Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: SpongeBob SquarePants

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

SpongeBob SquarePants

SpongeBob Squarepants

Spongebob (معادل باب اسفنجی) نام یک سریال انیمیشنی آمریکایی است که توسط Nickelodeon پخش میشود. این سریال کارتونی، به عنوان پر بیننده ترین برنامه شبکه Nicktoon Networks، پرطرفدارترین و برترین برنامه شبکه Nickelodeon و محبوبترین از نظر MTV Networks شناخته شده است.
    نخستین قسمت از این انیمیشن که از همان اول محبوبیت خاصی داشت، در اول می سال 1999 در آمریکا، حین "جوایز منتخب، توسط کودکان نیکلودینی" پخش شد. Spongebob، هم اکنون در فصل هفتم خود میباشد و در حال ساخت است. این انیمیشن، تا بحال 19 جایزه از سال 2000 تا 2009 دریافت کرده است.
    ظاهرا تابحال دو فیلم سینمایی نیز از این سریال انیمیشنی ساخته شده است!
    در مورد شخصیتها و خصوصیات و کلا نقد و اینجوز چیزا، در پستهای بعدی صحبت خواهیم کرد.

Happy Halloween

نگارشها
    718

پاسخ : SpongeBob SquarePants

SpongeBob SquarePants
    بررسی کلی شخصیتها و محیط زندگیشان

همین عکس بالایی رو که میبینید که خودشه. اسفنج باب یک اسفنجه (علم غیب دارمها!). مادر پدرش در قید حیات هستند، ولی تنهایی زندگی میکنه. اما در همسایگی دوتا خونه. بقیه توضیحات کامل در اسپویل آمده:

Anime Spoilerمتن پنهان: SpongeBob در مورد:
    صاحبخانه ها اسماشون هست Patrick Star و Squidward Tentacles. این تصویری از همین محله(محل زندگی اسفنج باب و پاتریک و هشت پا):
    از راست به چپ...اولی خانه اسفنج باب...وسطی خانه هشت پا...سومی خانه پاتریک

اسفنج باب توی یک آناناس زندگی میکنه. درواقع منظره خارجی خونه ش آناناس نارنجی هست. اینم عکس خونش:

اسفنج باب همچنین یک دوست صمیمی داره که اسمش پاتریک هست. پاتریک درواقع یک ستاره دریایی صورتی هستش و همانطور که در تصویر زیر میبینید، واقعا بهترین دوست همدیگه هستند و از در کنار هم بودن لذت میبرن (چون هردوشون در یک حد تقریبا قاطی ان...اما پاتریک خیلی بیشتر!):

پاتریک حد IQش میشه گفت نزدیکای صفره. همین خنگ بودنش واقعا شخصیتش رو جذاب و به دل نشین کرده. منزل پاتریک، زیر یک تخته سنگه که تو شکل زیر میبینید:

حالا هشت پا...

یک هنرمند بداخلاق. نقاش هست، نوازنده هست، مجسمه ساز هم بعضی جاها هست. موجود سرد و خشکی هست و همیشه از اعمال اسفنج باب و پاتریک اعصابش خورد میشه...اما در بعضی از قسمتها میبینیم که اونم کودک درون داره، ولی مخفیش میکنه. مثلا خیلی از قسمتها بوده که جناب هشت پا، از اسفنج باب و پاتریک هم تو کارهای عجیب و نامعقول جلو میزنه و میشه سردسته مجنونان!!!! خونشم از سنگه و شکل ظاهریش به شکل یک صورت:

اسفنج باب کارمنده و در نقش آشپز یک فست فود که فقط همبرگر تو منوی اصلی غذاش هست فعالیت میکنه. اسم این رستوران Krusty Krab هست. رستوران واقعا فوق العاده ای هست و خیلی مشتری زیاد داره:

و بوسیله Mr krabs مدیریت میشه و رستوران مال اونه:

این آقای خرچنگ به طرز فجیعی پول دوسته. به طوری که خیلی جاها از خیلی چیزا حاضر بگذره و احساساتش رو زیر پا بزاره تا به پول برسه. وقتی اسم پول میآد وسط، هیچ چیز دیگه براش مهم نیست.
    هشت پا هم توی همین رستوران کار میکنه...ولی شغلش صندوقداری هست. پس در کنار اسفنج باب کار میکنه. اسفنج باب کلا همه رو دوست داره...ولی هشت پا اصلا اینطور نیست

دیگه اینکه...خیلی آخه تو در تو هست و شخصیت پردازیها تقریبا زیاده.
    مثلا اسفنج باب داره تو یه مدرسه رانندگی هم درس میخونه، اما درسش فوق العاده ضعیفه (اما هیچ موضوعی نیست که اسفنج باب رو ناراحت کنه به صورت کلی!). دیگه اینکه. بیخیال. من فکر میکنم این توضیحاتی که دادم هم حتی زیادی بوده...چون بیشتر افراد با این انیمیشن آشنا هستند.
    پس بسنده میکنیم.

در پست بعدی حتما فصل اول این کارتون فوق العاده زیبارو براتون میزارم.
    راستی یک توضیح دیگه. هر فصل این کارتون که تابحال شش فصل کامل داره...شامل 20 قسمت معمولا 2 اپیسودی هست. درواقع هر فصل 40 اپیسود داره که زمان هر اپیسود، داستان خالصش 11 دقیقه هست.
    برای اشتانتیون، اپیسود قسمت اول فصل 1 رو براتون میزارم. حجمش 35 مگابایت ناچیز هست. دانلود کنید و لذت ببرید:

SpongeBob

Help Wanted

پس پست بعدی:
    لینک دانلود کم حجم و با کیفیت فصل اول سیمپسونها (هر اپیسود مجزای 35 مگابایتی)

بدرود

نگارشها
    718

SpongeBob SquarePants

دانلود فصل اول
    همانطور که قول داده بودم (اصولا زیاد قول میدم...بماند تا عمل که چه خوهم کرد!!!)، لینک دانلود فصل اول سری انیمیشن اسفنج باب (Spongebob) با حجم کم ولی کیفیت بالا رو توی این پست میخوام براتون بزارم. امیدوارم لذت ببرید!!!

Anime Spoilerمتن پنهان: فصل اول اسفنج باب برای دانلود:

خدانگهدار

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

عالیه...دستت درد نکنه.
    آهان در ضمن اسفنج باب تا اونجایی که من فهمیدم توی مدرسه آموزش قایق سواری درس میخونه : و درس کتبی و تئوریش عالیه ولی به مرحله عملی که میرسه همه چیز یادش میره و گند میزنه برای همین هر سال رد میشه.

نگارشها
    718

SpongeBob SquarePants

دانلود فصل ششم

سلام! خب. امیدوارم پست قبل رو خونده باشید و حداقل چند قسمت از فصل یک اسفنج باب رو دانلود کرده و دیده باشید. چون تو این پست، میخوایم با پرشی بلند از روی 5 فصل، شمارو ببرم با خودم به دشت آرزوها!!!! شوخی کردم...جایی نمیریم جز دانلود فصل ششم اسفنج باب!!!!
    این جهش و پرش و خیزش دلیل داره. اما دلیلش رو هر وقت امام زمان اومد بهتون میگم!!!!
    میخوام ببینم میتونید تفاوت رو تو اون فصل و این فصل جدید تشخیص بدید؟ اگر تونستید دانلود کنید و اینجور چیزا، بیایید نقد کنید که چقدر تغییر ایجاد شده و آیا این تغییرات در جهت مثبت بوده یا منفی. مرسی

راستی این توضیح رو هم بدم که فایلها واقعا حجمشون کمه (29 مگابایتیشم هست) تا دلتون بیاد دانلودشون کنین. پس دانلود کنید دیگه!!!!! اگر دانلود نکنید......میدونید که منظورم چیه؟؟؟
    بدرود تا پستهای بعدی

پ.ن: شرمنده بابت کوتاهی پستم و کلا تعداد پستها مفید جدیدم. خیلی زیاد وقتم رو امروز تو بخش بحث های مفید، سوال و جواب مصرف کردم و وقتی چشم باز کردم دیدم نصفه شبه و دیگه وقت ندارم!!! انشالله از فردا سعی میکنم بازم بیشتر تو قسمت کارتون نتورک فعالیت داشته باشم (مخصوصا سیمپسونها!).
    پس تا بعد

نگارشها
    718

Special Spongebob Squarepants Wallpapers
    سری یک

خب خب...به به...میبینم که ملت پشت سر حرف میزنن و میگن که کم کار شدم...حالا که اینطوریه...چندتا پست پشت سر هم پر از والپیپر فوق العاده زیبا میزارم تا هم لذتشو ببرید...هم چشتون دررررررررررآآآآآآآآدددددد!!!!!!!!!!!!!!!! (ناندسکاته بایو؟)

توضیح مهم: تمامی تصاویری که در سری های Spongebob Squarepants Wallpapers ارائه میگردند، از کیفیت بسیار بسیار بالایی برخوردار میباشند. اندازه تصاویر هم بزرگتر از 1024x768 هست و مناسب برای دسکتاپ. امیدوارم از این کاری که شروع شده استقبال بشه تا باز تاریخ تکرار نشه و کار رو زمین نندازیم بخاطر کمبود مخاطب...
    با تشکر
    ویرایش توسط C.CryingEnemy : 02-01-2010 در ساعت 11:43 PM

نگارشها
    718

سری دو

نگارشها
    718

سری سه

این استارت سری کلی والپیپرهای اسفنج باب بود.
    بدلیل جذابیت خاص والپیپرهای این انیمیشن، بعد از اینکه 5 سری شد سریها، محتوی تصویری کل 5 سری رو کلکشن میکنم تو یه فایل زیپ و میزارم برای دانلود. امیدوارم این طرح مورد استقبالتون قرار بگیره.
    امیدوارم لذت برده باشید

پ.ن: لطفا پیشنهاد، انتقاد، تشکر و یا هر پست دیگه ای که کوچکترین عاملی باشه برای ایجاد اختلال در تاپیک، تو تاپیک نگید و بیایید تو پروفایل خودم بگید. اما اگر در مورد اسفنج باب پست بدید، دعاتونم میکنم...فقط پستاتونو سعی کنید طوری طراحی کنید که تو قالب کلی تاپیک اشکالی بوجود نیاره. با تشکر

نگارشها
    718

سری چهار

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

درود
    به کارت ادامه بده

نگارشها
    718

SpongeBob SquarePants

دانلود فصل سوم

بفرمائید...

Anime Spoilerمتن پنهان: فصل سوم اسفنج باب، فایل 40 مگابایتی Rapidshare (تصویر ضمیمه دارد):

نگارشها
    718

How To Draw The Spongebob
    آموزش نقاشی اسفنج باب

کلامی لازم نیست. تمامی مراحل راهنمایی، در تصویر زیر مشخص میباشد. امیدوارم لذت ببرید...

ویرایش توسط C.CryingEnemy : 03-29-2010 در ساعت 05:08 PM

نگارشها
    718

سری پنج

این دو تصویر، کیفیت فوق العاده فوق العاده بالایی دارن

این تصویر هم از کیفیت بالایی برخوردار هست

ویرایش توسط C.CryingEnemy : 03-29-2010 در ساعت 05:09 PM

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)