Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: عمو پورنگ

دهکده هاتاکه Walter Bernha آواتار ها
    نگارشها
    562

پاسخ : عمو پورنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط hiyono نمایش پست ها
    چرا؟
    چون من به سر صدا حساسم ... عصبی میشم ....
    تازه جو گیرم هست.....

大事な人 sahra_7 آواتار ها
    نگارشها
    142

نقل قول نوشته اصلی توسط Elf dante نمایش پست ها
    شعر؟؟
    سعدی متاسفم که به این اسم گرامی یعنی شعر توهین شده
    اون شعر هایی که تو میگی واقعا بد هستند(خودتون می دونین اگه کلمه دیگه ای به کار میبردم به دلیل وجود برادران ناظر پاک می شد)

بله دوست عزیز فرمایش شما متین هست , اشتباه از من بود که نوشتم شعر خب ببخشید ترانه. امیدوارم این دیگه باعث رنجش و ناراحتی کسی نشه.
    بهر حال تصحیح میکنم, من تعدادی از ترانه های عمو پورنگ رو دوست دارم و این ترانه هایی هم که من میگم به نظرم خیلی هم قشنگه . شاید من بد سلیقه باشم ولی خب سلیقه است دیگه !!! همه که خوش سلیقه نمیشن !
    ( بعدا نوشت! تو پستتون دیدم نوشتین یه چهار سالی هست برنامشو نمیبینین شاید در مورد ترانه های جدیدترش نظرتون این نباشه !!!)
    ویرایش توسط sahra_7 : 02-08-2010 در ساعت 04:16 PM دلیل: خب اینو یادم رفتش بنویسم!( بعدا نوشت رو ! )

3. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User AMIRESHAB آواتار ها
    نگارشها
    306

این دوتا بچه ای که تازگی ها همراش شدن رو کسی میدونه از کدوم بقالی خریده؟

5. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    562

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRESHAB نمایش پست ها
    این دوتا بچه ای که تازگی ها همراش شدن رو کسی میدونه از کدوم بقالی خریده؟
    فکر کنم لپ لپ....

7. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,644

با درود
    متاسفانه در گذر زمان برنامه هاى " عمو پورنگ " به شدت تكرارى ، خسته كننده و فاقد محتوى فكرى ، اخلاقى و .... شده اند ، به نظرم كاراكتر عمو پورنگ روز به روز از لحاظ ارزشى و كيفيتى افت كرده و تبديل به يك " شومن" سطح پايين و فاقد خلاقيت شده است . مسئوليت بخشى از اين سقوط متوجه عمو پورنگ است و اما شايد برنامه سازان فاقد خلاقيت و نوآورى صدا و سيما بيشترين سهم را در نابودى كيفى كاراكتر عمو پورنگ داشته اند.
    آنچه امروز هستی ، حاصل دیروز توست. قدر امروز را بدانیم و انسانی بهتر برای فردا شویم.

9. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User hachibi-8dom آواتار ها
    نگارشها
    709

نقل قول نوشته اصلی توسط ariangirl نمایش پست ها
    اسم بالایی خانم خ ا م ن ه ا ی بود دوستان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    اين عمو پورنگ كه ديگه خيلي دموده شده ! سوتي هم زياد داده من يه كليپ ديدم كه ميخواد امير محمد رو ببوسه كه بجاي لپش ميره لبش رو ميبوسه !!:rofl::rofl:
    -----------------------------------------------------------------------------------
    ویرایش توسط soshian : 09-07-2010 در ساعت 03:04 PM

11. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    562

نقل قول نوشته اصلی توسط hachibi-8dom نمایش پست ها
    اين عمو پورنگ كه ديگه خيلي دموده شده ! سوتي هم زياد داده من يه كليپ ديدم كه ميخواد امير محمد رو ببوسه كه بجاي لپش ميره لبش رو ميبوسه !!:rofl::rofl:
    -----------------------------------------------------------------------------------
    ایول بابا ....
    چه سوتی ردیفی .... :rofl::rofl:
    و باید بگم چه تابلو بازی در آورده ...
    ویرایش توسط soshian : 09-07-2010 در ساعت 03:05 PM

13. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

همکار بازنشسته بخش مانگا هنر آموز مانگا tima آواتار ها
    نگارشها
    2,392

واییییی...نگین...
    اصلا من بچه که بودم یه ذره میشد تحمل کرد ولی بعدش دیگه فقط به خاطر کارتوناش میدیدم...
    اصلا هر برنامه تلویزیونی که مال کودک بود(رنگین کمان و فیتیله و اینا بگیر تا چرا و چیه وو...)فقط میشستم کارتون میدیدم....
    گاهی وقتا خیلی مسخره بازی میکنن...بیش از حدشم دیگه لوس میشه..
    یا وقتی هی میان میگن احترام بزارین دروغ نگین اذیت نکنین یا از این حرفا...یه جوری میگن انگار خود بچه نمیدونه و هی داره از این کارا میکنه...
    یا روزای عزاداری عمومی...خوب برنامه رو نشون ندید..چیه یه مشت بچه با لباس سیاه نشستن اون یکی هام لباس سیاه پوشیدن...مثلا برنامه کودکه هاا...
    این برنامه کودک ها رو فقط باید به خاطر کارتونش دید...
    I had everything
    Opportunities for eternity
    And I could belong to the night

15. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User *Milad* آواتار ها
    ˙·٠•●♥ AmeGakure Rank:S-Class Missing-Nin ♥●•٠·˙
    نگارشها
    798

نقل قول نوشته اصلی توسط hachibi-8dom نمایش پست ها
    واقعا عجب سوتی باید دستگیر بشهبه چه تهمتی که معلومه دیگه
    ویرایش توسط soshian : 09-07-2010 در ساعت 03:05 PM

17. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    427

خب من تا همین 4 سال پیش برنامشو نگاه میکردم!

http://pix2pix.org/my_unzip/1195842321poorang.jpg

از اسفندماه سال 1389 خبري از عموپورنگ در تلويزيون نيست، همه به ويژه بچه‌ها مي‌گويند: «عمو كجاست؟»

عموپورنگ پس از اين‌كه سال‌ها حسابي كودكان ايراني را در تلويزيون به خودش علاقه‌مند كرد به زودي با «شبكه كودك» بازگشتي جالب خواهد داشت، البته اشتباه نكنيد، عموپورنگ بچه‌ها، برنامه‌اي تهيه كرده كه در هشت قسمت 50 الي 60 دقيقه‌اي روي DVD ضبط شده و وارد شبكه نمايش خانگي خواهد شد و شما به راحتي مي‌توانيد آن را از سوپرماركت‌هاي كشور براي فرزندانتان تهيه كنيد. قرار است اين اثر از اواخر مهرماه به شبكه نمايش خانگي بيايد. به همين بهانه با داريوش فرضيايي (عموپورنگ)، امير محمد و تهيه‌كننده برنـامه‌هـاي عموپورنگ، «مسلم آقاجان‌زاده» در دفتر كار‌شان به گفتگو نشستيم كه در ذيل مي‌خوانيد، برنامه‌اي كه به طور حتم جذابيت‌ها و حاشيه‌هاي زيادي با خود به همراه خواهد داشت...

حكايت‌‌هاي قشنگ، ملنگ و پلنگ

مســلم آقاجان‌زاده، تهيه‌كننده اين برنامه مي‌گويد: سه عروسك گربه به نام‌هاي قشنگ، ملنگ و پلنگ در اين نمايش حضور دارند. «داستان از اين قرار است كه عموپورنگ براي افتتاح شبكه كودك و استخدام مجري، آگهي مي‌دهد و اين سه گربه اصرار دارند كه وارد شبكه شوند و در اين ميان عموپورنگ با ماجراهاي مختلفي درگير مي‌شود.» وي ادامه مي‌‌دهد: به اين نتيجه رسيديم كه عروسك‌هايي در كار داشته باشيم و از آنجا كه اين DVDها قرار است كليپ‌هاي موسيقي باشند تصميم گرفتيم كه عروسك‌ها هم در حوزه موسيقي و آواز فعال باشند. دو تا از گربه‌ها كار موسيقي مي‌كنند، يكي از آنها شاعرپيشه است البته شاعر نيست و جفنگ مي‌گويد، شخصيت اين گربه، بالا شهري است كه در خانه‌هاي وسيع و در رفاه بزرگ شده است(نام اين گربه در مجموعه «ملنگ» است) گربه بعدي «قشنگ» نام دارد كه يك گربه زيرزميني و عاشق آواز‌خواني است، او موزيك‌هاي زيرزميني مي‌خواند كه گاهي اوقات هم در مجموعه «پيشي مانكن» صدايش مي‌زنند. گربه ديگر هم كه نامش «پلنگ» است در بازار ماهي‌فروش‌ها زندگي مي‌كرده است و فرهنگ كوچه بازاري دارد، موسيقي هم كه مي‌خواند سبك كوچه بازاري است. آقاجان‌زاده در پايان مي‌گويد: جا دارد از «شركت پخش الوند» و همچنين شركت «ريز موج سيستم» تشكر كنم كه همكاري لازم را با ما داشته‌اند. DVDهاي ما قفل‌دار است كه در بزرگ‌ترين شركت تهيه DVD در خاورميانه(ريز موج سيستم) تكثير مي‌شود. آقاجان‌زاده همچنين اين نويد را داده كه عموپورنگ با يك كار جديد 52 قسمتي يا 90 قسمتي از شبكه دوم دوباره مهمان خانه‌ها خواهد شد كه «علي مسعودي» نويسنده مجموعه «سه دونگ سه دونگ» آن را نوشته و به احتمال زياد هم نامش «مهدكودك عموپورنگ» خواهد بود.

دو مهمان با حال اين برنامه

اما سورپرايزهاي اين مجموعه چه كساني هستند؟ حضور دو مجري تواناي ايران «محمود شهرياري و فرزاد حسني». قصه از اينجا آغاز مي‌شود كه عموپورنگ پس از آگهي استخدام سه گربه داوطلب را جذب مي‌كند، گربه‌ها در منزل او مستقر مي‌شوند و قرار است كه تحت آموزش قرار بگيرند، سپس مهمان‌هايي به خانه آنان مي‌آيند و همين بهانه‌اي مي‌شود كه عموپورنگ از دو مهمان خود بخواهد كه به اين گربه‌ها آموزش بدهد، اولين مهمان، فرزاد حسني است و دومي محمود شهرياري...

اما اين گربه‌هاي شيطان چنان سر به سر اين دو مي‌گذارند و فضاي شاد و مفرحي به وجود مي‌آورند كه هر بيننده‌اي را پاي تلويزيون ميخكوب مي‌كند. درست مثل ما كه صحنه‌هايي از اين بخش را ديديم و ميخكوب شديم. البته در سال‌هاي اخير از فرزاد حسني سريال‌هايي ديده بوديم و همچنين فيلم‌هاي سينمايي كه در نوبت اكران قرار دارد و سريال‌هايي مانند مسافري از هند، براي آخرين بار و... البته محمودخان در سال‌هاي گذشته به عنوان مجري خاطرات بسياري براي‌مان رقم زده اما در نقش بازيگر تاكنون از او اثري نديده بوديم كه حالا خواهيم ديد.

صداپيشه‌ها

صداپيشه‌هاي اين عروسك‌هاي بانمك، بسيار باتجربه و از قديمي‌هاي اين كار هستند.

صداپيشه‌ «قشنگ» ابراهيم شفيعي است كه خود از بازيگران مجموعه طنز «خنده بازار» است و در قسمت‌هايي از آن در نقش علي پروين، بازي كرد. او پيش از اين هم در كارتون‌هاي شرك، آلوين و سنجاب‌ها و دوبله جديد ميكي‌موس حضور داشته است، در زماني كه در دفتر كار عموپورنگ بوديم و او گوشه‌اي از كار را براي ما پخش كرد، صداي او در نقش پيشي مانكن و اداهاي او طوري بود كه نمي‌توانستيم جلوي خنده خودمان را بگيريم.

صداپيشه «پلنگ»، «امير سهيلي» است...

صداپيشه «ملنگ» هم كسي نيست جز اردشير منظم كه خاطرات زيادي از او داريم.

تشكر از عوامل

عموپورنگ، اميرمحمد و آقاجان‌زاده از تمامي عوامل توليد سپاسگزاري مي‌كنند به ويژه ازكارگردان و نويسنده اين مجموعه، آقايان احمد درويش‌ علي‌پور(كارگردان) و محمد درويش‌ علي‌پور(نويسنده)... ساير عوامل نيز به شرح زير مي‌باشند. تصويربرداران: (محمود صالحي، محمد ناظري و اميد شهلايي) عروسك‌گردان‌ها: (اكرم صانعي، اعظم صانعي و مينا اعلمي) عكاس: فاطمه زياري، منشي صحنه: بهاره حسيني، دستياران تصوير: (محمدامين اعرابي، محسن عرب و وحيد ملك‌محمدي) دستيار تهيه: رضا وهابي، تداركات: مهدي اشتاوري، حمل و نقل: (هادي مهرآبادي، رمضاني) مدير توليد: محمدحسين خليفه و اما صداپيشه‌ها: (سه هنرمند به نام‌هاي اردشير منظم، امير سهيلي و ابراهيم شفيعي).

بزرگ شده جنوب شرق تهران

در يكي از سال‌هاي دهه 50 و در محله جواديه تهران به دنيا آمدم و بزرگ شده جنوب شرق تهران هستم. تحصيلات من گرافيك است، در دوران دبستان در مدرسه ادب درس مي‌خواندم (چه روزايي بود) – از دوستان سابقم، چند نفري رو مي‌بينم، كه اتفاقا دوتاشون در سازمان با من كار مي‌كنند.

19. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Elva آواتار ها
    نگارشها
    230

من اوايل خيلي بچه كه بودم خيلي دوسش داشتم ولي يه كم بزرگ شدم ديگه فقط به خاطر كارتون هاش مي ديدمش.
    حداقل ما كه بچه بوديم خيلي برنامه كودك هاي ديگه بودن( همه شون البته نه) كه واقعا باارزش بودن. يا توشون حداقل خلاقيت به خرج داده مي شد. مثلا اون فيتيله اي ها (نمي دونم هنوز هستن يا نه) برنامه شون واقعا خلاقانه بود.
    ولي برنامه كودك هاي الانو ببينين... اين دفعه يكي از بچه هاي فاميلتون داشت برنامه كودك مي ديد بشينين چند دقيقه نگاه كنين. تمام دكور هاي شلوغ و آزار دهنده، شوخي هاي لوس، لودگي، مجري هاي جلف...(جلف ترينشون هم همين جناب پورنگ)
    واقعا داره به خردسالان الان ظلم مي شه كه بهترين برنامه ي الانشون همين عمو پورنگه.
    Don't you dare look out your window
    Darling, everything's on fire
    The war outside our door keeps raging on

21. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

همکار بازنشسته فروم katsura آواتار ها
    نگارشها
    636

منم اوایل عمو پورنگ رو دوست داشتم...گلیجان یادتونه؟صدای خوده عمو پورنگ بود اما خیلی بانمک بود یادش بخیر
    I got the point that i should leave you alone...but we both know that I'm not that strong

23. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

خاله شادونه از عمو پورنگ مهربون تره. یادمه توی یه برنامه زنده یه بچه ای همراه خاله شادونه بود که خسته شد نشست خاله هم وقتی دید اون نشسته خودشم نشست کنارش و ادامه داد. اما عمو پورنگ با بچه ها تند برخورد می کنه همه ش دوست داره اداشونو در بیاره یا ازشون جک درست کنه.

25. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

خدا لعنت کنه تمام این مجری هایی که بچه ها رو جون به لب می کنن که یک کارتون نشون بدن.اون موقع ها هی مجری میومد 5 ساعت حرف میزد منم به عشق یک دونه کارتون 5 ساعت میشتم پای تلویزیون اخرش 5 دقیقه کارتون می داد تموم می شد.حالم هم از تمام مجری ها بهم می خورد
    You Better Lose yourself in the Music

27. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال