Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: رمانهای پرفروش ایرانی

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Kanda آواتار ها
    نگارشها
    1,620

رمانهای پرفروش ایرانی

خب از اسمش معلومه ، اینجا سعی میکنیم رمان های پرفروش ایراین رو اینجا معرفی کنیم و در صورت وجود لینک دانلودش رو هم بزاریم تا همه بتونن ازش استفاده کنن.

خب طبق سنت ، اولیشو من میزارم :

دالان بهشت
    نویسنده : نازی صفوی

لینک دانلود

معرفی : " ...آب که به صورتم زدم چه حس خوبی داشتم . نسیم خنک صبح ، صدای خروس ها ، صدای اذان که از مسجد دور می آمد . بوی یاس ها که هنوز از توی حیاط می آمد و چشم های من که امروز همه چیز را طوری دیگر می دید . یادش به خیر . هیچ حسی توی این دنیا قشنگ تر از این نیست که بدانی به کسی تعلق داری و برای کسی عزیزی . این که آدم بداند یک نفر به او فکر می کند ،‌یک نفر دوستش دارد ،‌انگار وجود آدم را برای خودش هم عزیز و دوست داشتنی می کند و من آن روز این حالت را داشتم . برای اولین بار این حس شیرین را تجربه می کردم ، حس این که برای یک نفر عزیزم : محمد دوستم دارد ..."

"... این را فهمیدم که آن هایی که ،‌مثل من ،‌ازدواج را پایان کار و عقد را زنجیر محکمی برای استحکام زندگیشان می دانند ،‌راهی بس اشتباه را طی می کنند . محبتی که با تعهد و غل و زنجیر به چهار میخ کشیده شود ،‌عشق نیست ، اجباری است که تحملش آزار دهنده و نفس گیر می شود . مقصود خداوند از عقد و ازدواج به اسارت در آوردن دیگری نیست ؛ برای محبت حریمی آسمانی قائل شدن است ،‌نه اجباری برای تحمل . بعد از آن برایم مسلم شد که ،‌بر خلاف تصور همگان ،‌ برای از بین رفتن یک زندگی ،‌ یک عشق یا یک یک رابطه عمیق ،‌لازم نیست دلیلی محکم و خیلی بزرگ و اساسی وجود داشته باشد . بهانه های پوچ و جزئی و کوچک ،‌وقتی با عدم درایت و درک ،‌دست به دست هم می دهند و مرتبا تکرار می شوند ، برای ویران کردن یک زندگی و یک عشق ، کافی که هیچ زیاد هم هست ... اشتباه محض من هم ساده گرفتن این تکرار ها بود . چون فراموش کرده بودم آتش بزرگی که خرمنی را می سوزاند ،‌همیشه از جرقه های کوچک شروع می شود ؛‌ همانطور که در مورد ما شد ..."

"این منم ،‌خوشبخت ترین زن دنیا ،‌ که در تاریک و روشن جاده ای که به آسمان وصل می شود ، در حالی که احساس می کنم خود بهشت را در کنار دارم ،‌همراه نیمه دیگر وجودم به دالان بهشت می روم."

ارزش وصل نداند مگر آزرده هجر مانده آسوده بخسبد چو به منزل برسد

دختریست به نام مهناز ،‌ حدودا 16-17 ساله . بزرگ شده خانواده ای مذهبی ، سنتی و از نظر درآمدی خوب . باباش حاجی بازاریه . با برادرش امیر و علی و پدر و مادرش و مادربزرگش(خانوم جون) زندگی می کنند . یه جورایی لای پر "قو" بزرگ شده و اصلا سختی زندگی رو نچشیده و کاملا بی تجربست . در همسایگیشون خانواده ای زندگی می کنه هم تیپه خودشون . در واقع این دو خانواده از قدیم با هم دوستن . یکی از پسرای این خانواده از مهناز خانم خواستگاری می کنه و چون پسر خوب و سر براهیست و رفتارش آقا منشانست با هم عقد می کنند ... تا دوسال ... چون هر دو درسشون رو بخونن و بعد برن سر خونه و زندگیشون .... مهناز هنوز خیلی کم تجربه و کم سن و ساله برای ازدواج و اصلا نمی دونه ازدواج و زندگی مشترک یعنی چی! برای همین در طول نامزدی به خاطر درک نکردن و حماقتش با محمد(شوهرش) به مشکل بر می خوره و خودش به دست خودش زندگیش رو تباه می کنه و 8 سال تاوان این خامی و حماقتش رو میده ولی بعد از اون اتفاقات جالبی میفته ....

داستان خیلی جالبیست و زندگی مشترک جوانان رو قشنگ به تصویر کشیده . مفاهیم مهمی درباره خواسته همسران از یکیدیگر بیان می کنه ... خانم جون داستان ما هم که برف پیری رو سرش نشسته و مایه دلگرمی خانوادست راهنمایی ها و توصیه های خیلی مهم رو بیان می کنه که مطمئنن دست آورد سال ها تجربست ...

توصیه می کنم که اگر اهل کتاب خوندن و رمان هستید این رمان رو بخونید ... می تونه مثل یک کتاب روانشناسی یا مشاور مطالب بسیار خوبی رو در اختیار شما بذاره و با بیان یک زندگی مشترک معضلات و نوع رفتارها رو ببینید و از واکنش های خوب افراد در زندگی خود نیز استفاده کنید ... این کتاب توسط انتشارات ققنوس منتشر شده است ...

2. سپاس

Registered User nasha73 آواتار ها
    نگارشها
    241

پاسخ : رمانهای پرفروش ایرانی

یکی از بهترین رمان های ایرانی بامداد خماره چه دختر چه پسر بهتون پیشنهاد می کنم این کتابو بخونید امکان نداره برای یه ثانیه هم که شده پشیمون بشید اونایی که اهل کتابن می دونن اگه دوست داشتید بگید خلاصشو بذارم

4. سپاس

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Kanda آواتار ها
    نگارشها
    1,620

نقل قول نوشته اصلی توسط nasha73 نمایش پست ها
    یکی از بهترین رمان های ایرانی بامداد خماره چه دختر چه پسر بهتون پیشنهاد می کنم این کتابو بخونید امکان نداره برای یه ثانیه هم که شده پشیمون بشید اونایی که اهل کتابن می دونن اگه دوست داشتید بگید خلاصشو بذارم
    من خودم نخوندم اینو ولی اگه بگین معرفی میکنم :

بامداد خمار
    نویسنده : فتانه حاج سید جوادی

لینک دانلود

معرفی :
    رمان بامداد خمار اثر فتانه حاج سید جوادی یکی از پرفروشترین کتاب های ادبیات داستانی و رمانتیک ایران است که در سال ۱۳۷۴ منتشر شد.این کتاب در مدت ۱۰ سال ۳۰۰ هزار نسخه فروش داشت و بعضی از نوبت‌های چاپ آن شمارگان ۱۰ هزار نسخه داشت. این کتاب همچنین توسط سوزان باغستانی به زبان آلمانی نیز ترجمه شده و درآن کشور به چاپ‌های متعددی با میانگین تیراژ ۱۰ هزار نسخه رسیده‌است .
    قصه این رمان در مورد دختری ثروتمند است به نام سودابه که می خواهد با پسری ازدواج کند که از لحاظ مادی و خانوادگی با او هیج سنخیتی ندارد .

6. سپاس

کاربر افتخاری فروم ariangirl آواتار ها
    نگارشها
    489

کتاب بامداد خمار دنباله ای هم داره . کتاب با نام شب سراب و نوشته ناهید پژواک هستش . البته بامداد خمار نصر ضعیفی داره و چندان کتاب جالبی نیست . در حقیقت رمان عشقی با سس هندیه که سطحی هم نوشته شده . اما در شب سراب ، خانم پژواک با دفاع از شخصیت مرد کتاب بامداد خمار ، داستان رو از زبان مرد بیان میکنه . که این یکی از اون کتاب اولی هم سطحی تره . .....
    خب کتاب پرفروشی که این روزا خیلی سرزبانها افتاده ، رمان کافه پیانو هستش . نوشته فرهاد جعفری . من درباره کتاب چیزی نمیگم . ... فقط خلاصه اش اینکه ، مردی که میخواد مهریه زنش رو بده در کافه ای به عنوان شغل دوم کار میکنه ...... .

8. سپاس

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

« چراغ ها را من خاموش كنم » رمان معروف «زويا پيرزاد» نويسنده ي مطرح معاصر ايراني است .اين رمان جذّاب تاكنون با استقبال گسترده ي خوانندگان و منتقدان ايراني مواجه شده وتوانسته است جايزه هاي ادبي بسياري همچون جايزه ي بهترين رمان سال بنياد گلشيري و.... را كسب كندو همچنين به چندين زبان زنده ي دنيا هم ترجمه شود . رمان پيرزاد تا سال 88 سي و دو بارتجديد چاپ شده است كه البته چنين اقبال و استقبال هاي در ادبيات ايران نصيب كم تر نويسندگاني شده است .

زويا پيرزاد

رمان از راويه ي ديد اول شخص و از زبان كلاريس يكي از زنان و شخصيّت هاي اصلي داستان نقل مي شود اين رمان البته يك موضوع اصلي ندارد و نويسنده در واقع سرگذشت چند خانواده ي ارمني را كه در آبادان زندگي مي كنند توصيف مي نمايد .نويسنده در خلال توصيف زندگي و آداب معاشرت آن چند خانواده، جريان داستان را به پيش مي برد . در اين داستان با هيچ نوع حادثه ي غيرطبيعي و غير معمولي مواجه نخواهيم شد و نويسنده هر چه را مي نويسد طبيعي و باور پذير است و نظاير چنين رفتارها و گفتارهايي را به كرّات و در زندگي بسياري از خانواده ها ي ايراني مي توان مشاهده نمود .

من زمان خوندن اين كتاب واقعا لذت بردم طوري كه دوست نداشتم كتاب تموم بشه! چون بسيار ساده و طبيعي نوشته شده انگار كه داري دفتر خاطرات يك نفر رو مي خوني مطالعه اين كتاب رو به تمام خانمهاي فروم توصيه مي كنم البته معني حرفم اين نيست كه كتابي زنانه ست بلكه به خاطر اينكه از زبان يك زن معمولي نوشته شده شايد خوندنش براي خانمها جذاب تر باشه.
    مردن چيزي نيست ، زندگي نكردن هولناكاست!

10. سپاس

kinshin
    Guest

خب کتاب پرفروشی که این روزا خیلی سرزبانها افتاده ، رمان کافه پیانو هستش . نوشته فرهاد جعفری . من درباره کتاب چیزی نمیگم . ... فقط خلاصه اش اینکه ، مردی که میخواد مهریه زنش رو بده در کافه ای به عنوان شغل دوم کار میکنه ...... .
    کافه پیانو یه کتاب متوسط خوب الیته اگر بدون پیش داوری نسبت به نویسند اش بخونید وگرنه که واقعا تحملش سخت می شه
    یکی از بهترین رمان های فارسی که من خوندم همنوایی شبانه ارکستر چوب ها اثر رضا قاسمی
    "مرد بياباني هميشه با سايه اش زندگي مي كند… كه هر جا مي رود يا به دنبال سايه اش مي رود يا سايه اش را به دنبال مي كشاند. …مرد بياباني تنها ثروتش سايه ي اوست… به چشم خويش ديدم كه سايه ام در من ماند. و مرا از زير ناخن پاها بيرون كرد…از آن روست كه من خودم نيستم. كه اين لگدها كه دائم به بخت خويش مي زنم لگدهايي است كه دارم به سايه ام مي زنم. سايه اي كه مرا بيرون كرده و سال هاست غاصبانه به جاي من نشسته است"
    قاسمی تا قبل از ترک ایران بیشتر نمایشنامه نویس معروفی بوده به نظر من جزو بهترین رمان های ایرانی و به دوستانی که رمان ایرانی می خونن پشنهاد می کنم این کتاب و کتاب سمفونی مردگان عباس معروفی رو حتما بخونن

درباره بامداد خمار با ایکه به نوعی به تاریخ ادبیات رمنس ایران تبدیل شده ولی به قول دوستمون بسیار ضعیف و سطحی البته توی اون دسته از کتاب ها باز از یه منطق داستانی پیروی می کنه یه جورایی انگار دارید کتاب های دانیل استیل ایرانی شده رو می خوندی

12. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال