Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 48

موضوع: دوست

Registered User hinata آواتار ها
    نگارشها
    221

پاسخ : دوست

گلپري جونم
    به قول مديرا لطفا پست الكي نديد! خب بگو ديگه! اين چه سواليه!

2. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم golpar آواتار ها
    نگارشها
    926

توجه

یادمه شبی که این اتفاق افتاد،من توی گیر و دار تغییرات جدیدی بودم.بعد از اتفاق ناگواری که برام افتاد و میشه گفت همزمان باهاش از دوستی و دوست و دوست صمیمی و .....نا امید شده بودم و داشتم به وضع جدید عادت می کردم،صفحه ی اصلی سایت رو باز کردم دیدم یکی از دوستای قدیمیم آنه.
    خیلی خوشحال شدم.براش پیام زدم و سلام کردم.گفت ای دی اس ال نداره و ای دی داد که چت کنیم.همزمان هم با سسشومارو چت می کردم هم اون خانوم محترم.وقتی شرو کردیم به صحبت یه حس عجیبی داشتم.یه حسی به من می گفت یه سری اتفاقا داره میفته که از درکم خارجه!
    اما خب به حرفاش گوش دادم.وقتی چت کردیم تازه فهمیدم چه قدر تنها مونده بودم.به طرز عجیبی درکش می کردم.بهش نگفتم که اون شب گریه کردم ولی چرا واقعیت داره.الان که پستم رو میخونه اینو میدونه.
    بعدش هم بهم شماره موبایلش رو داد.این که اون قدر به من اطمینان کرد،اون هم در وضعیتی که من میترسیدم به کسی اعتماد کنم خیلی کمکم کرد.
    خیلی عجیب بود.مثل یه معجزه ! خیلی وقتا شد بدون این که صدای اس ام اس بشنوم با این نیت که حس کردم اس ام اس زده رفتم طرف گوشیم و درست بود.ما فکرای مشابه زیاد می کنیم و به جرات می تونم بگم 99% شبیه هم هستیم.اون ذره ذره ی وجودمو می فهمه. از وقتی اومد خیلی چیزا واسم عوض شد.و هر بار که بهش فکر می کنم،نمیدونم با چه زبونی از خدا تشکر کنم که اون شب ای دی اس ال داشتم و رفتم نت،ای دی داد و منم دادم و چت کردیم...درد و دل کردیم.
    حالا وقت معرفی این فرشته است.
    hinata جون خودم همون دوستیه که گفتم.

4. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User lordsohrab آواتار ها
    نگارشها
    445

خب من بارها این رو تجربه کردم که هیچکس دوست واقعی برای آدم نیست...
    شاید توی این بیست سال یکی یا دوتا دوست واقعی داشتم که چه تو غم چه تو خوشحالی باهام بودن ولی میدونم اونها هم بخاطر وابستگی شون به من اینگونه هستند نه برای خود من بلکه برای خودشون...
    البته همونطور که همیشه گفتم من می تونم اشتباه کنم و اونا من رو واسه خودم بخوان نه واسه خودشون که احتمالش کمه.
    ویرایش توسط lordsohrab : 07-26-2010 در ساعت 11:11 PM

6. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User hinata آواتار ها
    نگارشها
    221

پاسخ : توجه

ممنونم گلپري جونم!
    اين كه تو پيغام دادي بحثش جداست!
    اون شب كه تو برام پيغام فرستادي خيلي خوش حالم كردي...من ياد زماني افتادم كه تو تازه وارد سايت شده بودي...هميشه دوست داشتم سر صحبت رو باهات باز كنم ولي نمي تونستم! تا اينكه اون شب خودت باعث شدي بتونم باهات حرف بزنم! وقتي داستانت رو شنديم فهميدم مثل خودمي...منم بهت اعتماد كردم...هم به تو هم به احساسي كه نسبت بهت داشتم.... داستان خودم رو برات گفتم و خوش حالم كه تو هم من رو درك كردي!
    بابت گريه شبونت نمي دونستم اما باز هم خدا رو شكر مي كنم كه پيدات كردم!
    قول مي دم... قول مي دم هميشه دوستت بمونم^_^!

8. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kakashi-sensi آواتار ها
    نگارشها
    750

ها ها .... دوست ؟؟؟؟!!!!!
    اون روزا ما دلی داشتیم ...
    نمیدونم من آدمه گوشه گیریم یا اینکه اخلاقم عجیبه؟؟ شک دارم از این دوتا باشه ... احتمالا از شانسمه...
    قبلا دوستام بیشتر از الان بود...
    دوستای صمیمیم همه دارن یکی یکی منو فراموش میکنن!!! البته نه همشون.
    برا هیچ کدوم کم نمیزاری ولی آخرش ...
    من یکی که دیگه به تنهایی عادت کردم ولی سعی کنید که شماها دوستای خوب رو پیش خودتون نگه دارید ، چون اگر از دست رفت دیگه جایگزین نداره...
    I'm not a hero... Never was, never will be. I'm just an old killer... Hired to do some wet work

10. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User سهیل480 آواتار ها
    نگارشها
    1,766

نقل قول نوشته اصلی توسط golpar نمایش پست ها
    یادمه شبی که این اتفاق افتاد،من توی گیر و دار تغییرات جدیدی بودم.بعد از اتفاق ناگواری که برام افتاد و میشه گفت همزمان باهاش از دوستی و دوست و دوست صمیمی و .....نا امید شده بودم و داشتم به وضع جدید عادت می کردم،صفحه ی اصلی سایت رو باز کردم دیدم یکی از دوستای قدیمیم آنه.
    خیلی خوشحال شدم.براش پیام زدم و سلام کردم.گفت ای دی اس ال نداره و ای دی داد که چت کنیم.همزمان هم با سسشومارو چت می کردم هم اون خانوم محترم.وقتی شرو کردیم به صحبت یه حس عجیبی داشتم.یه حسی به من می گفت یه سری اتفاقا داره میفته که از درکم خارجه!
    اما خب به حرفاش گوش دادم.وقتی چت کردیم تازه فهمیدم چه قدر تنها مونده بودم.به طرز عجیبی درکش می کردم.بهش نگفتم که اون شب گریه کردم ولی چرا واقعیت داره.الان که پستم رو میخونه اینو میدونه.
    بعدش هم بهم شماره موبایلش رو داد.این که اون قدر به من اطمینان کرد،اون هم در وضعیتی که من میترسیدم به کسی اعتماد کنم خیلی کمکم کرد.
    خیلی عجیب بود.مثل یه معجزه ! خیلی وقتا شد بدون این که صدای اس ام اس بشنوم با این نیت که حس کردم اس ام اس زده رفتم طرف گوشیم و درست بود.ما فکرای مشابه زیاد می کنیم و به جرات می تونم بگم 99% شبیه هم هستیم.اون ذره ذره ی وجودمو می فهمه. از وقتی اومد خیلی چیزا واسم عوض شد.و هر بار که بهش فکر می کنم،نمیدونم با چه زبونی از خدا تشکر کنم که اون شب ای دی اس ال داشتم و رفتم نت،ای دی داد و منم دادم و چت کردیم...درد و دل کردیم.

چه دوستیه خوب و جالبی ، خوشم اومد

اینجور رفاقتها با دوومن

امیدوارم دوستیتون هر روز صمیمی تر بشه
    وقتي دندون هاي کسي رو ديدي مطمئن نباش که داره مي خنده، شايد بخواد گاز بگيره!

12. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Mystery آواتار ها
    نگارشها
    163

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak نمایش پست ها
    هوووم.تجربه ی من تو زندگیم نسبت به دوست این بوده که انتخاب دوست کار راحتی نیست.من هیچوقت معتقد نبودم که باید دوست رو پیدا کرد.دوست خودش پیدا میشه.اما این ما هستیم که در نهایت اون فرد رو به عنوان دوست "انتخاب" می کنیم.می تونم بگم هیچوقت تو این قضیه دچار اشتباه نشدم خوشبختانه.حفظ یک دوست خیلی راحت تر از پیدا شدنشه.فقط کافیه که خودمون باشیم که اون فرد هم فرصت شناخت و انتخاب ما رو به عنوان دوستش پیدا کنه.تنها حرفم اینه که همیشه سعی کنیم انتخاب کنیم و اجازه ندیم که یکطرفه انتخاب بشیم و همینطور سعی کنیم چیزی باشیم که واقعا هستیم حتی اگر یک آی دی مانع از ارتباط مستقیم و رو در روی ما بشه.از فرصت استفاده می کنم و همینجا میگم که چه دوستان خوبی دارم و بهشون افتخار می کنم و خوشحالم که هم در غمهاشون شریک بودم و هم منو شریک شادی هاشون دونستن.

;-)
    نقل قول نوشته اصلی توسط golpar نمایش پست ها
    بفرمایید......نگفتم دوست پیدا کردن راحته؟!!!......کافیه به آواتارم دقت کنید اون موقع میبینید که زندگی چجوری براتون ساده میشه.....این فقط حرف نیست بلکه تجربه ایه که خودم کسب کردم و برام سرنوشت ساز بوده

A friend in need is a friend indeed

14. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kenji آواتار ها
    نگارشها
    519

گفتین دوست! خیال نکنین واژه ساده ایه ! و به راحتی میشه ازش گذشت! توش کلی معناست! یه دوست میتونه هم تو رو نابود کنه هم میتونه تو رو به اوج خوشبختی برسونه! من تو دوستیابی یه جورایی کارم درسته (اصلا از خودم تعریف نمی کنم) چون به محبت کردن ذاتا علاقه دارم!اونایی که آدمایی خوبین دورم جمع میشن! و دسته دیگه میرن رد کارشون!چون اصلا به اینجور آدما باج نمی دم!هر چند واسم تو خیلی جاها شاید گرفتاری به وجود آورده باشه! متاسفانه دوستایی خوبی که داشتم رو میشه گفت خیلی راحت و ناگوار از دست دادم !یکیش به علت بیماری !یکیشم تصادف! به خاطر این قضیه خیلی تو خودم رفتم ! واسه همین سعی کردم و می کنم که کاری کنم نه به دوستام زیاد وابسته بشم نه اونا بمن!تا اینجور مشکلات واسه هیچکدوممون پیش نیاد!یعنی اگه خیلی نزدیک شد دوستیمون با یه بهونه و .. این دوستی رو کم رنگ می کنم! هر چند یه دوستم که مثله داداشمه! اسمشم مهران ! نزدیک 10 سال میشناسمش!هر کاری میکنم !روش اثر نمیکنه! دیگه کاریش نمیشه کرد!داداشم شده !
    در کل قدر دوستی رو بدونین و بدونیم! و سعی نکنیم به هیچ وجهی ازش سو استفاده کنیم! این دوستیهاست که میمونه! بچه های بهشت همشون خوب و باحالن! به جز این رضا پخیده!

16. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Gol D.Ace
    Guest

گلپر تو هم خوراک این چیزاست ولی خوشم میاد مثبت نگر هستی جالبه تا تو این تاپیک اومدم یاد دوستام اوفتادم و یاد اس و زنگ هایی که حال و حوصله نداشتم جواب بدم دوستی چیز خوبیه اگه با آدم درستی دوست شی اونم تو جامعه امروزی که داره نقش خانواده کم رنگ و دوستی پر رنگ تر میشه هر چند دوست خوب کم شده و سخت گیر میاد

18. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Aerith آواتار ها
    نگارشها
    1,061

وای سمن نازم... ترکوندی!!! من باید این موضوع رو برای یه نفر کاملا باز میکردم وگرنه ناکام از دنیا میرفتم!! بانی خیر شدی واقعا!!
    هرکسی زندگی خودش رو دوست داره شاید کسیکه من بهش بگم دوست تو بهش چیز دیگه ای بگی... من اعتقاد خودم رو مینویسم:
    به پستهای قبلی که نگاه میکردم حس میکردم بچه ها به هرکسی که بهش سلام میکنن، هرکسی که باهاش درد دل میکنن، هرکسی که باهاش تفریح میکنن میگن دوست...
    من با همه حرف میزنم با خیلیا میگم میخندم با بعضیاشون سلام احوالپرسی میکنم اما فقط با چند نفرشون دوست میشم!! سه سال دبیرستان دختری بقل دستم میشست که باهام درد دل میکرد باهام میگفت میخندید با هم میرفتیم بیرون خرید کتاب اما من هیچوقت اسم دوست رو روش نذاشتم! اون فقط یه همکلاسی بود! در عوض اسم دوستی رو روی رابطه ای میذارم با کسیکه ندیدمش... اما به من از خیلیا که دور و برم هستن نزدیکتره! تو دانشگاه نزدیک 50 نفر رو میشناسم همیشه با هم میگیم میخندیم اما تنها اسم 6 نفر از اونها رو میذارم دوست!! دوست کسیه که بخشی از وجود من میشه برا همین به راحتی اسم هرکسی رو دوست نمیذارم و وقتی گذاشتم دیگه ولش نمیکنم!
    دوستی برا یکی مثل من از عشق مهمتره! وقتی بهت میگم تو دوستمی باور کن خیلی خیلی با ارزشتر از اینه که بهت بگم تو عشقمی!!! بیا قبول کن هرچقدرم صادق باشی جلوی عشقت یه کم ملاحظه میکنی تا مبادا دلش بشکنه اما جلوی دوستت خود واقعیت هستی!!! جلوی دوستت روحت عریانه! این یعنی دوستی... دوستی شیرینترین و قشنگترین حس دنیائه! حتی عشق هم از دوستی سرچشمه میگیره! عشق هرچقدر هم پاک باشه بازم از برخورد دو تا نگاهه اما دوستی از یه جمله ی ساده میتونه شروع بشه.. یا حتی از یه دعوای مفصل... یا حتی از نگاهی که همزمان با تو به آسمون دوخته میشه و تنها ذوقش اینه که آسمونش با تو یکیه!
    اسم دوست رو روی هرکسی که باهاتون میگه میخنده نباید گذاشت... دوست کسیه که بدون زل زدن تو چشمات قلبت رو لمس میکنه! دوستی در عین آزادی یه عهد فوق العاده محکم بین دو تا قلبه که تا آخر راه با هم بمونن! اگه ازدواج بعد از مرگ یکی از طرفین امکان تجدیدش وجود داشته باشه دوستی اصلا تموم نمیشه که بخواد تمدیدش کرد! دوستی اوج آزادیه بدون هیچ محدودیت سنی، جنسی، اجتماعی....

20. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Aerith آواتار ها
    نگارشها
    1,061

خود من شخصا از هیچکدوم از دوستام ضربه ای نخوردم و همشون خیلی خوب با رفتار من آشنا هستن چون روحمون کاملا به هم گره خورده! منتها چیزیکه جالبه درمورد من و دوستام اینه که همشون اولش از من بدشون میومد بعضیا بخاطر ظاهر سردی که دارم بعضیا بخاطر سوالای زیادی که میپرسم و...!!! یه دوست دانشگاهیم بود من یادمه هروقت میرفتم سمت بورد اون منو میدید سریع ازم دور میشد! چون من همش سوال پیچش میکردم اسمت چیه؟ رشته ت چیه؟ چه درسی داری الان؟؟ الان دیگه با اره هم نمیشه از هم جدامون کرد!
    پیرو حرفهای سمن ناز و سمپای و هیناتا چان و سهیل...
    خود من تا دو سال پیش به چیزیکه تحت عنوان ((دوست اینترنتی)) باب شده بود کاملا اعتقاد داشتم اینکه یه سریا داشتن سو استفاده میکردن و همچنان هم میکنن...
    منتها همه چی به تجربه ت برمیگرده اینکه سه چار سال نت گردی کنی همه چی تا حدودی دستت میاد...
    من آدمی نیستم که زیاد قربون صدقه کسی برم تقریبا همه هم میدونن از داشتن "خواهر" به شدت بیزارم اما اگه قرار باشه اسم خواهر رو به عنوان کسیکه خیلی بهم نزدیکه و خیلی هم دوستش دارم روی کسی بذارم... این رو فقط رو کسی میذارم که از اینترنت پیداش کردم الان هم اینجا فعالیت میکنه! یه بار هم ندیدمش خونشون هم تهران نیست اصفهانه! ولی خودش هم میدونه چقدر دوستش دارم منم میدونم چقدر دوستم داره همین برام کافیه!
    و کسیکه بهم شهامت داد مقابل خیلی چیزا نه بگم و یه حس کاملا متفاوت رو تجربه کنم... و زندگیم هیجان انگیزتر از قبل بشه...اون اینجا پیشم نیست اثرش رو تو زندگیم نمیبینه اما خودم دارم حسش میکنم برا همین ولش نمیکنم ! و همینطور دوستایی که همیشه کنارم هستن و با هم لحظه های تلخ و شیرین رو تجربه کردیم... از دلهره های کنکور و امتحان گرفته تا بعضی از شکستهای زندگیمون....
    اگه امشب بمیرم هیچکدومشون رو ندیدم زیاد هم مهم نیست... مهم احساسی بود که باهاشون تجربه کردم! دوستی هم یعنی همین!

22. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kenji آواتار ها
    نگارشها
    519

دوستی دخترا با دخترا یا پسرا با پسرا یا هر 2تاشون با هم یه دنیا تفاوته ! حتی قهر و آشتی هاشونم یه دنیا فرق میکنه با هم!! ......... و کسایی که میگین باهاشون سلام و... داریم هیچ وقت دوست خطاب نمی شن! فقط آشنان! همین!
    ویرایش توسط kenji : 07-27-2010 در ساعت 11:07 AM

24. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User lordsohrab آواتار ها
    نگارشها
    445

نقل قول نوشته اصلی توسط kenji نمایش پست ها
    دوستی دخترا با دخترا یا پسرا با پسرا یا هر 2تاشون با هم یه دنیا تفاوته ! حتی قهر و آشتی هاشونم یه دنیا فرق میکنه با هم!! ......... و کسایی که میگین باهاشون سلام و... داریم هیچ وقت دوست خطاب نمی شن! فقط آشنان! همین!
    موافقم باهات به خانوم ها بر نخوره ولی من دو تا دوست دختر رو دیدم که از 2-3 سالگی باهم دوست بودن ولی به وقت مشگل که رسید عین خیارشور همدیگه رو فروختن...چنین چیزی رو یک بار ندیدم 10-20 بار دیدم که این نمونه صمیمی ترینش بود.
    البته تو دوستای پسر دور و بر خودم هم همچین چیزی رو دیدم که وقتی یه دوست جدید بهتر گیر میارن دوستای پسرشون رو مثل پشمک بفروشن ولی دخترا بیشتر در مورد معرفت ادعا دارند ولی آخرش هیچی به هیچی...
    از نظر من دوستی بین جنس های مخالف خیلی با دوام تره البته اگر با یه سری مسائل پیچیده نشه...یعنی هر دو طرف جنبه اش رو داشته باشند.

26. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Naruto_Gaara آواتار ها
    نگارشها
    1,719

هه هه دوست !!!!!!!! دیگه از این کلمه خوشم نمیاد

اره یه زمانی بیشتر از 50 تا دوست داشتم انقدر که اسماشونو یادم میرفت تو دفترچه تلفن بعضی اسما برام ناآشنا بود کلی فکر میکرد تا یادم بیاد

شاید فکر میکردم حداقل 4 تا دوست خیلی صمیمی دارم (با یکیشون از اول دبستان تا امسال دوستم) اما گذشت زمان و زندگی دوستهارو زیر ذره بین میبره اون وقت متوجه میشی همه این دوستیا یه زمانی داره بعضیا از دوستات تورو تو یه شوک قرار

میدنو از دنیا میرن بعضیا فقط به فکر استفاده هستن و تا هستی میخوانت وقتی نیستی هم نیستی اصلا مهم نیست (دوستی پسرا در کل اینطوریه که حتما باید یه وجه اشتراک داشته باشی مثلا تو ورزش) تا این دوستی پایدار بمونه وقتی اون از بین بره دوستی تمام میشه !!!!!
    دوستی تو فروم تا کی میتونه ادامه داشته باشه !؟ من خیلی خیلی از بچه های این سایت خوشم میاد اما بهتون قول میدم تو این زمینه از همه ی شما بیشتر تجربه دارم تجربه ی من بر میگرده به 4 یا5 سال پیش که حدود 2 یا 3 سال مدیر دوتا از بخشای یه سایت معروف بودم(دوستی تو فروم) بلاخره یه زمانی از بین میره مخصوصا اگه این دوستی فقط از طریق

یاهو و فروم باشه (مثل زمانی که تو فروم iranblog بودم کلی دوست باحال داشتیم همه مدیر بودیم یکی از عالیترین دوران نتم بود)الان همشون رفتن پی زندگیشون اینجا هم همینطوره

4 تا دوست صمیمی دارم دوتاشون واقعا عالین اسم نمیبرم فقط اینقدر میگم یکیشون که تو کلوب کاکاشی هم هست و صمیمیترین دوستمه خودش گفته دیر یا زود میره و این پایان دوستیه (دوستی که فقط محبتو خوبی و خوشحالیه بدون کوچکترین ناراحتی )(به نظروتون وقتی ناروتو و بلیچ تمام بشه چه اتفاقی میفته؟! یکی جواب بده)

شاید تنها دوستیه که میتونه پایدار باشه دوستی با همسر اینده باشه (ولی در کل اکثرا دوستی های الان بر پایه همین وجه اشتراکه که هر وقت این از بین بره دوستی هم تمام میشه

دوستی زمانی دوستی که هر دو طرف از همه لحاظ بخوان بهش ادامه بدن تازه این نباید یک طرفه باشه مثلا تو فکر میکنی فلانی بهترین دوستته ولی اون فکر میکنه کسی غیر از تو بهترین دوستشه اینم اخرش خراب میشه (مثه من که 13 سال با یکی دوست بودم و ...)
    اینا همبرا پسرا و دخترا و برای دوستی دخترو پسر صدق میکنه

هر چند همیشه دنبال دوستی واقعی هستمو همیشه دوستامو مقایسه میکنم در کل دوست و دوست واقعی الان کاملا بی معنی شده (معناش برا من که مرده خیلی راحت دوستاتو از دست میدی به هر دلیل تصادف بیماری بحث و دعوا و....)
    ویرایش توسط Naruto_Gaara : 07-27-2010 در ساعت 03:02 PM

28. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط lordsohrab نمایش پست ها
    موافقم باهات به خانوم ها بر نخوره ولی من دو تا دوست دختر رو دیدم که از 2-3 سالگی باهم دوست بودن ولی به وقت مشگل که رسید عین خیارشور همدیگه رو فروختن...چنین چیزی رو یک بار ندیدم 10-20 بار دیدم که این نمونه صمیمی ترینش بود.
    البته تو دوستای پسر دور و بر خودم هم همچین چیزی رو دیدم که وقتی یه دوست جدید بهتر گیر میارن دوستای پسرشون رو مثل پشمک بفروشن ولی دخترا بیشتر در مورد معرفت ادعا دارند ولی آخرش هیچی به هیچی...
    : دیییی این حرفی که می زنید تا حدی درسته.من ردش نمی کنم.حقیقت اینه که مردها کلا از نظر مرام و معرفت گاهی وقت ها بهتر از زنها عمل می کنن.این یه واقعیتیه ولی خب مطلق نیست مسلما.مثلا یارو بعد عمری دوستش رو تو ترافیک اون وره خیابون دیده بعدز از سالها تو اون شلوغی زده زیر ترمز ملت از اون پشت هوار میزنن که حرکت کن آقا.این داره با کف و سوت جلب توجه دوستش رو می کنه که تو اون شلوغی ببینش بعد هم داد میزنه که بهههههههه علی آقا!کجا بودی بی معرفت!!!!!! Xd xd xd
    یا مثلا دیدم دخترایی رو که دوست قدیمی بودن از کنار هم رد میشن و حتی وای نمیستن سلام کنن به هم یا آشنایی بدن.
    به هر حال این چیزا تو هر دو طرف هست.نمیشه گفت مطلقه؛در عین حال نمیشه انکارش کرد;-)
    ویرایش توسط Shaparak : 07-27-2010 در ساعت 03:35 PM

30. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال