موهاش,ناخنهاش و چشمهاش بیرون زده.دپ و برتون تصمیم گرفتن در خلال فیلم لباس,موها,شخصیت و لهجه ی هتر تغییر کنه تا بیانگر احساساتش باشه.احساسات هتر بسیار نزدیک به سطحه.هتر با لهجه ی ملایم دارای احساسات لطیف و شبیه به کارکتر هتر در کتاب لوییس کاروله ولی با لهجه اسکاتلندی نیمه ی تاریک و خطرناکتر اون دیده میشه.دیوید برنال در قسمت انتهایی فیلم به جای دپ میرقصه.

ملکه قرمز(هلنا بنهام کارتر),ترکیبی از ملکه قرمز و ملکه قلبهاست.اسم اول اون ایراسبس در واقع از واژه ی ایراسبل به معنی آتش مزاج گرفته شده که به خاطر اخلاق تند و عصبانیتهای زود هنگامه اونه.
    کاراکتر اون از حیوانات متنفره و از اونها به عنوان خدمتکار یا لوازم منزل استفاده میکنه.سر کارتر به صورت دیجیتالی سه بار بزرگتر از حالت واقعیشه.الهام بخش این کار دختره نوپاش نل بوده:" ملکه مثل یک کودک نوپاست که کله ی بزرگی داره و ظالمه.کودک نوپا هیچ دلسوزی نسبت به موجودات زنده نداره و هیچوقت از کلمات «خواهش میکنم» و «متشکرم» استفاده نمیکنه.

ملکه سفید(آنه هت اوی),که اسمه اصلیش میراناستو از معدود کاراکتر هایی در فیلم بوده که احتیاج به جلوه های دیجیتالی نداشته.شخصیتی بسیار دراماتیک داره و از یک ژن با ملکه قرمز هستن.میرانا واقعا نیمه تاریک رو دوست داره ولی ازونجایی که ازین موضوع ب شدت میترسه همی چیزو شادمانه احساس میکنه.و همیشه باید در آرامش زندگی کنه چون قادر به کنترل خودش نیست. آنه شخصیت ملکه سفید رو گیاهخوار و آرام توصیف میکنه.

Have You Any Idea Why a Raven Is Like a Writing Desk?

یک سوالی که به نظر من فوق العاده جالب بود و در سرتاسر فیلم تکرار شد.من رفتم ی سرچی زدم بعد نمیفهمیدم معنیشو!!! میذارم اینجا یکی معنی کنه واسمون. این جوابیه که خوده لوییس به این سوال هتر داده. اول متن اصلی از کتاب بعد جواب لوییس.

هتر دوباره رو به الیس میکنه و میپرسه:"حدسی برای جواب معما زدی؟"
    الیس جواب میده:" نه,من که تسلیم شدم.جواب چیه؟"
    هتر میگه:"من هیچ ایده ای ندارم"
    خرگوشم میگه"منم همینطور."
    الیس با خستگی آهی میکشه و میگه:"بهتره وقتتو بهتر استفاده کنی تا برای یک معمای بدون جواب تلفش کنی."

دراون زمان خود لوییس هم جوابی برای این معما نداشت حتی وانمود هم نکرد که جوابی وجود داره تا در سال 1896 نوشت:
    "Enquiries have been so often addressed to me, as to whether any answer to the Hatter's Riddle can be imagined, that I may as well put on record here what seems to me to be a fairly appropriate answer, viz: 'Because it can produce a few notes, though they are very flat; and it is nevar put with the wrong end in front!' This, however, is merely an afterthought; the riddle as originally invented, had no answer at all."

پ.ن:لوییس کلمه «Never» رو به صورت «Nevar» نوشته که اگه چپه خونده بشه به صورت «Raven» درمیاد.
    به جز خود کارول اشخاص دیگه ای هم به این معما جواب دادن که بهترینشون اینان:
    چون Poe روی هر دو نوشت!(Poe یک نویسنده ی داستانهای کوتاه که اکثر نوشته هاش در باب مرگ و شیطان و اثر معروفش the Raven هست و به این جهت که Poe روی میزتحریر داستان کلاغ رو نوشته این جواب داده شده.) ویا هردو به پر سیاه مربوط میشن!
    بعضی معتقدند که کارول از یک پارادوکس فیلسوفانه استفاده کرده و در واقع نیاز ما به رسیدن به جواب تمام سوالات رو به باد استهزا گرفته! در واقع این اصلا یک معما نیست بلکه یک کنایه در غالب معماست.
    در آخر بهترین جواب برای این معما اینه: این معما جوابی نداره!!

------
    این دیگه خیلی نظره شخصیه منه و اینکه این فیلم فوق العاده شبیه فیلم ماتریکس بود. سرزمین زایون و آندرلند(که الیس به اشتباه وندرلند شنیده بود) ,الیس برگزیده مشابه نئو و کرم ابریشم آبی که وظیفه ی اراکل رو داشت.

در فیلم ماتریکس در ابتدا نئو پیش پیشگو و دانای کل یعنی اراکل برده میشه و به خاطر تفکرات خود نئو بهش میگه که تو فرد برگزیده نیستی ولی به خاطر شناختی که نئو از خودش به دست اورد و به خاطر دوستانش تبدیل به فرد برگزیده شد. همونطور که الیس تبدیل به ناجی آندرلند شد. نظر من اینکه دو فیلم سعی داشتن به مخاطبشون این پیامو القا کنن که همه ی ما در دنیامون اگه خودمون بخوایم فرد برگزیده هستیم فقط کافیه خودمونو باور کنیم!

------
    رنگ آمیزی چسر فوق العاده زیبا بود.همینطور گریم هتر و آهان!...
    در تین چویس مووی,جنگ بین الیس و جبرووکی برنده بهترین رزم شد.
    لحظه پریدن الیس و فرودش و قطع سر جبرووکی فوق العاده بود و الیس در اون قسمت خیلی رئال بازی کرد.

Anime Spoilerمتن پنهان: چنتا اسکرین شات دیگه!:

ویرایش توسط Chogholeh : 08-30-2010 در ساعت 11:53 PM

30. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال