Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کمک : Error در برنامه MatLab

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

کمک : Error در برنامه MatLab

سلام به همگی

من يه برنامه اي قبلاً 100 سال پيش توی مطلب نوشته بودم برای محاسبه رينولدز استرس و ... از روی فايل های Velocity که از طريق آزمايش بدست آورده بودم. (فايل ها text هستن و کل سرعت رو برای يه فيلد مشخص نشون ميدن)

حالا بعد 100 سال و اندی که اومدم سراغش يه سری فايل ديگه روش run کنم ، همينطور error : File not found به من ميده!!! در صورتی که همه فايل ها هم سر جاشون هستن!

20 تا از اين فايل ها رو به همراه فلدر های لازمه و برنامه براتون آپ کردم! (تعداد اصليش 20000 تاست! که من n رو فعلاً 20 در نظر گرفتم.) لطفاً بندازين رو درايو C تون که لينکش درست باشه. پسورد فايل هم AP هست. ممکنه يه نگاهی بکنين و ببينين مشگل از کجاست؟!

http://www.4shared.com/file/22935681...PIV_set_2.html

ممنون

پاسخ : کمک : Error در برنامه MatLab

چند تا نکته:

الف، خواهشا یه توضیح مختصر راجع به فیزیک این قضیه ای که براش برنامه نوشتی بده تا رو موضوع و پارامترها اشرافیت پیدا کنیم. رینولدز منظورت همون عدد رینولدزه؟ که حاصلضرب چگالی و سرعت و واحد طول بود تقسیم بر ویسکوزیته؟ یا این یه چیز دیگه است. اگه می تونی یکی دو صفحه مطلب توضیح راجع به فرمول و متغیرها و کاری که می خوای باهاشون بکنی پیدا کن و بفرست.

ب، این برنامه که نوشتی اشکالات اساسی داشت، از خود function بگیر تا alignment ها و لوپ هایی که استفاده کرده بودی. مطمئنی قبلا بهت نتیجه میداد؟

ج، داده هایی که برای velocity فرستادی هر 20 تاشون یکی هستن که یه کم مشکوک میزنه.

البته من از کلیت برنامه سر در نیاوردم ولی تا خط 38 ام اشکالاتش رو برطرف کردم، از اون به بعدشو حتما لازمه یه پیش زمینۀ ذهنی از کلیت ماجرا داشته باشی تا بتونی ادامه بدی.

()

کاربر افتخاری فروم Aurion آواتار ها
    نگارشها
    1,368

پاسخ : کمک : Error در برنامه MatLab

من فایلتو نگاه نکردم ولی یادمه وقتی ارور فایل نات فاند میده، WorkSpace ات رو باید درست می کردی... یعنی آدرس اون رو باید با آدرس اون فایلی که نوشتی تطبیق می دادی...

هرچند با این تفاصیری که amenra گفت، گویا از پایه مشکل داره برنامه ات :دیییییی
    با تشکر از همگی اعضای فروم بهشت انیمه که من رو تا امروز تحمل کردند؛

بدرود

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال