Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 44

موضوع: عمو پورنگ

Registered User AMIRESHAB آواتار ها
    نگارشها
    306

عمو پورنگ

سلام کوچولوهای عزیز
    میشه یک لطف کنین بگین چه نظری درباره این استوره مجری گری ومحبوبیت پورنگ ودارین

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Kanda آواتار ها
    نگارشها
    1,620

پاسخ : عمو پورنگ

خب من سنم دیگه اجازه نمیده پای برنامه های پورنگ بشینم ولی با توجه به علاقه وافری که بچه های خونه وادمون بهش دارن ، میتونم بگم که با استفاده از روش های حساب شده از جمله برنامه های صحیح و همچنین استعداد خودش در ارتباط برقرار کردن با بچه های خیلی راحت تونسته خودشو تو دل بچه ها جا بده ، همونطور که گفته میشه ازش بعنوان اسطوره برنامه های تهیه شده برا کودکان یاد کرد

3. سپاس

سوتی هایی که تو برنامشون می دن خیلی باحاله :دی

من اون موقع ها که تی وی می دیدم خیلی باهاش ارتباط برقرار نکرده بودم!! با پنگول و پنبه راحت تر بودم!

پ.ن: کودکی شش سال و خورده ای ماه از تهران :دی
    :دی و بس :دی

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

تنها نکته ی مثبت برنامه های کودک و نوجوان بود
    و مثل مجری های دیگه مسخره نبود
    البته الان یک چهار سالی میشه که اصلا برنامه هاشو ندیدم

کاربر افتخاری فروم ariangirl آواتار ها
    نگارشها
    489

مجری خیلی بدیه ! ولی خب به خاطر هنر و محبوبیتی که بین بچه ها داره نمیتونم نگم که موفق نیست . فی الواقع موفقترین مجری کودک هستش. این عمو پورنگ سبک !!
    ویرایش توسط Bloo : 01-19-2010 در ساعت 01:52 AM دلیل: فقط کلمه رو عوض کردم که محض رضای اون مدیره ابی رنگ یکدفعه بچه ها دعواشون نشه..شرمنده ویراش کردن..اه من از ویراش م

shahabesorkh
    Guest

این جونور دوپا که همراش آورده باحال تره
    ویرایش توسط Bloo : 01-19-2010 در ساعت 03:52 AM دلیل: شرمنده که ویرایش کلمه کردم..مجبور هستم وگرنه اگر این کار رو نکنم رها کلش رو پاک می کنه...

kinshin
    Guest

میشه یک لطف کنین بگین چه نظری درباره این استوره مجری گری ومحبوبیت پورنگ ودارین
    این جمله بسیار اشتباه هستش
    اول اینکه به طور مطلق می شه گفت ما توی صدا وسیما واژه اسطوره نداریم چه توی مجری ها چه توبرنامه ساز ها ( حتی کسایی مثل مهران مدیری که به نظر باهوش ترین آدم توی حیطه کاری خودش می تونه باشه فاصله زیادی با اسطوره داره )
    و مهمتر از اون محبوبیت ، نمی دونم دوستانی که 23-24-25 سال شون برنامه های کودک اون موقع و مجری هاشون رو یادشون یا نه توی هر دو شبکه وقتی شما انتخاب دیگه ای نداشته باشی اون مجری های افسرده برنامه کودک و اون تیتراژ ساده تبدیل به محبوب ترین تصویر کودکی شما می شه
    مضاف بر اینکه برنامه هایی مثل فیتیله واقعا حداقل هیچ چی نداشته باشن کمی خلاقیت چاشنی کارشون می کنن اما برنامه های پورنگ از یه سری فاکتور های قدیمی و نخ نما که البته واسه ما به دلیل محدودیت هامون کاربرد داره استفاده می کنه لباس های شاد دکور های جلف و پر از گل ! و آهنگ های بسیار بی محتوا اما با ریتم شاد و بالا پایین پریدن تهیه می شه
    به شخصه هم فکر میکنم جلف ترین موجودی که تا به حال توزندگیم دیدم همین ایشون باشن و باعث تاسف که داره تبدیل به خاطرات جمعی و حک شده یه نسل می شه

9. سپاس

Registered User AMIRESHAB آواتار ها
    نگارشها
    306

من همیشه حال کردم با نقدهای kinshinعزیز
    راستیتش رو بخواهین منظور من از استفاده از اسطوره مجری گری ومحبوبیت کاملا افعال معکوس بید
    من کلا با این مجری که تو فقدان استعداد یابی درست صدا سیما شهره شده مشکل دارم
    البته نمیشه منکر محبوبیتش بین بچه ها شد
    منتظر یک نقد قشنگ بودم که شما گل کاشتی
    اما مهران مدیری واقعا اسطوره محبوبیه لااقل برای من

نگارشها
    489

مجریهای قدیم که همه دپرشن مزمن داشتن . هرچند من اونا رو ترجیح میدم . برای همین یکی مثل پورنگ به وجود آمد که تلافی اونا رو در بیاره. هی بالا بپره و آواز بخونه تا بچه های الان مثل ما افسردگی نگیرن و نسل سوخته نباشن !!
    بلو خان ! غلط گیر عالی مستدام . این دیگه چه صیغه ای بود ؟ زنگ آخر وایسا !!

نگارشها
    301

من با دوستان موافقم
    خلاقیت ندارن
    وقتی هیچی به این بچه ها نمیدن همین هم براشون اسطوره میشه

shahabesorkh
    Guest

اینجا ام که سانسوره مگه چی نوشته بودم مگه نیست؟
    این پورنگه زیادی پر رنگ باید بدن دست خودم کم رنگش کنم

نگارشها
    301

پورنگ نسبت به بقیه مجری(میدونین که چجورین)
    ولی اونقدر خوب نیست
    میدونی همیشه از این بدم میومد که مجری ها از 90 دقیقه برنامه کودک 91 دقیقه مجری ها حرف میزنن فکر میکنن ما احمق بودیم شب و روز ما رو نصیحت میکردن
    یکی نیست بهشون بگه اگه نصیحت هاشون اثر داشت که وضع جامعه این نمیشد

نگارشها
    489

حرف سیاسی از خودت در نکن ولی من باهات موافقم !! طوری بچه ها رو نصیحت می کنن که انگار بچه ها پدر و مادر ندارن !! شاید هم بچه های الان علاقه ای به کارتون ندارن که اعتراضی نمی کنن . چون در زمان ما مجری ها کمتر حرف میزدن که بیشتر برنامه بذارن
    من پورنگ رو از نزدیک دیدم آدم جالبی نبود . خیلی هم اخلاق خشکی داشت . جالبه که جلوی دوربین اینقدر فعاله . ولی خدایی اصلا با خانم ********** ای و خانم رضایی مهربون و دوست داشتنی قابل مقایسه نیست . با وجود اینکه اونا اینهمه جنگولک بازی نداشتن ولی دوست داشتنی تر بودن

16. سپاس

نگارشها
    489

اسم بالایی خانم خ ا م ن ه ا ی بود دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Bloo
    Guest

اها....خوب به جای کلمه می تونی از متعارف های خارجیش استفاده کنی یا می تونی ن وسط رو حذف کنی بعد بگی غلط تایپی بود:rofl:

هر کی بگه بلو 30 عاصی وار حرف زد خیلی بده...بد بد بد....باید بره اسایشگاه کهریزک که از این فکرها نکنه...یو ها ها ها

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال