Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: برترین هنر انسان چیست؟conundrumility of Art

Registered User lordsohrab آواتار ها
    نگارشها
    445

Question برترین هنر انسان چیست؟conundrumility of Art

درود
    ما انسانها نام هنر رو بر روی بسیاری از اعمال خود گذارده ایم و به آن می بالیم...
    اما پرسش راستین این است که آیا "هنر" های تعریف شده واقعا هنر برتر انسان هستند؟
    آیا انسان هنر منحصر به فرد تری ندارد که فرای نقاشی و موسیقی و ... باشد؟
    آیا این "هنر" ها در برابر ابداعات دیگر انسان که تنها در انحصار خودش قرار دارند سخنی برای گفتن دارند؟
    چه چیز باعث می شود هنر تعیین شود؟
    چرا موسیقی هنر نامیده می شود و پ.و.ر.ن.و.گ.ر.ا.ف.ی نه؟

------------------------------------
    این سرآغازی بود برای این بحث...
    در اینجا قصد ما این است که مشخص کنیم برترین هنر انسان چیست و چرا...

2. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Mystery آواتار ها
    نگارشها
    163

پاسخ : برترین هنر انسان چیست؟conundrumility of Art

این سوالا الان موقعش نیست.....اول باید یه هنرمند واقعی شد اونوقته که میشه این سوالات رو مطرح کرد و بهشون جواب داد

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

به به برادر سهراب!;-)
    هنر بیش از هرچیزی با روح و روان انسان سروکار داره.در حقیقت هنر چیزیه که از انسان "برترین" میسازه.این هنر ها شاید که نتونن خودشون"برترین" هنر انسان باشن.
    موسیقی قبل از هرچیزی هنر طبیعته و بعد هنر انسان و اون توانایی خلق اصوات و مهار اونهاست.(کی گفته پ*ورنوگ*رافی هنر نیست؟d: )
    از طرفی هنر فقط درون موسیقی و نقاشی و ... پنهان نشده.این قضیه جای بحث داره اگر باز بشه.اما از نظر من؛بالا ترین هنر انسان هنر انسانیته...که مثل موسیقی لطیفه و مثل نقاشی چشم نوازه و هم مثل پور*نوگرافی عیان و دقیقه.و بر خلاف سایر اشکال هنر که سازنده ی روح انسان هستن،انسانیت از روح بشر سرچشمه میگیره.

حالا یکم بحث رو باز کنید که معنی"هنر" توی این جمله و معنی"برترین" دقیقا مشخص بشه که بتونیم راجع بهش صحبت کنیم.
    مرسی مرسی.
    ویرایش توسط Shaparak : 07-27-2010 در ساعت 09:50 AM

5. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    445

نقل قول نوشته اصلی توسط Mystery نمایش پست ها
    این سوالا الان موقعش نیست.....اول باید یه هنرمند واقعی شد اونوقته که میشه این سوالات رو مطرح کرد و بهشون جواب داد
    از دیدگاه من هر انسانی به نوبه خود هنرمند هستش دوست عزیز من فقط هنر های 7 گانه رو هنر نمی دونم انسان خیلی هنر های دیگر دارد که از دید من خیلی فراتر از آن هنر ها 7 گانه هستند که البته اونا از دید من 9 تا هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak نمایش پست ها
    به به برادر سهراب!;-)
    هنر بیش از هرچیزی با روح و روان انسان سروکار داره.در حقیقت هنر چیزیه که از انسان "برترین" میسازه.این هنر ها شاید که نتونن خودشون"برترین" هنر انسان باشن.
    موسیقی قبل از هرچیزی هنر طبیعته و بعد هنر انسان و اون توانایی خلق اصوات و مهار اونهاست.(کی گفته پ*ورنوگ*رافی هنر نیست؟d: )
    از طرفی هنر فقط درون موسیقی و نقاشی و ... پنهان نشده.این قضیه جای بحث داره اگر باز بشه.اما از نظر من؛بالا ترین هنر انسان هنر انسانیته...که مثل موسیقی لطیفه و مثل نقاشی چشم نوازه و هم مثل پور*نوگرافی عیان و دقیقه.و بر خلاف سایر اشکال هنر که سازنده ی روح انسان هستن،انسانیت از روح بشر سرچشمه میگیره.

حالا یکم بحث رو باز کنید که معنی"هنر" توی این جمله و معنی"برترین" دقیقا مشخص بشه که بتونیم راجع بهش صحبت کنیم.
    مرسی مرسی.
    دقیقا منظور من رو متوجه شدید...
    یکی از دوستان می گفت باید واضح تر پست نخست رو می گذاشتم چون کسی متوجه منظورم از "هنر" نمیشه اما حالا می بینم که نیازی نیست...:)
    اتفاقا انسانیت یکی از هنر هایی بود که من با دوستان در جای دیگری مورد بحث قرار دادم(البته فکر کنم دیدگاه من رو در باره انسانیت می دانید)
    از دیدگاه من نیز هنر برتر میتونه کاری باشه که انسان رو از تمام موجودات فراتر می بره...در تاپیک فرومی که ما در حال بحث در اینباره بودیم من "جنگ" رو هنر برتر پیشنهاد دادم...دوستی نیز "عشق" رو و ایندو بیش از دیگر هنر های انسان مورد تحلیل قرار گرفتند حالا هم که شما انسانیت(به معنای خوبش.مانند به کمک به همنوع.همدردی.و ....)رو نام بردید فکر کنم بتونیم راجع بهشون خوب به بحث بپردازیم.

7. سپاس

نگارشها
    445

این تعریف من از هنر هستش:
    هنر چیزی هستش که ما بهش عشق می ورزیم و ازش نفرت داریم
    چیزی هست پیچیده ولی در عین حال قابل درک
    چیزی که ما توش گم می شیم ولی توش خودمون رو هم پیدا می کنیم

9. سپاس

نگارشها
    445

منظور از "برترین" نیز این هستش که کدام یک از این هنر ها ارزش بیشتری دارند؟یا کدام دسته از این هنر ها....

11. سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال