Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 18

موضوع: انیمیشن های مختلف

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

Wink انیمیشن های مختلف

خب در اینجا انیمیشن هاییو معرفی میکنیم که احتیاجی نیست براشون تاپیک جداگونه بزنیم .به طور کلی شامل انیمیشن هایی میشه که مشهور هستن و لی بلند آوازه نیستن!!!

نگارشها
    446

پاسخ : انیمیشن های مختلف

خانواده اکس ( The X's ):

خانواده اکس یک انیمیشن آمریکاییه که توسط کارلوس راموس ساخته شده است.

این کارتون در مورد یک خانواده جاسوسه که سعی میکنن هویتشونو از دنیای خارج مخفی کنن. ولی بعضی وقتها در این کار ناکام میمونن.

خانواده اکس برای رئیس ( SUPERIOR )کار میکنن.اونها یک پسر کوچک به اسم ترومن ( Truman )و یک دختر نوجوان به اسم تیوزدی ( Tuesday ) و یک عالم دستگاه و سلاح دارند.

دشمن اصلی خانواده اکس سازمان اس.ن.ا.و ( اجتماعی برای اعمال تبه کارانه و شریرانه( Society of Nefarious and Felonious Undertakings ) است که سعی میکنه که نقشه های خانواده اکس رو بهم بزنه و دنیا رو تسخیر کنه.:rofl:

3. سپاس

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

دوست عزیز من قبلا این بخش رو با نام نقد سریال های کارتونی زده بودم
    اینم لینکش https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=7546

نگارشها
    446

اینجا دقیقاً اون چیزی نیست که شما زدید.
    اینجا مثل بقیه ی تاپیک ها که در مورد انیمیشن هاست ، است.فقط تنها فرقش اینه که اینجا مخصوص انیمیشن هاییه که بحث زیادی در موردشون نیست و یک تاپیک کامل نیاز ندارند.

Alright!I think you sufficiently embarrassed me in public enough for one day.

I'm gonna go drawn my shame in apple juice

`*:;,.★ ~☆・:.,;*

"When everything fails, depend on Adair."~Creus Sun

نگارشها
    446

آقای اکس( Mr. X ) :

آقای اکس پدر خانواده و سر گروه گروهشونه.آقای اکس یک جاسوس بسیار خوبه و همیشه یک کت و شلوار سیاه شیک و خوشدوخت میپوشه.
    اودانش وسیعی در مورد شیوه های مختلفجنگ تن به تن با دست داره.آقای اکس با اینکه جاسوس برجسته ایه ولی با مشکلات معمولی روزانه در کشمکشه( مثل به یاد آوردن اسم خودش!!!:rofl::rofl::rofl:).همچنین آقای اکس آشپز خوب هم هست.

پاتریک واربرتون به جای آقای اکس صحبت میکنه.
    ویرایش توسط paulina : 03-04-2010 در ساعت 11:34 AM

7. سپاس

نگارشها
    446

خانم اکس ( Mrs. X ) :

خان اکس دستیار آقای اکس در دستور دادنه.او مثل آقای اکس در فنون رزمی و جنگ تن به تن بسیار ورزیده و ماهره.ولی آشپزیش افتضاحه!!!
    خانم اکس بعضی اوقات در اندازه گیری بعضی از چیزها اشتباه میکنه.( او یک بار میخواست با یک تفنگ لیزری یک سوسک رو بکشه، ولی در عوض کل آشپزخانه و قسمتی از اتاق دخترش رو داغان کرد!!!:rofl::rofl::rofl:)
    با وجود تمام خشونت و قلدر بازی ، خانم اکس به هر حال مادر خانواده است و تمام سعی خودشو میکنه تا به شیوه ی خودش از خانواده اش محافظت کنه.
    خانم اکس در بازی تنیس بسیار ماهره.
    ویندی مالیک به جای خان اکس صحبت میکنه.
    ویرایش توسط paulina : 03-04-2010 در ساعت 11:32 AM

9. سپاس

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

دوست عزیز قصد بحث ندارم ولی قصد منم همین بود ولی حالا که اینطوریه به کارت دادمه بده اشکال نداره

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

عموما اینجا هرکاری مجازه و اشکالی نداره
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

نگارشها
    446

تیوز دی اکس ( Tuesday X) :

تیوزدی اکس مامور تحقیق گروهه.تیوزدی 16 سالشه و نرمال ترین عضو گروهه!!! او علاقه زیادی به عوض کردن رنگ موهاش داره .
    تیوزدی مرجعی در مورد رفتارهای دنیای واقعیه و معمولاً بقیه اعضای خانواده بهش مراجعه می کنند ، چون خودشون این رفتارها رو یا بد می فهمند یا کلاً نادیده می گیرنشون:rofl:!!!
    تیوزدی معمولاً موقع ماموریت های جاسوسی و جنگ راه مادرشو دنبال میکنه ولی قلباً دوست داره کارهایی غیر از کارهای جاسوسی با خانواده اش بکنه....او از براندون که یکی از اعضای اس.ن.ا.ف.و خوشش میاد...
    اینزی بارتیلسون به جای تیوزدی اکس صحبت میکنه.
    ویرایش توسط paulina : 03-04-2010 در ساعت 11:35 AM

13. سپاس

نگارشها
    446

ترومن اکس ( Truman X ) :

ترومن اکس متخصص تکنولوژیه گروهه و 9 سالشه.
    ترومن ترکیبی از بارت سیمپسون در سیمپسون ها و دکستر در آزمایشگاه دکستره!اون باهوشترین فرد گروهه.
    آزمایش ها و نقشه های ترومن بعضی وقتا باعث میشه گروه خرابکاری نکنه و در کارش موفق بشه. ولی بعضی اوقات هم ترومن بسیار دیگران را اذیت میکنه و دردسر درست میکنه!!!
    جانسن پنتایر به جای ترومن اکس صحبت میکنه.

15. سپاس

نگارشها
    446

خب الان میخوام کارتون کاپا مایکی ( Kappa Mikey ) رو معرفی کنم:

از چپ به راست ردیف اول از بالا : اوزو ، ردیف دوم: گونارد و لیلی و میتسوکی ، ردیف سوم : گوانو و مایکی.

کاپا مایکی ( Kappa Mikey )یه انیمیشن آمریکاییه که توسط لاری اسکوارتز درست شده است.کاپا مایکی به عنوان " اولین انیمه ایی که کل آن در آمریکاساخته شده است" روانه ی بازار شد.البته این کارتون بیشتر از جانواران و اشیای درون ژاپن استفاده کرده تا اینکه واقعاً یک انیمه باشد.

این انیمیشن در مورد مایکی سایمون ، یک پسر 19 ساله بازیگر از اهالی اوهایو ، است . او پس از برنده شدن در یک مسابقه کارتی مربوط به بازی در یک انیمه محلی به اسم لیلی مو ،به ژاپن میرود.مایکی در طی این جریان به بزرگترین بازیگر انیمه در ژاپن تبدیل میشود.:rofl:

قسمت های لیلی مو در آخر هر اپیزود بخش میشود ولی سریال به طور کلی در مورد بازیگران لیلی مو است.

در سریال کاپا مایکی شخصیت های انیمه لیلی مو و دیگر ژاپنی ها با خصوصیات معمولی انیمه ها به تصویر کشیده شده اند ( چشم های درشت ، دهان های کوچک، خط دور کم رنگ و هر دست 5 انگشت )

ولی مایکی و دیگر آمریکایی ها با خصوصیات انیمیشن های آمریکایی به تصویر کشیده شده اند ( خط دور های پر رنگ ، چشم هایی با یک نقطه به جای
    مردمک ، دهان های بزرگ و فقط 4 انگشت در هر دست) .
    ویرایش توسط paulina : 03-16-2010 در ساعت 06:35 PM

17. سپاس

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط paulina نمایش پست ها
    خب الان میخوام کارتون کاپا مایکی ( Kappa Mikey ) رو معرفی کنم:

از چپ به راست ردیف اول از بالا : اوزو ، ردیف دوم: گونارد و لیلی و میتسوکی ، ردیف سوم : گوانو و مایکی.

کاپا مایکی ( Kappa Mikey )یه انیمیشن آمریکاییه که توسط لاری اسکوارتز درست شده است.کاپا مایکی به عنوان " اولین انیمه ایی که کل آن در آمریکاساخته شده است" روانه ی بازار شد.البته این کارتون بیشتر از جانواران و اشیای درون ژاپن استفاده کرده تا اینکه واقعاً یک انیمه باشد.

این انیمیشن در مورد مایکی سایمون ، یک پسر 19 ساله بازیگر از اهالی اوهایو ، است . او پس از برنده شدن در یک مسابقه کارتی مربوط به بازی در یک انیمه محلی به اسم لیلی مو ،به ژاپن میرود.مایکی در طی این جریان به بزرگترین بازیگر انیمه در ژاپن تبدیل میشود.:rofl:

قسمت های لیلی مو در آخر هر اپیزود بخش میشود ولی سریال به طور کلی در مورد بازیگران لیلی مو است.

در سریال کاپا مایکی شخصیت های انیمه لیلی مو و دیگر ژاپنی ها با خصوصیات معمولی انیمه ها به تصویر کشیده شده اند ( چشم های درشت ، دهان های کوچک، خط دور کم رنگ و هر دست 5 انگشت )

ولی مایکی و دیگر آمریکایی ها با خصوصیات انیمیشن های آمریکایی به تصویر کشیده شده اند ( خط دور های پر رنگ ، چشم هایی با یک نقطه به جای
    مردمک ، دهان های بزرگ و فقط 4 انگشت در هر دست) .
    پائولینا تو به جرم معرفیه یک محار...(( یعنی ببخشید یک انیمیشن خائن )) با شخصیت های انیمه ای اخرااااااااجییییییی
    ..........

تو از همین الان تحت پیگرد غیر قانونی در هر جهت هستی و در دادگاه از این پست بر علیه ات استفاده میشه.......:rofl::rofl::rofl:

نه شوخی کردم چون فقط اخراجی:rofl::rofl:

اوه غلط کردم بر ضد همکارم اسپم کردم....الفرااااااااااااااا رررر

برم به درسم برسم که بدبخت شدم تو این دو هفته:rofl:

19. سپاس

نگارشها
    446

خب اگه به نظرت انیمه است از اینجا ورش میدارم....
    به هر حال جایی که من ازش این مطالبو در آوردم نوشته بود انیمیشنه...ولی هر چی تو بگی...

پ.ن: سرعت اینترنت من در حال حاضر به شدت پایینه ( هر چند ADSL هستش...)و با همین یه پیامم جونش بالا اومد!!!برای همین فعلاً نمی تونم مطلب بزارم...

نگارشها
    446

به دلیل مشخص نشدن اینکه کاپا مایکی اینجا جا داره یا نه؟ یه انیمیشن دیگرو معرفی میکنم...

مرحله نهایی مسابقات شاولین ( اگه درست تلفظ کرده باشم....) ( Xiaolin Showdown ) :

اعضای گروه که سوار اژدهایی به نام دوجو شده اند.از پایین در جهت حرکت عقربه های ساعت ، امی ، کیمیکو ، ریموندو و کِلِی.

مرحله نهایی مسابقات شاولین یه انیمیشن آمریکاییه که توسط کریستی هوی تهیه شده .

این انیمیشن که در دنیاییه که در اون جنگ هنرهای رزمی و جادوی شرقی چیزهایی معمولی هستند، در مورد 4 جنگجو ی جوان ( به اسم های کیمیکو ( Kimiko )، ریموندو ( Raimondo )، امی ( Omi ) و کلی ( Clay ) ) که برای نبرد با نیروهای شیطانی ، که می خواهند دنیا رو تسخیر کنند ، آموزش می بینند.:rofl:

اونها این کارو توسط شن گونگ وو ( آثاری باستانی که دارای قدرت های بسیار قوی جادویی اند ) انجام می دهند .

انیمیشن مرحله نهایی مسابقات شاولین 3 فصل و 52 اپیزود داره.این اپیزود ها معمولاً در مورد دوئلی جادویی بین 1 شخصیت خوب و 1 شخصیت بد داستان برای دستیابی به یک شن گونگ ووه. به این دوئل ها مرحله نهایی مسابقات شاولین گفته میشود.
    ویرایش توسط paulina : 03-26-2010 در ساعت 12:44 PM

22. سپاس

Bloo
    Guest

خب اگه به نظرت انیمه است از اینجا ورش میدارم....
    به هر حال جایی که من ازش این مطالبو در آوردم نوشته بود انیمیشنه...ولی هر چی تو بگی...

پ.ن: سرعت اینترنت من در حال حاضر به شدت پایینه ( هر چند ADSL هستش...)و با همین یه پیامم جونش بالا اومد!!!برای همین فعلاً نمی تونم مطلب بزارم...
    به دلیل مشخص نشدن اینکه کاپا مایکی اینجا جا داره یا نه؟ یه انیمیشن دیگرو معرفی میکنم...
    ( Xiaolin Showdown )

بابا شوخی کردم پائولی جان.....هر چند من رابطه خوشی حتی با انیمیشن های سبک ژاپنی امریکا ندارم مثل خیلی از کار های نیکلدئون اما این دلیل نیست که نتونی اطلاعاتش یا تاپیک هاش رو بزنی..تو راحت باش...حتی اگر انیمه بود جفت پا میرم تو ببخش انیمه بعد کاندا مدیر کل بخش انیمه من رو به رگبار گلوله میبنده و اونقدر کتک می خورم ازش که با احترام تاپیک رو تقدیم می کنم به بخش انیمه و بر ضد بخش دی گری من و بخش انیمه شعار میدم و فرار می کنم:rofl:

اما به طور کل از انیمیشن هایی که به شیوه ژاپنی توسط امریکا ساخته شدن هم بزار و معرفی کن...اما من بالاخره یه تیکه بار این انیمه ها می کنم:rofl:

24. سپاس

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال