Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: G-Force ( نیروی جی )

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

Thumbs down G-Force ( نیروی جی )

جی فورس ( فیلم ) ( G-Force ):

کارگردان : هویت یتمن

محصول آمریکا

تاریخ انتشار : 24 ژولای 2009

نویسنده : کارمک ویبرلی و ماریان سیلک ویبرلی

مدت :88 دقیقه

صدا پیشگان و بازیگران:
    نیکلاس کیج( در نقش اسپکلزکه یک موش کور نابغه است و مخ گروهه) ، پنه لوپه کروز ( در نقش خوارز که یک خوکچه هندیه و فنون رزمی کار میکنه و آمادست برای نبرد تن به تن ) ، استیو بوسمی ، تریسی مورگان ( در نقش بلاستر که بازم یه خوکچه هندیه و کارشناس انواع اسلحه و حمل و نقله )، ویل آرنت ، سم ریکول ( در نقش داروین که خوکچه هندیه و رئیس گروه است )، دی یرادلی پیکر ( که یک مگسه و مسئول اکتشاف گروهه)
    جی فورس یک انیمیشن آمریکا ییه که در سال 2009 ساخته شده.این فیلم رو هویت یتمن کارگردانی کرده و فیلمنامه آن رو کارمک ویبرلی و ماریان سیلک ویبرلی نوشته‌اند. جی-فورس در ژانر اکشن ساخته شده‌است و توسط کمپانی والت دیزنی تهیه شده‌است.

خلاصه ی خلاصه ی فشرده و چکیده داستان:
    از سوی سازمان جاسوسی گروهی از خوکچه‌های هندی جاسوس به طور مخفیانه به ماموریت جاسوسی خاصی اعزام می‌شوند.آنها باید با یک مدیر شرکت شیطان صفت و سودجو که می‌خواهد با اختراع لوازم‌های خانگی خود جهان را به تصرف درآورد مبارزه کنند... :rofl::rofl::rofl:

2. سپاس

کاربر افتخاری فروم golpar آواتار ها
    نگارشها
    926

پاسخ : G-Force ( نیروی جی )

دوست من معرفی این فیلم_انیمیشن
    تو این تاپیک هستhttps://forums.animparadise.com/showthread.php?t=6412
    بخش معرفی و نقد انیمیشن
    آزادی آخرین کلمه ای ست که همواره در دل دارم
    آزادی من،خط قرمز من است!

غادة السمان

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط golpar نمایش پست ها
    دوست من معرفی این فیلم_انیمیشن
    تو این تاپیک هستhttps://forums.animparadise.com/showthread.php?t=6412
    بخش معرفی و نقد انیمیشن

خوب شرمندم گلپر جان جفت پا نیا تو حلقومم اما من از دست بخش انیمیشن به سازمان حمایت از حیوانات اهلی (( بلو )) شکایت می کنم....این فیلم برای بخش انیمیشن نیست برای بخش منه....یعنی فیلم هایlive action با تلفیق جلوه های ویژه.....من حتی استورات لیتل رو هم ازتون میگیرم و مصادره اش می کنم.....اییی نفس کش...فیلم هام رو دستی دستی دارن میگیرن....من انیمیشنز رو نمی تونم بکشم..اما دستم به اسلامپ که میرسه ...شلوار براش نمی زارم...مامان ولم کن ...نمی خوام کسی رو بزنم می خوام فرار کنم..مامان جان من رو ولم کن..الفراااااااااااااااااا رررررررر...مامانم رو خریدن داره دستی دستی من رو می فروشه به بخشس انیمیشن.........:rofl::rofl:

زود تند سریع بهتون فرصت میدم قبل از کتک زدنم تمام فیلم های مصادره شده من رو که تو بخش انیمیشن هست بفرستید بخش من...اگر نفرستید...من فرار می کنم.عمرا وایستم..الفراااااااااااااا ااااااااااارررررررررررر:rof l:

5. سپاس

نگارشها
    926

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها
    خوب شرمندم گلپر جان جفت پا نیا تو حلقومم اما من از دست بخش انیمیشن به سازمان حمایت از حیوانات اهلی (( بلو )) شکایت می کنم....این فیلم برای بخش انیمیشن نیست برای بخش منه....یعنی فیلم هایlive action با تلفیق جلوه های ویژه.....من حتی استورات لیتل رو هم ازتون میگیرم و مصادره اش می کنم.....اییی نفس کش...فیلم هام رو دستی دستی دارن میگیرن....من انیمیشنز رو نمی تونم بکشم..اما دستم به اسلامپ که میرسه ...شلوار براش نمی زارم...مامان ولم کن ...نمی خوام کسی رو بزنم می خوام فرار کنم..مامان جان من رو ولم کن..الفراااااااااااااااااا رررررررر...مامانم رو خریدن داره دستی دستی من رو می فروشه به بخشس انیمیشن.........:rofl::rofl:

زود تند سریع بهتون فرصت میدم قبل از کتک زدنم تمام فیلم های مصادره شده من رو که تو بخش انیمیشن هست بفرستید بخش من...اگر نفرستید...من فرار می کنم.عمرا وایستم..الفراااااااااااااا ااااااااااارررررررررررر:rof l:

بلو جان با دموکراسی صحبت می کنیمدر نروتو این فیلم_انیمیشن، بخش اصلیش یعنی اون چند تا موش انیمیشنی هستن و بدون اونا این فیلم هیچ لطفی نداره
    در نتیجه....باید سرجاش تو بخش ما باشه.
    اما چون فیلم هم قاطیش هست می شه این جا هم معرفی بشه من فقط به دوست عزیزم یاد اوری کردم
    تازشم...من خودم مدافع حقوق حیواناتم:rofl:از کی وخوای شکایت وکنی
    بیا با دموکراسی سخن وگوییم

7. سپاس

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط golpar نمایش پست ها
    بلو جان با دموکراسی صحبت می کنیمدر نروتو این فیلم_انیمیشن، بخش اصلیش یعنی اون چند تا موش انیمیشنی هستن و بدون اونا این فیلم هیچ لطفی نداره
    در نتیجه....باید سرجاش تو بخش ما باشه.
    اما چون فیلم هم قاطیش هست می شه این جا هم معرفی بشه من فقط به دوست عزیزم یاد اوری کردم
    تازشم...من خودم مدافع حقوق حیواناتم:rofl:از کی وخوای شکایت وکنی
    بیا با دموکراسی سخن وگوییم
    او او...اینجا دیگه نه...اصلا این فیلم ربطی به انیمیشن نداره ....اگر منظور جلوه های ویزه ای هست که تو فیلم استفاده شده با این حساب حدود 90 درصد فیلم های کودک و نوجوان live action رو باید بیاریم بخش انیمیشن...........

حتی با این حساب نود در صد فیلم های هالیوودی سینما رو هم باید ببریم تو بخش انیمیشن (( یعنی فیلم های بخش آذر ))

اینجوری که نمیشه....بخش انیمیشن درسته که به انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی تو این سایت تعریف شده اما قانون نانوشته بخش انیمیشن بر این بود که انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی باید تو این بخش قرار بگیرن که به صورت صرف انیمیشن تعریف شده باشند نه فیلم..........

با این حساب پس باید فیلم هایی مثل :
    Alice in wonderlnad by tim burton
    Immaginarium of dr parnasus
    Spiderman
    Superman
    و غیره

از بخش سینما (( با مدیریت آذر ))

و حدود 90 درصد فیلم های کودک و نوجوان live action با تلفیقی از انیمیشن ( جلوه های ویژه visual effect ) اعم از :

where the wild things are
    استوارت لیتل
    گارفیلد (فیلم )
    داستان های پایان ناپذیر
    G-force
    فیلم زنده بن 10
    و غیره

از بخش من باید بیاد تو بخش انیمیشن................

درسته که جلوه های ویژه سینمایی جزو هنر انیمیشن قرار می گیرند اما اگر بخوایم جلوه های ویژه رو جزو انیمیشن در نظر بگیرین کلا باید در بخش های دیگه رو تخته کنند.....چون سینمای امروز دنیا سینمای انیمیشن هست

جی فورس درسته که کاراکتر های انیمیشنی داره اما جلوه های ویژه محسوب میشه............. حداقل عناصری هم نداره که بگم بتونه تو بخش انیمیشن باشه اعم از تلفیق های دوبعدی یا کار دستی....

نمی تونی اینجوری حساب کنی که چون شخصیت های اصلی کاراکتر های انیمیشنی بودند پس انیمیشنه ...سینمای انیمیشن تعریفی برای خودش داره که به اون میگن سینمای انیمیشن....

به فیلم های مثل جی فورس میگن فیلم های زنده تلفیقی (( هر چند حتی به لحاظ سینمایی و علمیش تلفیقی هم دیگه نمیشه اسمش رو گذاشت))

من کلا دموکرات نیستم....انیمیشنز هم می دونه من از راه های خلاف قانون و راه های ضد بشردوستانه به بخش های مختلف یورش می برم و بووومممممممممممب:rofl:

اما فعلا به بخش انیمیشن رحم می کنم و شروع نمی کنم تاپیک هاش رو مصادره کردن....به دکتر اسلامپ هم بگو بره جلوی بخشش وایسته یک دفعه با تراکتور نیام از رو بخشش رد بشم:rofl::rofl:

9. سپاس

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

ولی خداییش این جی-فورس مال بخش بلو هست چون انیمیشن کامل نیست
    ترکیبی از انیمیشن و فیلم هست
    راستی فکر کنم اواتار هم باید تو این بخش بزاریم

11. سپاس

نگارشها
    926

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها
    او او...اینجا دیگه نه...اصلا این فیلم ربطی به انیمیشن نداره ....اگر منظور جلوه های ویزه ای هست که تو فیلم استفاده شده با این حساب حدود 90 درصد فیلم های کودک و نوجوان live action رو باید بیاریم بخش انیمیشن...........

حتی با این حساب نود در صد فیلم های هالیوودی سینما رو هم باید ببریم تو بخش انیمیشن (( یعنی فیلم های بخش آذر ))

اینجوری که نمیشه....بخش انیمیشن درسته که به انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی تو این سایت تعریف شده اما قانون نانوشته بخش انیمیشن بر این بود که انیمیشن های دو بعدی و سه بعدی باید تو این بخش قرار بگیرن که به صورت صرف انیمیشن تعریف شده باشند نه فیلم..........

با این حساب پس باید فیلم هایی مثل :
    Alice in wonderlnad by tim burton
    Immaginarium of dr parnasus
    Spiderman
    Superman
    و غیره

از بخش سینما (( با مدیریت آذر ))

و حدود 90 درصد فیلم های کودک و نوجوان live action با تلفیقی از انیمیشن ( جلوه های ویژه visual effect ) اعم از :

where the wild things are
    استوارت لیتل
    گارفیلد (فیلم )
    داستان های پایان ناپذیر
    G-force
    فیلم زنده بن 10
    و غیره

از بخش من باید بیاد تو بخش انیمیشن................

:rofl:
    چون سینمای امروز دنیا سینمای انیمیشن هست

جی فورس درسته که کاراکتر های انیمیشنی داره اما جلوه های ویژه محسوب میشه............. حداقل عناصری هم نداره که بگم بتونه تو بخش انیمیشن باشه اعم از تلفیق های دوبعدی یا کار دستی....

نمی تونی اینجوری حساب کنی که چون شخصیت های اصلی کاراکتر های انیمیشنی بودند پس انیمیشنه ...سینمای انیمیشن تعریفی برای خودش داره که به اون میگن سینمای انیمیشن....

به فیلم های مثل جی فورس میگن فیلم های زنده تلفیقی (( هر چند حتی به لحاظ سینمایی و علمیش تلفیقی هم دیگه نمیشه اسمش رو گذاشت))
    ببخشیدا این چیزا رو خودمم بلدم

من کلا دموکرات نیستم....انیمیشنز هم می دونه من از راه های خلاف قانون و راه های ضد بشردوستانه به بخش های مختلف یورش می برم و بووومممممممممممب:rofl:

ولی من خیلی دموکرات هستماصولا با عادمای مخالف حقوق بشر کنار نمی یام.از رفقام بپرسین:rofl:

اما فعلا به بخش انیمیشن رحم می کنم و شروع نمی کنم تاپیک هاش رو مصادره کردن....به دکتر اسلامپ هم بگو بره جلوی بخشش وایسته یک دفعه با تراکتور نیام از رو بخشش رد بشم:rofl::rofl:

باشه همین الان.
    دکتر........
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elf dante نمایش پست ها
    ولی خداییش این جی-فورس مال بخش بلو هست چون انیمیشن کامل نیست
    ترکیبی از انیمیشن و فیلم هست
    عزیز منم می دونم این فیلم_انیمیشنه.
    راستی فکر کنم اواتار هم باید تو این بخش بزاریم

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

خوب پس اگه خودت میدونی دیگه نیاز به بحث نیست

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

وقتی بلو شروع به بحث میکنه یعنی کار تمومه....یعنی هر کاری دلش میخواد میکنه به هیچ کسم هیچ ربطی نداره....
    وقتی میگه G-Force تو بخش انیمیشن نیست یعنی تو بخش انیمیشن نیست دیگه!!!چرا اینقدر بحث میکنید؟؟؟؟

Alright!I think you sufficiently embarrassed me in public enough for one day.

I'm gonna go drawn my shame in apple juice

`*:;,.★ ~☆・:.,;*

"When everything fails, depend on Adair."~Creus Sun

15. سپاس

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال