Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 , از مجموع 64

موضوع: بهترین فیلم کودکانه یا نوجوانانه ای که دیدید ؟

کاربر افتخاری فروم Sasuke_7 آواتار ها
    2,135

پاسخ : بهترین فیلم کودکانه یا نوجوانانه

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها
    عزیز دل...بلوریگارد کبیر میاد به کمکت...یو ها ها ها ها

من الان بهت میگم اسمش چی بود .................................................. ..........................................
    .................................................. .................................................. ........................................
    .................................................. .................................................. ........................................

..........................بلد نیستم هی هی هی هی:rofl:

کی گفت اه عجب لوس؟...خودتونید

اسم اون فیلم به خارجی این بود : baby's day out

که فکر کنم از کانال دویا پنج ایران هم پخش شد......فکر کنم نزدیک به 50 هزار بار در طول تاریخش با سانسور نشون داده:rofl:
    مرسی بلو خودشه
    از کانال 5 پخش می شد
    هااااا من مری پاپینزم دوست دارم

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

پاسخ : بهترین فیلم کودکانه یا نوجوانانه ای ک

نقل قول نوشته اصلی توسط ariangirl نمایش پست ها
    قرقیزستانت منو داغون کرد برادر !!!!
    مطمئنی بابیلونت اصله ؟
    نمیدونم والا...شایدم اشتباه تایپی خودم بوده....
    در هر حال...اگر قصد اصلاح و تربیت بنده ی کبیر (!) رو دارین...یک تفعلی بزنید یکم از این اندوخته عظیم رئالیتون به ما یاد بدین...شاید کمی بهبود پیدا کنیم!
    شما و یک دوست دیگه منو کشتین از بس رئالینااااا!!!!! یادتون باشه یک قضیه یه طرفه هچوقت باقی نمیمونه....تهدیدی بود تا حساب کار دستتون بیاد!!!!!!

...

Happy Halloween

Gabriel
    Guest

اهم....... سلام عرض میشه
    آخه شماها چطوری میتونین از سینمای کودک حرف بزنین بدون اینکه از فیلم آلوین و سنجاب ها یه کلمه حرف بزنین
    فیلم Alvin and The Chipmunks(الوین و سنجاب ها ) یکی از قینگ ترین و بانمکترین فیلم های سینمای کودکه
    البته میتونه تو ژانر موزیکال هم قرار بگیرهدیدنشو از دست ندین

Alvin and The Chipmunks محصول سال 2007

راستی خیالتون راحت باسه فیلمه با جلوه های ویژه ی بالا کارتون نیست
    ویرایش توسط Gabriel : 02-10-2010 در ساعت 06:32 PM

کاربر افتخاری فروم Sasuke_7 آواتار ها
    2,135

نقل قول نوشته اصلی توسط Gabriel نمایش پست ها
    اهم....... سلام عرض میشه
    آخه شماها چطوری میتونین از سینمای کودک حرف بزنین بدون اینکه از فیلم آلوین و سنجاب ها یه کلمه حرف بزنین
    فیلم Alvin and The Chipmunks(الوین و سنجاب ها ) یکی از قینگ ترین و بانمکترین فیلم های سینمای کودکه

موافقم من خودم 100بار دیدمش ولی اصلا یادم نبود خیلی قشنگه

Bloo
    Guest

پاسخ : بهترین فیلم کودکانه یا نوجوانانه ای

اهم....... سلام عرض میشه

برای فیلم الوین و سنجاب ها قسمت دوم یک سری تبلیغات گسترده تو مالزی کردند و یکسری کنسرت های مختلف خیابونی و سالنی گذاشتند که اتفاقا من فیلم هاش رو دارم...تو مالزی طرفدارهاش که خیلی زیاد بودند مخصوصا این بچه قرطی های رقاص کوچولو که تا اهنگ آلوین میومد یک قر کمر می رفتند...به قول معروف با مزه تر از خود فیلم تماشاچی های فیلم بودند.....:rofl:

Gabriel
    Guest

wow...........قسمت دوم آلوینو دیدم
    خودتون ببینین بهتره، من هی از این فسقلی ها تعریف کنم مشکلات روحی روانیم عیان تر از قبل می شه

Gabriel
    Guest

راستش من چند تا سوال اساسی داشتمکه بدجوری ذهنمو مشغول کرده
    سوال اول - فیلمایی که تو این تاپیک میشه ازشون اسم برد باید :
    1.برای بچه ها باشن؟
    2.درباره ی بچه ها باشن؟
    3.با حضور بچه ها باشن؟
    4.فرقی نداره!
    سوال دوم – منظورتون از کودک و نوجوان دقیقا چه بازه ی سنیه؟
    1- 5-13
    2- 4-17
    3- 0-100 (مهم دله طرفه که باید جوون باشه)
    4-هیچکدام
    سوال سوم – چرا یه تاپیک برای معرفی این تیپ فیلم ها نمی زنین؟من کلی فیلم تو این سبکا دیدم ولی تو این تاپیک همش باید فکر کنم که کدومشون بهتر بود..... !!!ا(این سوال تشریحیه و کاربران گرامی تنها ده دقیقه برای پاسخگویی وقت دارن..با تشکر...)

Bloo
    Guest

راستش من چند تا سوال اساسی داشتمکه بدجوری ذهنمو مشغول کرده
    سوال اول - فیلمایی که تو این تاپیک میشه ازشون اسم برد باید :
    1.برای بچه ها باشن؟
    2.درباره ی بچه ها باشن؟
    3.با حضور بچه ها باشن؟
    4.فرقی نداره!
    سوال دوم – منظورتون از کودک و نوجوان دقیقا چه بازه ی سنیه؟
    1- 5-13
    2- 4-17
    3- 0-100 (مهم دله طرفه که باید جوون باشه)
    4-هیچکدام
    سوال سوم – چرا یه تاپیک برای معرفی این تیپ فیلم ها نمی زنین؟من کلی فیلم تو این سبکا دیدم ولی تو این تاپیک همش باید فکر کنم که کدومشون بهتر بود..... !!!ا(این سوال تشریحیه و کاربران گرامی تنها ده دقیقه برای پاسخگویی وقت دارن..با تشکر...)

جواب سوال یک....برای کودکان باشد

کسانی که زیر سن قانونی 0 تا 16 سال (( طبق قانون یونیسف 0 تا 18 سال )) هستند .

تمام فیلم های کودکان که برای کودکان و نوجوانان ساخته شده اند تو این بخش جا می گیرند....

به قولی فیلم های کودکانه و نوجوانانه (( البته نه انیمیشن ))

اما اگر فیلمی هست که در ارتباط با کودکان هم هستش می تونی دربارشون بنویسی ...ولی تو این یکی فکر کنم یکم مساله فنی تر میشه ............ با این حال بد نیست یک تاپیک در این زمینه هم باشه....

اما فیلم با حضور کودکان نه ....این اصلا ربطی به سینمای کودک نداره..چون هزار تا فیلم ترسناکه و خشن بزرگسالان هم هست که از کودکان استفاده شده..
    سینمای کودک سینمایی کودکانه (( فیلم برای کودکان ))خودمون هست..

هر فیلمی دیدی بزار.........اگر هم فیلمی رو می خوای نقد کنی تو تاپیک انجمن منتقدان کوچک می تونی نقدای فیلمایی رو که می خوای بزاری......

ایول

(( نکته این بخش به طور کلی با فیلم های ژاپنی مشکل داریم..اما اگر فیلم زنده کودکانه ژاپنی یا شرقی هم بود به شرط فیلم بودنش نه انیمیشن بود بزارشون...و اینکه حتما مال کودکان باشند.....نه بزرگسالان ))

(( نکته 2 : دوباره به طور کلی ورود هر گونه انیمیشن به این بخش ممنوعه .........سریال های انیمیشن در بخش سریال انیمیشن...فیلم های سینمایی انیمیشن در بخش جنرال انیمیشن ....فیلم بزرگسالان (( بالای 18 سال برای بزرگسالان )) در بخش سینما با مدیریت آذر

با تشکر

سر لرد بلوریگارد کیو کازو کبیر ملقب به بلو

ویرایش توسط Bloo : 02-14-2010 در ساعت 02:38 AM

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

من خيلي به فيلمهايي مثل سفر جادويي ، پاتال ، و مدرسه پيرمردها كه در زمان خودمون ساخته شده بود علاقه داشتم
    فيلم اول كلاه قرمزيهم خيليمحبوب بود
    يه سريال زرو هم بود كه قديما تو برنامه كودك ميذاشت سياه و سفيد بود اون رو هم خيلي دوست داشتم(ببخشيد كه فيلم نبود!)
    مردن چيزي نيست ، زندگي نكردن هولناكاست!

Registered User Werwolf آواتار ها
    نگارشها
    228

پاسخ : بهترین فیلم کودکانه یا نوجوانانه ای ک�

جواب سوال یک....برای کودکان باشد

کسانی که زیر سن قانونی 0 تا 16 سال (( طبق قانون یونیسف 0 تا 18 سال )) هستند .

تمام فیلم های کودکان که برای کودکان و نوجوانان ساخته شده اند تو این بخش جا می گیرند....

به قولی فیلم های کودکانه و نوجوانانه (( البته نه انیمیشن ))

اما اگر فیلمی هست که در ارتباط با کودکان هم هستش می تونی دربارشون بنویسی ...ولی تو این یکی فکر کنم یکم مساله فنی تر میشه ............ با این حال بد نیست یک تاپیک در این زمینه هم باشه....

اما فیلم با حضور کودکان نه ....این اصلا ربطی به سینمای کودک نداره..چون هزار تا فیلم ترسناکه و خشن بزرگسالان هم هست که از کودکان استفاده شده..
    سینمای کودک سینمایی کودکانه (( فیلم برای کودکان ))خودمون هست..

هر فیلمی دیدی بزار.........اگر هم فیلمی رو می خوای نقد کنی تو تاپیک انجمن منتقدان کوچک می تونی نقدای فیلمایی رو که می خوای بزاری......

ایول

(( نکته این بخش به طور کلی با فیلم های ژاپنی مشکل داریم..اما اگر فیلم زنده کودکانه ژاپنی یا شرقی هم بود به شرط فیلم بودنش نه انیمیشن بود بزارشون...و اینکه حتما مال کودکان باشند.....نه بزرگسالان ))

(( نکته 2 : دوباره به طور کلی ورود هر گونه انیمیشن به این بخش ممنوعه .........سریال های انیمیشن در بخش سریال انیمیشن...فیلم های سینمایی انیمیشن در بخش جنرال انیمیشن ....فیلم بزرگسالان (( بالای 18 سال برای بزرگسالان )) در بخش سینما با مدیریت آذر

با تشکر

سر لرد بلوریگارد کیو کازو کبیر ملقب به بلو

عجب قوانین دست و پاگیری ... خدایی نکرده در رشته حقوق که ادامه تحصیل نمیدی؟!
    با این تبصره هایی که گذاشتی، فیلمای بی نظیری مثل Ink ، Let the right one in و هزارتوی پن رو باید گذاشت کنار.
    یه سوال دیگه اینجا اضافه میشه ... آیا افرادی که توی اون بازه سنی مورد نظر هستند، باید قادر به تحلیل اون فیلم باشن یا نه؟!
    اساسا اگر فیلمی برای کودکان ساخته میشه الزاما باید واسه کودکان قابل تجزیه و تحلیل باشه یا نه؟!
    مثلا چارلی و کارخانه شکلات سازی و Where the wild things are ، بخصوص دومی که به قول تو فضاسازی خوبی داره (هرچند که واسه من کسل کننده بود) چقدر برای کودکان قابل درکه؟!
    در مجموع با حذف ناعادلانه سه گزینه صدرالاشاره، من به فیلم کم نظیر "پلی به ترابیتیا" رای میدم.
    MirrorMask هم فیلم بدی نیست.
    "ترجیح میدهم طوری زندگی کنم که گویی خدا هست و وقتی مُردم بفهمم نیست، تا اینکه طوری زندگی کنم که انگار خدا نیست و وقتی مُردم بفهمم که هست."

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Werwolf نمایش پست ها
    عجب قوانین دست و پاگیری ... خدایی نکرده در رشته حقوق که ادامه تحصیل نمیدی؟!
    با این تبصره هایی که گذاشتی، فیلمای بی نظیری مثل Ink ، Let the right one in و هزارتوی پن رو باید گذاشت کنار.
    یه سوال دیگه اینجا اضافه میشه ... آیا افرادی که توی اون بازه سنی مورد نظر هستند، باید قادر به تحلیل اون فیلم باشن یا نه؟!
    اساسا اگر فیلمی برای کودکان ساخته میشه الزاما باید واسه کودکان قابل تجزیه و تحلیل باشه یا نه؟!
    مثلا چارلی و کارخانه شکلات سازی و Where the wild things are ، بخصوص دومی که به قول تو فضاسازی خوبی داره (هرچند که واسه من کسل کننده بود) چقدر برای کودکان قابل درکه؟!
    در مجموع با حذف ناعادلانه سه گزینه صدرالاشاره، من به فیلم کم نظیر "پلی به ترابیتیا" رای میدم.
    MirrorMask هم فیلم بدی نیست.

می دونی واقعا به نظر من صحبت درباره فیلمی مثل هزارتوی پن سخته..اما هزارتوی پن در بطن خودش اصلا فیلم کودکانه نیست هر چند که فضاها و نوع روند فانتزیه فیلم کودکانه هستش اما زیر متن فیلمنامه هزارتوی پن که حتی زمان نامزدیش برای اسکار مورد بحث شده بود این بود که این فیلم کاملا یک فیلم سیاسی ، اجتماعی با رده سنی بالا هستش...البته اگر واقعا بخوایم هزارتوی پن رو به رده فیلمهای کودکان نزدیک کنیم می تونیم رده سنی 14 سال به بالا رو قرار بدیم.....

حتی این در مورد ink هم می تونه صدق کنه هر چند که ink از لحاظ بار فیلمنامه در قدرت هزارتوی پن نیست.....اما از لحاظ روند فیلمنامه و کنش ها و واکنش های فیلم در رده سنی 14 سال به بالا هستش...

به این حال هر دو این فیلم ها به عنوان فیلم هایی که در رده سنی زیر 18 سال جا می گیرند مشکلی نداره تو بخش من باشه.....
    البته فکر نکنم آذر هم مشکلی داشته باشه .........

where the wild things are بر اساس کتابی به همین عنوان هستش و جالبه که بدونی اقتباس سینماییش خیلی بهتر از کتابش بود و جای تحسین هم داشت.... و شاید به ناحق تو اسکار بهترین فیلم نامه اقتباسی حتی نامزد هم نشد..با این حال با در سینمای کودک و نوجوان دو حالت داریم یکی اینکه فیلمی کودکانه برای کودکان ساخته میشه یا فیلمی کودکانه اما با محتوایی برای شناخت کودکان ساخته میشه....

مثلا در سریال های انیمیشن هر چند خانه فاستر برای دوستان خیالی یک سریال انیمیشن کودکانه بود اما محتوای موضوعش دقیقا برای شناخت کودکان بود....

فیلم هایی مثل جایی که وحشی ها هستند یا خانه فاستر با تکیه بر ایده جنینی به نام تخیل ، ذهنیت و روان و جامعه کودکان رو با لحنی کودکانه به بزرگسالان نشون میدن....

ما یک جا داریم تو سینما و رسانه میام با فیلم های مستند و حقیقی سعی می کنیم به صورت مستقیم جامعه کودکان رو نشون بدیم و یک نوع تاثیر می گذاریم و یک جا میایم کودکان رو به زبان کودکان برای بزرگسالان نشون میدیم...

جایی که وحشی ها هستند ساخته اسپایک جونز یکم با دقت بیشتری نسبت به اجزا نگاه کنی هنر فیلم سازیه فیلم کودک رو می بینی...

اگر به تک تک اجزای جایی که وحشی ها هستند نگاه کنی متوجه میشی جایی که وحشی های بودند جایی بود که تخلیات و یک دوره زندگی از جامعه شکل می گیره....

جایی که کودک تمامی دردها غم ها و شادیهاش رو در تخیلاتش به شکلی منحصر به فرد در میاره و اونرو در ذهن خودش با جامعه ای جمجازی بازسازی می کنه

اگر دقت کرده باشی تمام موجودات اون جزیره همون شخصیت های واقعی بودند که در زندگی روزمره مکس (( نقش اول )) وجود داشتند و جالب ترین چیزی که بود کارول یا نقش اصلی موجودات اون جزیره همون بطن وحشیه مکس بود.....

من پیشنهاد می کنم جایی که وحشی ها هستند رو یک بار دیگه هم بببینی....و ایندفعه از جهت دیگه ای بهش نگاه کن و به تمام اجزاش دقت کن...ببین چه چیزهایی توش پیدا می کنی....

در مورد فیلم های هزار توی پن و ink هم اگر واقعا به نظرتون قابلیت بحث روش هست اون ها رو هم معرفی و تکمیل کنید....

مثل اینکه زیادی ور ور کردم....با عرض شرمندگی...الفراااااااااااا اااارررررر:rofl:

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

پاسخ : بهترین فیلم کودکانه یا نوجوانانه ای که دیدی

هزار توی پن به نظر من بعضی جاهاش خشونتش بالا می رفت و ردکش برای یک کودک 10 ساله سخته ولی خوب می شه گفت بالای 15 ساله
    Where the wild things are واقعا فوق العاده هست و یک اثر بی نظیر هست

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

بهترین فیلم نوجوانانهای که دیدم فیلمه. فیلمه. فیلمه
    پلی به سوی ترابیتیا بید
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

Registered User mohammad.p آواتار ها
    نگارشها
    499

من harry potter رو خیلی دوست دارم

Registered User Werwolf آواتار ها
    نگارشها
    228

در سینمای کودک و نوجوان دو حالت داریم یکی اینکه فیلمی کودکانه برای کودکان ساخته میشه یا فیلمی کودکانه اما با محتوایی برای شناخت کودکان ساخته میشه...
    بحث رو بردی همون سمتی که باید میرفت...

جایی که وحشی ها هستند ساخته اسپایک جونز یکم با دقت بیشتری نسبت به اجزا نگاه کنی هنر فیلم سازیه فیلم کودک رو می بینی...

اگر به تک تک اجزای جایی که وحشی ها هستند نگاه کنی متوجه میشی جایی که وحشی های بودند جایی بود که تخلیات و یک دوره زندگی از جامعه شکل می گیره....

جایی که کودک تمامی دردها غم ها و شادیهاش رو در تخیلاتش به شکلی منحصر به فرد در میاره و اونرو در ذهن خودش با جامعه ای مجازی بازسازی می کنه

اگر دقت کرده باشی تمام موجودات اون جزیره همون شخصیت های واقعی بودند که در زندگی روزمره مکس (( نقش اول )) وجود داشتند و جالب ترین چیزی که بود کارول یا نقش اصلی موجودات اون جزیره همون بطن وحشیه مکس بود....

وقتی گفتم از فیلم خوشم نیومده، تصور کردی فیلم رو نفهمیدم. خب ... اگر فکر میکنی برای لذت بردن از فیلم این خاص، باید اول درکش کرد، اونوقت به نظرت چند درصد بچه هایی که این فیلمو میبینن، متوجه میشن غول های توی فیلم، تصویر ذهنی مکس از کاراکترهایی هستن توی زندگی واقعی باهاشون برخورد داره؟!
    حداکثر به این نتیجه میرسن که مکس توی این لباس، چقدر شبیه کاروله.

فیلم هایی مثل جایی که وحشی ها هستند یا خانه فاستر با تکیه بر ایده جنینی به نام تخیل ، ذهنیت و روان و جامعه کودکان رو با لحنی کودکانه به بزرگسالان نشون میدن...

ما یک جا داریم تو سینما و رسانه میام با فیلم های مستند و حقیقی سعی می کنیم به صورت مستقیم جامعه کودکان رو نشون بدیم و یک نوع تاثیر می گذاریم و یک جا میایم کودکان رو به زبان کودکان برای بزرگسالان نشون میدیم...

مشکل من با Where the wild things are اینه که فیلم بین این قضیه که باید با بچه ها حرف بزنه یا با مخاطب بزرگسال، گیر میکنه.
    خب ... شاید بچه های زیادی باشن توی دنیای خیالیشون بزرگترها رو شبیه غول تصور میکنن، اما بجز این وجه مشترک، این فیلم چه چیزه دیگه ای داره که بچه ها رو با خودش درگیر کنه؟! وقتی فیلم تموم میشه، مخاطب کودک فقط یه بچه رو دیده که از خونه قهر میکنه و میره با چندتا غول دوست میشه که اتفاقا غول های دوست داشتنی ای هم هستن ... بعد یه مدت هم دلش تنگ میشه و برمیگرده خونه.
    مخاطب بزرگسال هم صرفا با دنیای یه کودک تنها آشنا میشه که از این نظر، پلی به ترابیتیا یه سر و گردن بالاتره.
    فکر میکنم چون توی پلی به ترابیتیا فضا بیشتر رئال هست، هر دو گروه رو بیشتر درگیر میکنه. ضمن اینکه پلی به ترابیتیا، زبان صریحی داره. مثلا اونجایی که داره راجع به مرگ یه دختر بچه و عدم راهیابیش به بهشت صحبت میکنه، اونم فقط به این دلیل که به مسیح اعتقاد نداره ... خیلی ساده یه اصل به ظاهر تثبیت شده رو خدشه دار میکنه.
    Mirrormask هم همینه. یه دختر که با مادرش درگیر میشه و از خونه فرار میکنه و تبدیل میشه به چیزی که ازش نفرت داره ... وحشت داره ...
    این دوتا فیلم ، نه اونقدر سطحی هستن که بزرگسال رو زده کنن، نه اونقدر پیچیده که وقتی تموم میشن، بچه نفهمه فیلم چی میخواسته بهش بده.

ایرادی که از قوانین تاپیک گرفتم، فقط واسه این بود تا یه دلیلی بتراشم و از فیلمای دیدنی و جذابی اسم ببرم که در مورد بچه ها ساخته شدن اما برای مخاطب کودک و نوجوان نیستن، و به همین دلیل هم مربوط به این تاپیک نمیشن ... ;)
    هرچند با این قضیه که دنیای کودکی ، نوجوانی و جوانی رو با عدد و رقم از هم تفکیک کنیم، اصلا موافق نیستم. بهتر از من میدونی چرا.

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال