Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 , از مجموع 48

موضوع: دوست

کاربر افتخاری فروم sesshomaru آواتار ها
    نگارشها
    1,346

پاسخ : دوست

نوشته های خیلی خوبی اینجا خوندم !!! اولش اسپم وار ولی الان داره به سمت خوبی میره

یه فکری کردم ، بهتر نیس این تاپیک منتقل کنیم به بخش مباحث مفید ؟ ( البته اگه همچنان خوب می خواد پیش بره )

حیفه اگه این تاپیک بین تاپیک های اسپمی دیگه گم شه واقعا

اگه موافقین انجام بدم

► Play the moment
    ▌▌ Pause the memories
    ■ Stop the pain
    ◄◄ Rewind the happiness

2. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Gaara kazekage آواتار ها
    نگارشها
    828

من که هیچ وقت یه دوست درست حسابی نداشتم..........همشون یه جورایی......هوایی ان!باد به هر طرف بیاد همون ور میرن.............
    راستی نیلو جونم حتما این تاپیک رو انتقال بده!
    You can fly...
    maybe You dont have wings...just like me. but with your gold heart!!! yes! you can.
    come in my dream....

4. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Naruto_Gaara آواتار ها
    نگارشها
    1,719

اره منم موافقم میخوام نظر بغیه راجبه پستم بدونم و سوالی که

پرسیدمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممم

6. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User mini ninja آواتار ها
    نگارشها
    18

من که هیچ وقت یه دوست درست حسابی نداشتم..........همشون یه جورایی......هوایی ان!باد به هر طرف بیاد همون ور میرن.............
    راستی نیلو جونم حتما این تاپیک رو انتقال بده!
    ااا تو هم مثل منی....منم دوست درست حسابی نداشتم.....همه بی وفا این چی.....
    البته یه دوست صمیمی دارم که 8 ماهه ندیدمش!!!!دارم میمیرم!!!!

8. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Aerith آواتار ها
    نگارشها
    1,061

نیلو باهات موافقم! بره اونور مفیدتره!
    یا مثلا دیدم دخترایی رو که دوست قدیمی بودن از کنار هم رد میشن و حتی وای نمیستن سلام کنن به هم یا آشنایی بدن.
    یه نمونه ی بارزش خودمم! نه اینکه از عمد سلام نکنم و اینها... ولی واقعا یادم میره چهره هاشون... یا کلا تو حال خودمم اصلا حالیم نمیشه و اینا نباید کلا قضاوت کرد آدما رو!
    بابا... دختر پسر نداره این حرفها..... همه چی به عقاید آدم برمیگرده گفتم که! اینکه بخوایم هرچیزی رو جنسیتی کنیم خیلی مسخره ست بخصوص درمورد احساسات که اصلا جنسیت نمیشناسه!
    اره منم موافقم میخوام نظر بغیه راجبه پستم بدونم و سوالی که

پرسیدمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممم
    سمپای گفت مهم نیست دو نفر با چه انگیزه ای به هم نزدیک شن وقتی به هم علاقه مند میشن اونوقت دوستی شکل میگیره!
    هر فرومی عمری داره قبول! هر انیمه ای دورانی داره اینم قبول! حتی قلب آدما برای تپیدن محدودیت زمانی داره! اما احساس آدما رو هیچ کس حتی خدا هم محدود نکرده! اگه با منطقت انتخاب کنی و با قلبت دوست داشته باشی اون آدم تبدیل میشه به معنای واقعی یک دوست!
    وقتی بلیچ و ناروتو تموم بشن؟ یعنی تو واقعا با دوستهات فقط درمورد بلیچ و ناروتو حرف میزنی؟؟؟ انیمه بهانه ایه که قلبهاتون رو بهم نزدیک کنه! انیمه گیم درس یا هرچی! اینجا سایت دوست یابی و اینجور کارا نیست! برا همین اکثرا همه بخاطر اهداف مشخص خود سایت میان اینجا برا همین کاربرا نیازی نمیبینن یکی دیگه باشن... برا همین میتونی باهاشون دوست باشی...
    تو تولد دوستهات رو بهشون تبریک میگی!! این حرکت تو کدوم اپیزود ناروتو بود؟؟؟ تو کدوم قسمت بلیچ بود؟؟ یا دث نوت یا کدوم مانگا؟؟؟
    عشق میتونه یک طرفه باشه... اما احساسی که بشه اسمش رو دوستی گذاشت دو طرفه ست! دوستی یا اصلا بوجود نمیاد یا وقتی بوجود میاد هردو طرف محکم کنار هم ایستادن...
    ویرایش توسط Aerith : 07-27-2010 در ساعت 06:58 PM

10. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم golpar آواتار ها
    نگارشها
    926

گلپر تو هم خوراک این چیزاست ولی خوشم میاد مثبت نگر هستی جالبه تا تو این تاپیک اومدم یاد دوستام اوفتادم و یاد اس و زنگ هایی که حال و حوصله نداشتم جواب بدم دوستی چیز خوبیه اگه با آدم درستی دوست شی اونم تو جامعه امروزی که داره نقش خانواده کم رنگ و دوستی پر رنگ تر میشه هر چند دوست خوب کم شده و سخت گیر میاد[/QUOTE]
    اره واقعا موافقم.من خوراك اين چيزام؟راست گفتي اينو يه دليل زدن اين تاپيك اين بود كه تجربه هاي بيشتري به دست بيارم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aerith نمایش پست ها
    وای سمن نازم... ترکوندی!!! من باید این موضوع رو برای یه نفر کاملا باز میکردم وگرنه ناکام از دنیا میرفتم!! بانی خیر شدی واقعا!!
    هرکسی زندگی خودش رو دوست داره شاید کسیکه من بهش بگم دوست تو بهش چیز دیگه ای بگی... من اعتقاد خودم رو مینویسم:
    به پستهای قبلی که نگاه میکردم حس میکردم بچه ها به هرکسی که بهش سلام میکنن، هرکسی که باهاش درد دل میکنن، هرکسی که باهاش تفریح میکنن میگن دوست...
    من با همه حرف میزنم با خیلیا میگم میخندم با بعضیاشون سلام احوالپرسی میکنم اما فقط با چند نفرشون دوست میشم!! سه سال دبیرستان دختری بقل دستم میشست که باهام درد دل میکرد باهام میگفت میخندید با هم میرفتیم بیرون خرید کتاب اما من هیچوقت اسم دوست رو روش نذاشتم! اون فقط یه همکلاسی بود! در عوض اسم دوستی رو روی رابطه ای میذارم با کسیکه ندیدمش... اما به من از خیلیا که دور و برم هستن نزدیکتره! تو دانشگاه نزدیک 50 نفر رو میشناسم همیشه با هم میگیم میخندیم اما تنها اسم 6 نفر از اونها رو میذارم دوست!! دوست کسیه که بخشی از وجود من میشه برا همین به راحتی اسم هرکسی رو دوست نمیذارم و وقتی گذاشتم دیگه ولش نمیکنم!
    دوستی برا یکی مثل من از عشق مهمتره! وقتی بهت میگم تو دوستمی باور کن خیلی خیلی با ارزشتر از اینه که بهت بگم تو عشقمی!!! بیا قبول کن هرچقدرم صادق باشی جلوی عشقت یه کم ملاحظه میکنی تا مبادا دلش بشکنه اما جلوی دوستت خود واقعیت هستی!!! جلوی دوستت روحت عریانه! این یعنی دوستی... دوستی شیرینترین و قشنگترین حس دنیائه! حتی عشق هم از دوستی سرچشمه میگیره! عشق هرچقدر هم پاک باشه بازم از برخورد دو تا نگاهه اما دوستی از یه جمله ی ساده میتونه شروع بشه.. یا حتی از یه دعوای مفصل... یا حتی از نگاهی که همزمان با تو به آسمون دوخته میشه و تنها ذوقش اینه که آسمونش با تو یکیه!
    اسم دوست رو روی هرکسی که باهاتون میگه میخنده نباید گذاشت... دوست کسیه که بدون زل زدن تو چشمات قلبت رو لمس میکنه! دوستی در عین آزادی یه عهد فوق العاده محکم بین دو تا قلبه که تا آخر راه با هم بمونن! اگه ازدواج بعد از مرگ یکی از طرفین امکان تجدیدش وجود داشته باشه دوستی اصلا تموم نمیشه که بخواد تمدیدش کرد! دوستی اوج آزادیه بدون هیچ محدودیت سنی، جنسی، اجتماعی....
    آي آي آي...گفتي نيلو...
    بله كاملا موافقم.110%.خودم يه دوست دارم كه مثلا دوست صميمي منه.هميشه از اين كه من با بقيه ي بچه هاي كلاس بگردم ناراحت مي شد.يه دليلش هم اين بود كه دقيقا تو همه چي نقطه ي مقابل من بود.مثلا اون كشته مرده ي فارسي 1 و من...
    يه بار كه بحث دوست صميمي شد گفت دوست صميمي اونيه كه فقط و فقط با تو باشه!من از اين حرفش خيلي بدم اومد.خود من ادمي ام كه اصلا دوست ندارم كسي دست و پامو تو چيزي مخصوصا مخصوصا تو دوستي ببنده!دلم مي خواد دوستي با آدماي زيادي رو تجربه كنم چون انسان ها هر كدومشون يه دنيا هستن و مني كه تنوع طلب و كنجكاوم عاشق تجربه كردن دوستاي مختلفم.اما نكه تا به يكي رسيدم اون يكي بره كنار.تا وقتي دوستام غير قابل تحمل نشن ولشون نمي كنم.شايد يه دليل اين كه هنوزم با اين دوستم موندم همينه.دوستا نسبت به هم نبايد حس تملك طلبي داشته باشن!زن و شوهر كه حق ندارن ديگه دوست كه هيچي!
    همين رفتاراش باعث شد يه دنيا از هم دور شيم....

نقل قول نوشته اصلی توسط kenji نمایش پست ها
    دوستی دخترا با دخترا یا پسرا با پسرا یا هر 2تاشون با هم یه دنیا تفاوته ! حتی قهر و آشتی هاشونم یه دنیا فرق میکنه با هم!! ......... و کسایی که میگین باهاشون سلام و... داریم هیچ وقت دوست خطاب نمی شن! فقط آشنان! همین!
    خب معلومه!
    [QUOTE=Naruto_Gaara;313382][B][COLOR="DarkOrchid"]

دوستی زمانی دوستی که هر دو طرف از همه لحاظ بخوان بهش ادامه بدن تازه این نباید یک طرفه باشه مثلا تو فکر میکنی فلانی بهترین دوستته ولی اون فکر میکنه کسی غیر از تو بهترین دوستشه اینم اخرش خراب میشه (مثه من که 13 سال با یکی دوست بودم و ...)
    اینا همبرا پسرا و دخترا و برای دوستی دخترو پسر صدق میکنه
    كاملا درسته.من يه تجربه ي اين طوري داشتم.قبل از هيناتا يه دوستي پيدا كردم اتفاقا اينترنتي و از كاربراي همين جا.خدا ميدونه كه من هر چي از خانوميش بگم كم گفتم(دو تا آدم بلاخره ديدم كه 99% شبيه من باشن يكي همين خانوم محترم و يكي هم هيناتا) كه تمام دنياي من شد!يه عامل مهم تو اين دوستي بود اونم اين بود كه اون تو اوج تنهايي من از آسمون نازل شد و من اسم فرشته روش گذاشتم.شد نزديك ترين دوستم ولي خب من از دوستيمون توقع زيادي داشتم و اون قدري كه اون برا من مهم بود من براش نبودم.من يه دوست بودم ولي اون مثل خواهر بزرگم!اين خيلي عذابم ميداد تا اين كه بعد يه مدت ديدم اوووووووه برو بابا كي به كيه!؟
    آزادی آخرین کلمه ای ست که همواره در دل دارم
    آزادی من،خط قرمز من است!

غادة السمان

12. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User lordsohrab آواتار ها
    نگارشها
    445

بابا... دختر پسر نداره این حرفها..... همه چی به عقاید آدم برمیگرده گفتم که! اینکه بخوایم هرچیزی رو جنسیتی کنیم خیلی مسخره ست بخصوص درمورد احساسات که اصلا جنسیت نمیشناسه!

.
    اتفاقا روابط دوستی تحت شرایط روانشناختی میان جنسیت ها متفاوت هست...
    علم روانشناسی به ما نشون داده که دختر ها و زن ها بیشتر طرفدار رقابت فردی هستند یعنی اگر هم در گروهی باشند با تمام آن گروه رقابت دارند
    برعکس مردها و پسر ها طرفدار رقابت گروهی هستند برای همین دوستی هاشون گاها بادوام تر هست چرا که کمتر میونشون حس رقابت وجود داره مگر توی مواردی که گروهشون Alpha نداشته باشه یا بیش از یک دونه Alpha داشته باشه....

14. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم sesshomaru آواتار ها
    نگارشها
    1,346

ببخشید من هی پارازیت میام !!!

با اجازه گلپری میذارمش تو تاپیک مباحث مفید

16. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

همکار بازنشسته بخش مانگا هنر آموز مانگا tima آواتار ها
    نگارشها
    2,392

دوست بودن اصلا به جنسیت نیست...

تو همین کشورای خارجی تو مدرسه ها دختر و پسرا همه باهم دوستن(مثل همین دوستی معمولی)اصلا جنسیت براشون مطرح نیست...
    حالا اگه اینجا یه دختر و پسر مصلا تو دانشگاه یا هرجای دیگه بخوان با هم یکی دو کلمه حرف بزنن(در مورد جزوه ها و درس و استادا و هر چیز دیگه که دو تا دختر معمولی هم درموردش حرف میزنن) کلی براشون حرف در میارن...

اصلا بعضی از دوستا ادمو به خاطر خودش نمیخوان.مثلا یکی از دوستام هی خودشو بهم میچسبوند و هی دوستم دوستم میکرد ولی اخر فهمیدم همش به خاطر درس و تقلب بود(منم اون موقع ها ساده)...

وقتی هم مدرسمو عوض کردم دیگه رابطمون قطع شد تا تابستون که دوباره سریش شد که مدرست کجاست و دلم تنگ شده و همدیگه رو ببینیم و....

خب منم یه خصوصیت بدی که اون موقع داشتم توانایی نه گفتن رو نداشتم ولی سال بعد اونقدر رابطه رو کم کردم که فقط تو کلاس(مدرسه نه)همدیگر رو میبینم...

خوشحالم که میبینم دوستی های فروم هم بعضی هاشون(یعنی بیشترشون)تاثیر مثبت داشتن و مثل این دوستی های اینترنتی نیستن.
    این خودش خیلی خوبه

18. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

دهکده هاتاکه Walter Bernha آواتار ها
    نگارشها
    562

من تو عمرم یه دوسته خوب داشتم.....البته قدیما....
    الان رابطمون شده مثل یه برده با ارباب....
    معنی دوستی اینه؟

20. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,719

نیلو باهات موافقم! بره اونور مفیدتره!

یه نمونه ی بارزش خودمم! نه اینکه از عمد سلام نکنم و اینها... ولی واقعا یادم میره چهره هاشون... یا کلا تو حال خودمم اصلا حالیم نمیشه و اینا نباید کلا قضاوت کرد آدما رو!

سمپای گفت مهم نیست دو نفر با چه انگیزه ای به هم نزدیک شن وقتی به هم علاقه مند میشن اونوقت دوستی شکل میگیره!
    هر فرومی عمری داره قبول! هر انیمه ای دورانی داره اینم قبول! حتی قلب آدما برای تپیدن محدودیت زمانی داره! اما احساس آدما رو هیچ کس حتی خدا هم محدود نکرده! اگه با منطقت انتخاب کنی و با قلبت دوست داشته باشی اون آدم تبدیل میشه به معنای واقعی یک دوست!
    وقتی بلیچ و ناروتو تموم بشن؟ یعنی تو واقعا با دوستهات فقط درمورد بلیچ و ناروتو حرف میزنی؟؟؟ انیمه بهانه ایه که قلبهاتون رو بهم نزدیک کنه! انیمه گیم درس یا هرچی! اینجا سایت دوست یابی و اینجور کارا نیست! برا همین اکثرا همه بخاطر اهداف مشخص خود سایت میان اینجا برا همین کاربرا نیازی نمیبینن یکی دیگه باشن... برا همین میتونی باهاشون دوست باشی...
    تو تولد دوستهات رو بهشون تبریک میگی!! این حرکت تو کدوم اپیزود ناروتو بود؟؟؟ تو کدوم قسمت بلیچ بود؟؟ یا دث نوت یا کدوم مانگا؟؟؟
    عشق میتونه یک طرفه باشه... اما احساسی که بشه اسمش رو دوستی گذاشت دو طرفه ست! دوستی یا اصلا بوجود نمیاد یا وقتی بوجود میاد هردو طرف محکم کنار هم ایستادن...

(من نگفتم که خودم همچین شخصیتی دارم )

ناروتو بلیچ و ... بهونه برای دوستی من اگه عضو این سایت شدمو فعالیت کردم بخاطر بچه های باحالو واقعا خوبشه و بعضی از دوستامو هم به این سایت معرفی کردم چون خیلی از این فروم که همه با هم صمیمی هستن خوش اومد مثلا همین Kenji عزیز

من خیلی دوست دارم این دوست بودنا واقعی باشه و همیشگی باشه
    منظورم این بود که بعضی وقتا این دوستا به دلایلی که دست خودمون نیست ممکنه از بین بره یا برا مدت طولی از هم با خبر نباشیم (نتیجه اینکه ممکنه دوستی صمیمی تبدیل به یه اشنایی قدیمی بشه ویا از بین بره) اما دوستی و دوست بودن (همون جمله معروف تو ناروتو روزی که مردم واقعا بتونن همدیگه رو درک کنن این برام مهمه )وقتی ارزش دوستی انقدر کم شده کسی نمیتونه درکش کنه و روش صحیح دوستیو نمیدونه
    خوب این طبیعیه که من ناامید باشم یا وقتی دوست صمیمی من از این فروم بره من تا مدتی خیلی ناراحت میشم تو نمیشی ؟؟؟؟

ممکنه بعضی از این دوستی برای یکی خیلی مهم باشه و برای اون یکی کمتر مهم باشه اینجاست که برای اونی که خیلی مهم بشترین ضرر رو داره و خیلی تاثیر بد روش میزاره و از دوست بودن بدش میاد! (من قبلا درک کردم اینارو و از این دوره گذشتم برا همین اینارو میگم شاید مفید باشه)تو باید بدونی چقدر واسه دوستت ارزش داری اگه همین فقط هردوتا بگین اره ما باهم دوست خیلی صمیمی هستیم فایده نداره!(نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه!)

یه چیز دیگه من اومدم تو این سایت و با کسایی دوست شدم که باهاشون تفاهم و نقطه اشتراک داشتم مثلا اکثرا دوستای من طرفدار ناروتو هستن و بعضیا بلیچ اولش در مورد نقطه مشترک صحبت میکنیم وبعد چیزای دیگه

همه دوستیا اینطوریه نظر دیگه ای داری؟(البته دوستی های عاطفی بحثش جداست)
    ویرایش توسط Naruto_Gaara : 07-28-2010 در ساعت 09:36 PM

22. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,719

B][/COLOR]

خب معلومه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Naruto_Gaara نمایش پست ها
    [B][COLOR="DarkOrchid"]

دوستی زمانی دوستی که هر دو طرف از همه لحاظ بخوان بهش ادامه بدن تازه این نباید یک طرفه باشه مثلا تو فکر میکنی فلانی بهترین دوستته ولی اون فکر میکنه کسی غیر از تو بهترین دوستشه اینم اخرش خراب میشه (مثه من که 13 سال با یکی دوست بودم و ...)
    اینا همبرا پسرا و دخترا و برای دوستی دخترو پسر صدق میکنه
    كاملا درسته.من يه تجربه ي اين طوري داشتم.قبل از هيناتا يه دوستي پيدا كردم اتفاقا اينترنتي و از كاربراي همين جا.خدا ميدونه كه من هر چي از خانوميش بگم كم گفتم(دو تا آدم بلاخره ديدم كه 99% شبيه من باشن يكي همين خانوم محترم و يكي هم هيناتا) كه تمام دنياي من شد!يه عامل مهم تو اين دوستي بود اونم اين بود كه اون تو اوج تنهايي من از آسمون نازل شد و من اسم فرشته روش گذاشتم.شد نزديك ترين دوستم ولي خب من از دوستيمون توقع زيادي داشتم و اون قدري كه اون برا من مهم بود من براش نبودم.من يه دوست بودم ولي اون مثل خواهر بزرگم!اين خيلي عذابم ميداد تا اين كه بعد يه مدت ديدم اوووووووه برو بابا كي به كيه!؟
    دقیقا خوشحالم از اینکه میتونی منو درک کنی (در اصل از اینکه این حسو درک کردی واقعا ناراحتم حس خیلی بدیه) برای من که اون همه سال همیشه هردوتا به همه میگفتیم بهترین دوستای هم هستیم یهو تو یه موقعیت حساس بفهمی بهترین دوسته این رفیقت کسه دیگه ای بوده (نانداتو کورههههههههههههه)( ا وا خاک به سرم :دی)

خیلی خیلی بده

ولی انصافا بچه های اینجارو خیلی دوست دارم چه دوستشون باشم چه نباشم میدونم همشون خودمونی صمیمی و باحالن یه دلیلش اینکه که از ناروتو بلیچ و انیمه های مثه این خوشون میاد چون کسایی با این روحیه که تو این فروم جمع شدن همشون ادمای خوبو مهربونی هستن احساسات قوی دارن و درکشون بالاست
    این انیمه ها مثل ناروتو و بلیچ بی تاثیر نیست مثلا همون تست کاکاشی برای قبول کردن گروه جدید(ناروتو ساسکه ساکورا) شرط اصلی درک کار گروهی و هم تیمی بودن ویا دوستی و محافظ از دوست مهمترین چیزه و ناروتو هم (همه میدونن) خیلی از این تاثیر گرفته و ول کنه ساسکه نیست

اما خیلی کم پیش میاد که اعضا با هم اختلاف خیلی شدید داشته باشن

lordsohrab منم روانشناسی میخونم حرفت درسته در مورد زنان اما رقابت جنس نمیشناسه و این تو علم روانشناسی ثابت شده مردا هم رقابت میکنن برای برتر بودن خیلی شدیدتر برای اینکه به بغیه دوستاشون نشون بدن سر تر هستن

رقابت گروهی تو ایران بخاطر فرهنگسازی ضعیف خیلی کم رنگ و بی معنیه (مثل فوتبالمون)

پستای قبلیمو بخون اگه دخترا بهم حسودی نکن دوستای خیلی خیلی خوبی برای هم هستن حسودی تو پسرا کمتر ولی رقابتشون بیشتر از دخترا دخترا وقتی بهم حسودی کنن رقابتشون شدید میشه (من چیزیو رد نکردم :دی)روانشناسی علم جونیه و همه نظریه ها 100% ثابت شده نیستن مخصوصا اخلاقو رفتار انسان و بیشتر اگه اون رفتار بیشتر ناشی از ذهن باشه
    ویرایش توسط Naruto_Gaara : 07-28-2010 در ساعت 10:21 PM

24. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User hinata آواتار ها
    نگارشها
    221

واي واي واي!
    گلپري كجايي؟

اي كاش يه عده نيودن كه با اسم دوستي از ديگران سوءاستفاده مي كنن!
    الان همونا باعث شدن ديگه آدما كمتر بهم اعتماد كنن...بعضيا ضربه روحي بخورن ....بعضي ها ديگه سمت دوست نرن و اين فكر براشون به وجود بياد كه هيچ دوست واقعي وجود نداره!
    اما بايد به اين توجه كرد كه دوست واقعي زياده فقط بايد پيداش كني....من تونستم پيداش كنم!
    من قبلا دوستي داشتم كه فقط به خاطر منافعش باهام دوست بود...منم چون خيلي دوستش داشتم به اين چيزا توجه نمي كردم.... مي گفتم اشكال نداره ولي وقتي دوستيمون رو بهم زد( گفته باشم من خسته شدم و بهش گفتم بيا تمومش كنيم اونم قبول كرد)ديگه هيچ اميدي به دوست نداشتم و تصميم گرفتم كه از همه آدما متنفر بشم مبادا كسي مثل اون دوباره به پستم بخوره.... ولي بعد يه مدت به اين نتيجه رسيدم آدما همه مثل هم نيستن! من يه بار توي پيدا كردن دوست اشتباه كردم دليل نمي شه كه باره دوم هم اشتباه كنم پس بهتره دوباره بگردم...بهتر از قبل! حالا هم دوستي پيدا كردم كه هزاران برابر بيشتر از اون برام دوست بوده و ارزش عشق و علاقه رو داره!
    برام مهم نيست كه هيچوقت نبينمش يا هيچوقت بهش لبخند نزنم تنها چيزي كه برام مهمه اينه كه الان قسمتي از خاطرات و زندگيم شده....به گونه ايي الان اون خود من شده!

26. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Muhamad
    Guest

انسان در اوج بی هدفی به دنبال هدف میگردد. تشنگی او به هدف، باعث کوری اش در امر انتخاب هدف مناسب میشود و اغلب انتخابهای اینچنینی...درهر موضوعی فقط صرفا راه حلی موقتی که شکستی سخت به همراه خواهد داشت تلقی میشوند. حال مثال را قالب فرض کنید و متغیرش را به دوستی تغییر دهید. فرد، فقط در اوج تنهاییست که به دنبال دوست میگردد. این شور، شور فرار از تنهاییست که دیدگانش را برای انتخابی جاودانه کور میسازد و درصد خطایش را بالا میبرد.
    حال این موضوع را هم پیشفرض داشته باشید تا تجهیزش کنیم در طول مسیر برداشت.
    امتحان کنید. شما روزهاست که از کنار خودکاری آبی میگذرید. هر روز چندین بار آنرا میبینید...اما استفاده ای ندارید. حال روزی فرا میرسد که به آن خودکار آبی نیاز پیدا میکنید. همان جسمی را که در هر10 دقیقه، 2 بار نگاهش میکردید...حال 30 دقیقه گذشته و هنوز پیدایش نمیتوانید کنید. این دلیلی علمی و معنوی دارد که معنویت کمی برای نقل و درک ساده تر است. پس آنرا نقل میکنم. شما وقتی به سمت جسم و فردی حرکت کنید و آنرا بخوانید، آن هم به سمت شما جذب میشود. حال شما با اختیار خودتان تغییر مسیر دهید. آن جسم و یا فرد، شما را گم میکنند. امواج و حضورشان شما را نمیتواند بیابد. بنابراین در امر مجذوبیت دچار اختلال میشوید. اما اگر فقط به آن فکر کنید و بدون هیچ عطشی (درواقع بدون اعمال تغییری در نحوه فعالیت روحیتان) به دنبال آن چیز بروید...بسیار ساده به آن میرسید. این موضوع اثبات نشده ست...اما قابل تامل میباشد.
    درهرحال نتیجه گیری به عهده خودتان. اعداد ارائه شده، فرمول چیده شده. توانایی پرش از آجری بنام "پاسخ" در این مساله...توانایی ای میخواهد...درحد یک پرنده. امیدوارم در مقایسه با پرندگان، کمبودی از نظر عقلی نداشته باشید ^_^

راستی...خاطرنشان شوم که در زندگی من، دوست به شکل یک حامی تلقی میشود. از حتی قیافه ی بعضی از دوستانم هم متنفرم...اما همیشه زندگی سرشار از بن بستهاست و بازگشت از آنها کار دستهایی تنها نیست.

بدرود

28. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم golpar آواتار ها
    نگارشها
    926

نقل قول نوشته اصلی توسط hinata نمایش پست ها
    واي واي واي!
    گلپري كجايي؟

اي كاش يه عده نيودن كه با اسم دوستي از ديگران سوءاستفاده مي كنن!
    الان همونا باعث شدن ديگه آدما كمتر بهم اعتماد كنن...بعضيا ضربه روحي بخورن ....بعضي ها ديگه سمت دوست نرن و اين فكر براشون به وجود بياد كه هيچ دوست واقعي وجود نداره!
    اما بايد به اين توجه كرد كه دوست واقعي زياده فقط بايد پيداش كني....من تونستم پيداش كنم!
    من قبلا دوستي داشتم كه فقط به خاطر منافعش باهام دوست بود...منم چون خيلي دوستش داشتم به اين چيزا توجه نمي كردم.... مي گفتم اشكال نداره ولي وقتي دوستيمون رو بهم زد( گفته باشم من خسته شدم و بهش گفتم بيا تمومش كنيم اونم قبول كرد)ديگه هيچ اميدي به دوست نداشتم و تصميم گرفتم كه از همه آدما متنفر بشم مبادا كسي مثل اون دوباره به پستم بخوره.... ولي بعد يه مدت به اين نتيجه رسيدم آدما همه مثل هم نيستن! من يه بار توي پيدا كردن دوست اشتباه كردم دليل نمي شه كه باره دوم هم اشتباه كنم پس بهتره دوباره بگردم...بهتر از قبل! حالا هم دوستي پيدا كردم كه هزاران برابر بيشتر از اون برام دوست بوده و ارزش عشق و علاقه رو داره!
    برام مهم نيست كه هيچوقت نبينمش يا هيچوقت بهش لبخند نزنم تنها چيزي كه برام مهمه اينه كه الان قسمتي از خاطرات و زندگيم شده....به گونه ايي الان اون خود من شده!

هایی...هیناتا _چان...
    اره در هم حل شدیم:rofl:
    نگران نباش یه روز در خونتون سبز می شم.بذار دانشگاهی بشم....
    کلا میام جنوب گردی.اصلا میام بریم دوتایی بگردیم.

30. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال